Starptautiskie zvani
Zvani uz ārzemēm -
vēl izdevīgāk!
Starptautiskie zvani
Zvani uz ārzemēm -
vēl izdevīgāk!

Šovasar Tele2 klienti saņem atlaidi līdz 50% TOP 30 pasaules galamērķos
Ievadi valsts nosaukumu meklētājā un noskaidro saziņas izmaksas

Noderīgi

Citi jautājumi
Zināšanai
 1. Starptautisko zvanu pakas ir pieejamas tarifu plāniem, kuros nav iekļautas starptautiskās sarunas uz ES/EEZ valstīm - Zelts 500 MB, Zelts 2 GB un Maksa par vienībām.
 2. Pēc pakas iztērēšanas spēkā ir standarta tarifikācija.
 3. Starptautisko zvanu paku tarifikācijas solis ir 1 sekunde.
 4. Starptautisko zvanu pakas apjoma derīguma termiņš - 1 kalendārais mēnesis. Neiztērētās minūtes netiek pārnestas uz nākošo mēnesi.
 5. Viena kalendārā mēneša ietvaros viena un tā paša apjoma Starptautisko zvanu paku var pieslēgt tikai vienu reizi. Iztērējot pieslēgto Starptautisko zvanu paku, tajā pašā kalendārajā mēnesī iespējams pieslēgt tikai kāda cita apjoma Starptautisko zvanu paku.
 6. Pieslēdzot Starptautisko zvanu paku, abonēšanas maksa tiek aprēķināta par tekošo un katru nākamo kalendāro mēnesi, kamēr pakalpojums netiek atslēgts.
 7. Starptautisko zvanu paku var atslēgt Mans Tele2, jebkurā Tele2 centrā vai zvanot uz Tele2 diennakts informatīvo dienestu.
 8. Starptautisko zvanu paku var pieslēgt un atslēgt Mans Tele2, jebkurā Tele2 centrā vai zvanot uz Biznesa klientu informācijas dienestu.
 9. Samaksa par zvaniem uz paaugstinātas un speciālas maksas numuriem un īpašās tarifikācijas virzieniem nav iekļauta Starptautisko zvanu pakās. Starptautisko zvanu pakas darbojas zvaniem no Latvijas uz pakā iekļautajām valstīm.
 10. Tele2 diennakts informatīvais dienests, atrodoties ārpus Latvijas +371 29560600. Ja esi reģistrējies Tele2 tīklā, zvani bez maksas.
Statusa pārbaude
 1. Kad pieslēgtā Starptautisko zvanu paka būs iztērēta par 90%, saņemsi informatīvu īsziņu.
 2. Pieejamo minūšu skaitu pieslēgtajai Starptautisko zvanu pakai var pārbaudīt, Mans Tele2 vai sūtot SMS “i” uz 9911.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti