× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Vai es varu rēķinu samaksāt ar bankas karti?

Jā! Lai samaksātu rēķinu ar karti, atver Mans Tele2 sadaļu “Rēķini”

Ja tev šobrīd ir neapmaksāts rēķins, spied pogu “Apmaksāt rēķinu” un pie apmaksas veida izvēlies “VISA un MasterCard opciju”. Šī poga izskatās šādi:

Ja visus rēķinus esi apmaksājis, bet vēlies piereģistrēt karti vai iemaksāt avansu, sadaļā “Rēķini” atver “Rēķinu apmaksa no kartes”.

Lai mēs varētu reģistrēt jaunu karti rēķinu apmaksai, nepieciešams autorizācijas maksājums par minimālo summu 1,00 EUR. Neuztraucies, šī summa nekur nepazudīs, novirzīsim to nākamā rēķina apmaksai. Ja vēlies, protams, vari iemaksāt arī vairāk un tavs nākamais rēķins būs mazāks.
Kartes reģistrēšana ir vienkāršāka par vienkāršu. Ievadi maksājuma summu (min. 1,00 EUR), prasīto informāciju par maksājumu karti un spied pogu “Apmaksāt”. Ja kaut kas neizdodas, noteikti pārliecinies, vai tava karte ir reģistrēta drošiem pirkumiem internetā (skaties savā internetbankā vai bankas lietotnē) un vai uz kartes ir pietiekoši līdzekļi darījumam. Lai izdodas!
Visus veiktos maksājumus varēsi vienkārši un ērti kontrolēt Mans Tele2, turpat sadaļā “Rēķinu apmaksa no kartes”. Tāpat par katru darījumu no tavas kartes mēs nosūtīsim tev apstiprinājumu uz e-pastu.

Uzzini vairāk par automātisko rēķinu apmaksu no kartes ŠEIT.


 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti