Interneta Drošība

Pasargā savu ierīci no draudiem tīmeklī

Viltus mājaslapām
Inficētām saitēm
Nevēlama satura
2 mēn. BEZMAKSAS
Interneta Drošība telefonam

Sniedz aizsardzību tavam viedtālrunim no draudiem internetā

1,49 €/mēn.
2 mēn. BEZMAKSAS
Interneta Drošība mājai

Sniedz aizsardzību visām tavām ierīcēm, kas pieslēgtas Tele2 mājas interneta Wi-Fi tīklam

1,99 €/mēn.
Pakalpojuma nosacījumi
Kāpēc pieslēgt Interneta Drošību?
Aizsardzība pret vīrusiem

“Interneta drošība” brīdina, atpazīst un bloķē inficētas vietnes, kā arī nemitīgi papildina bīstamo lapu sarakstu.

Aizsardzība pret krāpniekiem

Drošība pret viltus veikaliem, bankām un hakeriem, kas vēlas iegūt tavus bankas datus.

Aizsardzība pret robotiem

Vairogs pret programmām, kas mēģina iekļaut tavu ierīci robottīklā ar mērķi apdraudēt citas ierīces.

Bez papildu instalācijas

Pieslēdz pakalpojumu, kurš darbojas Tele2 tīklā – tas neaizņems vietu tavā ierīcē.

Bērniem drošs internets

Iespēja pasargāt bērnu no nevēlama satura un iekļaut konkrētas vietnes nevēlamo un vēlamo sarakstā.

Biežāk sastopamie apdraudējumi

61% iedzīvotāju uztraucas par savu ierīču drošību.

ir saņēmuši aizdomīgas ziņas (īsziņas, WhatsApp ziņas, e-pastus, ziņas sociālajos tīklos), lūdzot ievadīt personas datus vai bankas konta numurus.

uztraucas, ka paroles, maksājumu karšu numuri vai personas kods varētu tikt nopludināti

ir bijušas aizdomas, ka kāda atsūtītā ziņa e-pastā, sociālajos tīklos, WhatsApp utt. satur informāciju, kas būtu potenciāls drauds personas datiem un ierīcei.

vēlētos aizsargāt sevi un savas ierīces no interneta radītajiem riskiem.

Uzzini, vai tavā ierīcē ir pieslēgta Interneta Drošība!
Pārskats

Pēdējo 30 dienu laikā pasargājām savus klientus no šādiem apdraudējumiem:

2004709
Inficētas saites
58321
Ļaunatūras darbības
825872
Viltus mājaslapas

Jautājumi?

Vai manā ierīcē Interneta Drošība pakalpojums darbosies?
Interneta Drošība pakalpojums darbojas visās mobilajās ierīcēs (telefons, planšete, dators), kā arī ikvienu citu ierīci, kamēr tā ir pieslēgta Tele2 mobilajam tīklam (caur Tele2 mobilajiem datiem vai Tele2 Wi-Fi tīklā).  

Interneta Drošība pakalpojums ir saistīts ar konkrētu SIM karti, tāpēc pakalpojums ir jāiestata katram Tele2 numuram atsevišķi. Mobilajām ierīcēm vajag pieslēgt “Interneta Drošība telefonam” katram numuram.  

Bet, ja vienā tīklā pievieno vairākas ierīces, tās visas tiks aizsargātas. Piemēram, ja pieslēgsi pakalpojumu “Interneta Drošība mājai” vai “Interneta Drošība rūterim” pie sava Tele2 mobilā interneta datu plāna rūterī, tiks pasargātas visas tās ierīces, kuras izmantos šī rūtera mobilos datus. Šajā gadījumā nav ierobežojumu, cik ierīces pieslēdzas Tele2 tīklam, kur darbojas pakalpojuma drošības iestatījumi. 

Interneta Drošība pakalpojums darbojas ar visām pārlūkprogrammām. 
Vai Interneta Drošība darbojas ar eSIM?
Jā, Interneta Drošība var izmantot arī ar eSIM telefonā. Pagaidām gan šī iespēja nav pieejama viedpulksteņos.  
Vai man nepieciešams kaut ko instalēt ierīcē, lai man strādātu Interneta Drošība pakalpojums?
Nē, šeit viss ir ļoti vienkārši - Interneta Drošība pakalpojums strādā Tele2 tīkla līmenī un papildus instalēt neko nevajag. Pakalpojuma iestatījums ērti un vienkārši vari mainīt Mans Tele2, katram numuram atsevišķi.  

Ja vēlies pārbaudīt, vai pakalpojums ir veiksmīgi pieslēgts - atver šo lapu: Interneta Drošība testa lapa.
Ieslēdzu satura filtru / bloķēju vietni, bet nekas nemainās – vēl joprojām tieku tai klāt. Kādēļ tā?
Iespējams ir neliela aizkave ar atsevišķu iestatījumu pieslēgšanos, pamatojoties uz tavas pārlūkprogrammas iestatījumiem un/vai tīkla iestatījumiem. Lūdzu, uzgaidi aptuveni 10-15 minūtes un pamēģini vēlreiz.  

Ja aptuveni pēc 15 minūtēm vēl joprojām pakalpojuma satura vai drošības filtrs nestrādā, pamēģini šādi: 
  1. Aizver savā telefonā, datorā vai planšetē visas lietotnes un interneta pārlūka lapas; 
  2. Restartē savu ierīci (telefonu, planšeti vai rūteri) vai ieslēdz uz 10 sekundēm “lidojuma režīmu”, kurai izmanto Interneta Drošība pakalpojumu; 
  3. Ja lieto Apple ierīci, pārliecinies, ka ir izslēgts iCloud pakalpojums “Private Relay”. To var izdarīt šādi: Settings –> Apple ID –> iCloud –> Private Relay. Tāpat, ja tev ir iOS17 versija un izmanto Safari pārlūkprogrammu, pārbaudi, vai neesi izvēlējies “Privātā režīma” (Private Browsing) iestatījumus.

Šim vajadzētu palīdzēt!  
Ko darīt, ja Interneta Drošība brīdina mani par potenciāli ļaunprātīgu vietni, bet es joprojām vēlos tai piekļūt?
Mēs ļoti iesakām ievērot interneta drošības vadlīnijas un izvairīties no potenciāli ļaunprātīgu vietņu apmeklēšanas. Tomēr, ja ir nepieciešams piekļūt šādai vietnei, vari izvēlēties to atvērt. Tomēr ņem vērā, ka šajā gadījumā pastāv liels risks inficēt savu ierīci vai atklāt savus personas datus. 

Noklikšķinot uz “Turpināt uz lapu”, tiksi pārvirzīts uz vietni, kuru vēlējies apmeklēt pirms saņēmi brīdinājuma paziņojumu. 24 stundas no pogas nospiešanas brīža lapai varēsi piekļūt, nesaņemot brīdinājuma paziņojumu – pēc tam atkal paziņojums tiks uzrādīts automātiski. Ja uzticies vietnei un vēlies tai piekļūt regulāri, nesaņemot paziņojumus, vari konkrēto vietni iekļaut savā atļauto vietņu sarakstā.

Ja vietnei, kurai vēlaties piekļūt, nav iespēja turpināt ceļu uz lapas apmeklēšanu, visticamāk, šo lapu tu vai tava Mans Tele2 konta administrētājs ir iekļāvis aizliegto vietņu sarakstā. Piekļuvi iespējams iegūt, šo vietni izdzēšot no aizliegto vietņu saraksta pakalpojuma Interneta Drošība uzstādījumos. 


 
Kā Interneta Drošība nosaka, kuras vietnes ir ļaunprātīgas un kuras nav?
Interneta Drošības pakalpojums izmanto milzīgu datubāzi, kurā tiek glabāta informācija par identificētajām nedrošajām vietnēm. Šī datu bāze tiek pastāvīgi atjaunināta un uzlabota. 

Pakalpojums automātiski nosaka, vai apmeklētā vietne ir nedroša, tas ir, vai tajā ir vīrusi, ļaunprātīga programmatūra vai tā ir vietne personas datu zagšanai (pikšķerēšanas vietne).  

Ja uzskati, ka vietne ir nepareizi atzīmēta kā bīstama, lūdzu, informē mūs, rakstot uz e-pasta adresi tele2@tele2.lv
Kā es varu veikt izmaiņas sava pakalpojuma uzstādījumos vai veikt izmaiņas sava bērna telefonā?
Interneta Drošība pakalpojuma iestatījumus vari pārvaldīt Mans Tele2. Dodies uz https://mans.tele2.lv/ , apmeklē sadaļu “Mani pakalpojumi” > “Interneta  Drošība”. Šajā sadaļā atradīsi visus ar savu pakalpojumu saistītos uzstādījumus, kurus pats vari pārvaldīt sev un/vai citiem numuriem savā kontā. Vari izmantot arī Mans Tele2 mobilo lietotni.

(!) Mans Tele2 pakalpojumu pārvaldība pilnā mērā pieejama klienta konta Galvenajiem (Admin) lietotājiem. Lietotājiem ar ierobežotas lomas (Limited) pieejas tiesībām ir iespēja apskatīt, bet ne rediģēt pakalpojuma iestatījumus. Ja numuru izmanto bērns, iesakām nomainīt Mans Tele2 lietotāja tiesības no “Galvenais lietotājs” uz “Numura lietotājs”. Uzzini vairāk šeit.

Tavai ērtībai, esam sagatavojuši arī nelielu instrukciju, ko un kur tieši Mans Tele2 vari darīt saistībā ar Interneta Drošības pakalpojuma pārvaldību.
1.

"Uzstādījumi" – iespēja pārvaldīt atļautās/aizliegtās vietnes, kā arī pieteikties paziņojumu / atskaišu saņemšanai SMS un e-pastā;​ 
"Detaļas" - detalizētas statistikas apskatīšana. 
Zemāk apskatāma statistika par apdraudējumiem pēdējās 30 dienās konkrētajam pieslēgumam​. 
Vēl zemāk redzama drošības filtra un saturu filtru pārvaldība konkrētajam pieslēgumam​. Pēc noklusējuma, iespējots ir tikai drošības filtrs (klients pats ir atbildīgs par citu filtru un uzstādījumu pārvaldību).

2.

"Incidentu notifikācijas" - piesakies incidentu notifikāciju saņemšanai, lai regulāri būtu informēts par novērstajiem draudiem.​ 
 
Vai interneta aizsardzība darbojas ārzemēs (viesabonēšanas laikā)?
Jā, pakalpojums darbojas arī viesabonēšanas laikā ar jebkuru operatoru, ja vien izmanto mobilos datus. 
Kā strādā Interneta Drošība personalizēto “atļauto” vai “aizliegto” vietņu saraksta izveidošanas funkcionalitāte?
Pieslēdzot pakalpojumu Interneta Drošība, Mans Tele2 patstāvīgi varēsi izveidot šādus sarakstus: 
  • Aizliegtās vietnes –  apmeklējot šādas vietnes, piekļuve tai tiks liegta; 
  • Atļautās vietnes – apmeklējot šādas vietnes, piekļuve tai tiks atļauta, neraugoties uz citu Interneta Drošība pakalpojuma satura kategoriju filtru darbību. Izņēmumi ir tās vietnes, kuru aizliegums izriet no Latvijas regulatoru noteiktajiem ierobežojumiem. 
Konkrētas vietnes iekļaušana atļauto vai aizliegto vietņu sarakstā (vai pārvietošana no viena uz otru sarakstu) var aizņemt līdz 15 minūtēm. Nav ierobežojumu, kuras un cik vietņu tiek iekļautas Tava konta atļauto vai aizliegto vietņu sarakstā Mans Tele2

Šie iestatījumi darbojas tava Tele2 līmenī, lai tu varētu viegli izveidot noteikumus, kas ir spēkā visiem taviem numuriem.  

Ņem vērā, ka arī otrā līmeņa domēni jeb tā sauktie "subdomēni", piemēram, vietne tavs-subdomēns.domēns.lv arī tiks bloķēta, ja būsi ievadījis aizliegto vietņu sarakstā domēns.lv. Ja savukārt izvelēsies, piemēram, bloķēt www.domēns.lv, tad interneta lietotājs varēs piekļūt domēns.lv un subdomēns.domēns.lv.
Vai es varu īslaicīgi ierobežot Interneta Drošība funkcionalitāti, to neatslēdzot?
Jā, to vari izdarīt Mans Tele2 sadaļā “Mani pakalpojumi” > “Interneta  Drošība”. Atslēdz pakalpojuma drošības vai satura filtrus, neatslēdzot pašu pakalpojumu. Kad esi gatavs, ka tiek pielietoti pakalpojuma drošības filtri, jebkurā brīdī vari tos atkal ieslēgt Mans Tele2.
Mēģinu atvērt mājaslapu, bet man rādā paziņojumu “Your connection is not private/secure”. Ko tas nozīmē?
Šis paziņojums parādās tad, ja tavs pārlūks nevar izveidot drošu savienojumu ar mājaslapu, kuru tu mēģini atvērt. Visbiežāk šis ir saistīts ar to, ka pārlūkprogramma mēģina pārbaudīt vietnes sertifikātus un nosaka, ka šī nav sākotnējā lapa, kuru vēlējies apmeklēt, bet gan Tele2 drošības brīdinājuma vietne.

Ja vēlies, vari atvērt vietni, noklikšķinot “Advanced” (Vairāk) -> “Proceed” (Turpināt). Mēs gan tomēr ļoti iesakām ievērot interneta drošības vadlīnijas un izvairīties no potenciāli ļaunprātīgu vietņu apmeklēšanas. 
Vai Interneta Drošība strādā, ja es izmantoju VPN pieslēgumu?
Nevaram garantēt, ka pakalpojums strādās, ja izmantosiet VPN pieslēgumus. Tas atkarīgs no VPN savienojuma nodrošinātāja, pār kuru mums nav kontroles. 
Es Interneta Drošība ierobežoju piekļuvi Izklaidei, bet YouTube joprojām strādā. Kāpēc tā?
Youtube.com sava satura nodrošināšanai izmanto vairākus domēnus(vietnes). Ierobežojot youtube.com filtru, vēl joprojām aktīvi paliek citas vietnes.  

Bet neraugoties uz to, ka lietotni vai mājaslapu, iespējams, varēsi atrast, pašam video vai audio saturam ierīces lietotājs nepiekļūs. 
Vairāk atbilžu atradīsi šeit!
Vairāk atbilžu atradīsi šeit!
28533
Kurš rūteris ātrāks?
Noskaidro ātrāko mājas internetu savā adresē un pieslēdz sākot no 9,98 €/mēn.
9,98
€/mēn.
 
Pārbaudīt adresi
23572
Ierīču iztirgošana
Īpaši izdevīgas cenas viedierīcēm un aksesuāriem
Iegādāties
31206
Radošam pavasarim
Izturīgs dizains, ātra veiktspēja 5G tīklā un spilgts Super Retina XDR displejs - izteiksmīgais iPhone 13 tiks galā ar pašiem grūtākajiem uzdevumiem!
26,62
€/mēn.
29,95
Uz e-veikalu
01.03.2024. - 31.03.2024.
31207
Radošam pavasarim
Sagaidi pavasari radoši! Iegādājies moderno iPhone 15 un dāvanā saņem viedo Apple AirTag lokatoru!
35,37
€/mēn.
41,20
Uz e-veikalu
01.03.2024. - 31.03.2024.
31208
Radošam pavasarim
Titāna korpuss, pielāgojama “Action” poga” un daudzpusīga Pro kameras sistēma - iespaidīgais iPhone 15 Pro būs izcils palīgs, lai tiktu galā ar pašiem radošākajiem darbiem.
45,78
€/mēn.
49,95
Uz e-veikalu
01.03.2024. - 31.03.2024.
31212
Spilgtam pavasarim
Vienkāršs, izsmalcināts un elegants - iegādājies pavasarīgi košo Samsung Galaxy A15 par īpaši draudzīgu cenu!
7,45
€/mēn.
8,28
Uz e-veikalu
01.03.2024. - 31.03.2024.
31213
Spilgtam pavasarim
Lielisks dizains, lieliska kamera un lielisks ekrāns - Samsung Galaxy A54 ir vienkārši lielisks!
15,37
€/mēn.
20,37
Uz e-veikalu
01.03.2024. - 31.03.2024.
31214
Spilgtam pavasarim
Vēl lielāks ekrāns un vēl jaudīgāks akumulators ar lielāku apstrādes jaudu - jaunais Galaxy S24 ir kā radīts spilgtiem pavasara darbiem.
35,37
€/mēn.
37,87
Uz e-veikalu
01.03.2024. - 31.03.2024.
31244
Radošam pavasarim
Harmonisks dizains, eleganta estētika un augstākā līmeņa 200MP kamera - iegādājies moderno Redmi Note 13 Pro+ un dāvanā saņem Redmi Watch 3 Active!
20,78
€/mēn.
22,03
Uz e-veikalu
01.03.2024. - 31.03.2024.
31245
Radošam
pavasarim
Dodies pretī pavasarim ar jaunu telefonu - iegādājies Xiaomi 13T Pro un dāvanā saņem jaudīgo Redmi Watch 4!
29,12
€/mēn.
37,45
Uz e-veikalu
01.03.2024. - 31.03.2024.
31246
Radošam
pavasarim
Jaunākās paaudzes Leica optika, klasisks dizains un kristāltīrs displejs - pērc neticami jaudīgo Xiaomi 14 un dāvanā saņem Xiaomi A PRO 43 collu televizoru!
45,78
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.03.2024. - 31.03.2024.
24459
Izdevīgs Go3 piedāvājums!
TV+Filmas paka ar 25% atlaidi uz 24 mēnešiem
10,49
€/mēn.
13,99
Pieslēgt
29502
Kurš ātrāks?
Noskaidro ātrāko mājas internetu savā adresē un pieslēdz sākot no 9,98 €/mēn.
9,98
€/mēn.
 
Pārbaudīt adresi
25642
Tarifi skolēniem un studentiem
Īpaši izdevīgi piedāvājumi bērniem un jauniešiem līdz 24 gadu vecumam
9,99
€/mēn.
 
Izvēlies tarifu
23564
Tarifi senioriem
Labākie piedāvājumi senioriem no 62 gadu vecuma pie Zelta Zivtiņas
6,99
€/mēn.
 
Izvēlies tarifu
24305
Pārcel savējos pie Tele2
Labs piedāvājums tiem, kas vēl nav pie Tele2. Viss vienkārši - atstāj savu numuru, mēs atzvanīsim, izstāstīsim un arī noformēsim darījumu, ja vēlēsies. Arī ar esošo operatoru saistības nokārtosim mēs.
Vairāk
25744
Interneta drošība
Pirmos 2 mēnešus izmēģini bez maksas - vieglākais veids, kā pasargāt sevi no draudiem internetā
1,49
€/mēn.
 
Vairāk
30842
10% atlaide visam gribuatpusties.lv mājaslapā
Lasīt vairāk
Atrodi tieši sev piemērotu atpūtu!

Galvenais, lai kājas ir siltumā!
Daudz lielisku ideju atpūtai Baltijas valstīs ar 10% atlaidi, sākot ar romantiskām SPA viesnīcām un beidzot ar izpletņlēkšanu. Baudi pats vai dāvini tuviniekiem!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko
varēsi izmantot, gribuatpusties.lv mājaslapā.
Atlaides summējas (10% atlaide tiek piemērota no akcijas cenas).
Close
Saņemt Komplimentu
06.02.2024. - 31.03.2024.
31108
50% atlaide Dormeo spilveniem
Lasīt vairāk
Izgulies ar jaunu spilvenu!

No gaisīgi mīksta līdz patīkami stingram – pie Dormeo atradīsi spilvenu, kas perfekti atbilst tavām vajadzībām. Turklāt līdz pat maija beigām un tikai Tele2 klientiem – visiem Dormeo spilveniem puscena. Saldus sapņus!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot, www.dormeo.lv mājaslapā vai jebkurā no Dormeo Home un TopShop veikaliem.

Atlaides nesummējas.
Close
Saņemt Komplimentu
15.02.2024. - 31.05.2024.
29935
50% atlaide Apollo Kino biļetēm uz ceturtdienas seansiem
Lasīt vairāk
Ceturtdienas ir kino laimīgas dienas!

Esi kino fans? Ar Tele2 apmeklē Apollo Kino kino seansus divreiz izdevīgāk!
Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaižu kodu, ko varēsi izmantot pērkot biļetes uz ceturtdienas seansiem ar 50% atlaidi www.apollokino.lv vai klātienē, jebkurā no Apollo Kino.

Piedāvājums neattiecas uz pirmizrāžu seansiem, kā arī uz bērnu, senioru un īpašu pasākumu biļetēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
29938
25% atlaide sūtījumiem DPD Paku Skapjos
Lasīt vairāk
Izmanto fantastisko iespēju un sūti Latvijā vēl izdevīgāk ar DPD!
Lai visas paciņas sasniegtu savus galamērķus, dodies uz Mans Tele2 sadaļu

“Komplimenti” un saņem 25% atlaižu kodu DPD Paku Skapju sūtījumiem visa Latvijā. Kodu varēsi izmantot, formējot sūtījumus vietnē www.eserviss.dpd.lv

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
29936
30% Atlaide Apollo gardumiem katru dienu
Lasīt vairāk
Kino bez gardumiem nav kino!

Īpašais Apollo Kino piedāvājums uzkodu komplektam Tevi jau gaida! Saņem 30% atlaižu kodu, ko varēsi izmantot pērkot M uzkodu komplektu (M dzēriens + M sāļais vai saldais popkorns) jebkurā diena Apollo Kino kinoteatros.

Kodu uzrādi info kasē, vai ievadi pašapkalpošanas kasē pirms pirkuma veikšanas.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti