3G ēras beigas.
Tās ir jaunas iespējas!
Kāpēc to darām?
Tāpat kā citviet pasaulē, arī mēs speram soli uz priekšu, lai modernizētu mūsu pakalpojumus un uzlabotu klientu pieredzi. Atsakoties no 3G, spēsim palielināt kapacitāti un uzlabot 4G un 5G tīkla jaudu.
Kā tas notiks?
Mēs veiksim rūpīgu reģionālo analīzi un pakāpeniski pārtrauksim 3G bāzes staciju darbību. Informācija par konkrētām bāzes stacijām pieejama šeit.
Vai joprojām izmanto ierīci, kas darbojas 2G un 3G tīklā?
Neuztraucies – Tavi zvani un SMS joprojām būs pieejami, pateicoties 2G pārklājumam.
Tomēr pēc 3G slēgšanas vairs nevarēsi izmantot mobilos datus, kas nepieciešami, lai piekļūtu internetam.
Kas Tev jādara?
Ar ierīci, kurai ir 4G/5G atbalsts, baudi Tele2 priekšrocības kā līdz šim – tev nekas nav jādara! Bet, ja šaubies – pārbaudi, vai Tava ierīce un SIM karte atbalsta 4G/5G savienojumu.
Pārbaudīt SIM karti
Pārbaudīt ierīci
Pārbaudi SIM karti
Ievadi savu tālruņa numuru, lai uzzinātu, vai Tava SIM karte atbalsta 4G/5G.
Tavs Tele2 vai ZZ telefona numurs
Pārbaudīt
Labākai zvanu kvalitātei ieslēdz VoLTE!
VoLTE (Voice over LTE) nozīmē izcili labu zvanu balss kvalitāti, trīsreiz ātrāku zvanu savienojumu, iespēju sarunas laikā izmantot īpaši ātru 4G un 5G internetu.

VoLTE ir bezmaksas pakalpojums!

Ierīces, kas atbalsta 4G,5G un VoLTE
Ietaupi 100,00 €
Xiaomi
Xiaomi 14 12GB/512GB
41,61 € /mēn.
45,78
Pilna cena 999,00 € | 1099,00 €
Ietaupi 100,00 €
Xiaomi
13T 8/256GB
22,87 € /mēn.
27,03
Pilna cena 549,00 € | 649,00 €
Ietaupi 20,00 €
Xiaomi
Redmi Note 13 Pro 5G 8GB/256GB
15,79 € /mēn.
16,62
Pilna cena 379,00 € | 399,00 €
Samsung
Galaxy S23 FE 128GB
29,53 € /mēn.
Pilna cena 709,00 €
Samsung
Galaxy S24+ 5G 512GB
53,28 € /mēn.
Pilna cena 1279,00 €
Xiaomi
Redmi 13C 256GB
6,62 € /mēn.
Pilna cena 159,00 €
Samsung
Galaxy S24 Ultra 5G 256GB
60,78 € /mēn.
Pilna cena 1459,00 €
Samsung
Galaxy S24 Ultra 5G 1TB
76,20 € /mēn.
Pilna cena 1829,00 €
Ja Tava ierīce neatbalsta 4G vai 5G tehnoloģiju, tā var kalpot kā pirmā iemaksa jaunas ierīces iegādei

Noderīgi

Kāpēc atsakāties no 3G tehnoloģijas?
Laiks nestāv uz vietas un tehnoloģijas attīstās. Līdz ar 4G un 5G tīkla modernizāciju, operatori visā pasaulē atsakās no 3G tehnoloģijas - tepat blakus, Lietuvā un Igaunijā šis process jau norit pilnā sparā. Ja paskatāmies, piemēram, uz mobilo datu patēriņu Tele2 tīklā Latvijā, tad vairs tikai 1% datu tiek patērēts 3G tīklā. Turklāt arvien vairāk klientu balss sakariem izmanto 4G tīklu ar VoLTE tehnoloģiju. Tas liecina, ka 3G tehnoloģijas ēra tuvojas loģiskam noslēgumam. 
Atteikšanās no 3G tehnoloģijas sniedz arī iespēju operatoriem izmantot atbrīvoto frekvenču spektru, lai nodrošinātu lielāku 4G un 5G tīkla jaudu un augtākās kvalitātes pakalpojumus klientiem.  
Kā atteikšanās no 3G ietekmēs manu ikdienu?
Ja lieto ierīces, kas atbalsta 4G un 5G tīklu, ikdiena būtiski nemainīsies. Svarīgi tikai atcerēties, ka balss sakariem 4G tīklā jāaktivizē VoLTE tehnoloģija, kas nodrošina augstākas kvalitātes balss sakarus.  
Ja telefons atbalsta tikai 2G un 3G tīklu, saziņai turpmāk varēs izmantot mūsu 2G tīklu. Proti, joprojām varēs sūtīt īsziņas un veikt zvanus. Labāku savienojumu kvalitāti un iespēju lietot mobilo internetu telefonā gan būs iespējams iegūt, izmantojot telefonu, kas atbalsta 4G un/vai 5G. 

Pārbaudīt, vai ierīce ir gatava 3G ēras beigām un tai ir 4G atbalsts, var šeit.  
Ja atklāj, ka ierīce atbalsta tikai 3G tīklu, iesakām apmeklēt mūsu e-veikalu, kur noteikti atradīsi sev piemērotu ierīci, kas atbalsta 2G, 4G un/vai 5G tīklu veidus.  

Vairāk meklē pie "Kā atteikšanās no 3G ietekmēs manas ierīces?". 
Kā atteikšanās no 3G ietekmēs manas ierīces?
Aicinām ikvienu laicīgi parūpēties un pārbaudīt savas ierīces!  
Lūdzu, pārliecinieties, ka ierīces, kuras lietojat, atbalsta 2G, 4G un/vai 5G tīkla veidus. To var izdarīt, iepazīstoties ar ierīces instrukciju vai tehnisko specifikāciju, kā arī ražotāja mājaslapā pieejamo informāciju. Mūsu klientu ērtībām esam arī izveidojuši speciālu sadaļu Tele2 mājaslapā, kur var noskaidrot, vai ierīce ir gatava tīkla modernizācijai un tai ir 4G atbalsts. 
Ja konstatē, ka ierīce atbalsta tikai 2G un 3G tīklu, turpmāk būs tikai iespēja veikt balss zvanus un sūtīt īsziņas 2G tīklā. 

Piedāvājam iepazīties ar pakalpojumu “Ierīces atpirkums”, kas ļauj nodot veco telefonu un saņemt atlaidi jaunas ierīces iegādei. Noteikti ieskaties arī mūsu e-veikala ierīču piedāvājumu klāstā.  
Kā pārbaudīt ierīci?
Mūsu klientu ērtībām esam izveidojuši speciālu sadaļu Tele2 mājaslapā, kur var pārbaudīt, vai ierīce ir gatava tīkla modernizācijai un tai ir 4G atbalsts. To atradīsi šeit
Aicinām ikvienu mūsu klientu jau laicīgi parūpēties un pārbaudīt savas ierīces, kurās tiek lietots mobilais tīkls! 
Kas notiks, ja mana ierīce atbalsta tikai 3G vai 2G un 3G?
Ja ierīce atbalsta 2G un 3G, jāņem vērā, ka brīdī, kad notiks 3G tīkla slēgšana, varēs izmantot tikai mūsu 2G tīklu, kas joprojām ļaus veikt balss zvanus un sūtīt īsziņas. Taču šāda ierīce neļaus vairs maksimāli izmantot visas tīkla un tehnoloģiju sniegtās iespējas, piemēram, lietot mobilos datus. Labāku savienojumu kvalitāti un iespēju lietot mobilo internetu telefonā varēs iegūt, izmantojot ierīci, kas atbalsta 4G un/vai 5G tehnoloģiju. Turklāt balss sakarus 4G tīklā jaunā kvalitātē nodrošinās VoLTE sniegtās iespējas. 
Savukārt, ja ierīce atbalsta tikai 3G, jāņem vērā, ka vairs nevarēs veikt balss zvanus un izmantot interneta pakalpojumus. 

Svarīgi! Individuāli informēsim tos mūsu klientus, kuriem būs pienācis laiks mainīt ierīci. 
Kā mainīt telefona iestatījumus uz 4G/5G?
Tīkla veidu vari izvēlēties telefona iestatījumos pie Tīkla un Mobilā interneta iestatījumiem, atkarībā no telefona modeļa/ražotāja. Tur ir jāizvēlas 4G un/vai 5G tīkla veids vai automātiskā tīkla izvēle
Sīkāku informāciju meklē savas ierīces instrukcijā vai ražotāja mājaslapā.
Kā mainīt rūtera iestatījumus uz 4G/5G?
To var izdarīt iekārtas tīkla vai interneta iestatījumos vai ierīces pārvaldības iestatījumos. Tur ir jāizvēlas 4G un/vai 5G tīkla veids vai automātiskā tīkla izvēle.  
Sīkāku informāciju meklē savas ierīces instrukcijā vai ražotāja mājaslapā.

Pievienojam arī noderīgu informāciju par rūtera vadības programmu, to atradīsi šeit.
Vai man ir jāmaina SIM karte?
SIM kartes maiņa jāveic tiem klientiem, kuriem ir vecā SIM karte, kas nedarbojas 4G tīklā. Par to mēs klientus informēsim individuāli.  
SIM kartes maiņa ir bez maksas. To var nomainīt gan Tele2 klientu centros, gan pasūtīt pašapkalpošanās portālā Mans Tele2 un saņemt ar piegādi. 

Mūsu klientu ērtībām esam izveidojuši arī speciālu sadaļu Tele2 mājaslapā, kur var pārbaudīt savu SIM karti un arī ierīci.  
Ko darīt ar manu esošo 3G ierīci? Vai varēšu to lietot?
Ja, pārbaudot savu ierīci, atklāj, ka tā atbalsta kādu no tīkla veidiem – 2G, 4G un/vai 5G, tad varēsi turpināt izmantot ierīci kā iepriekš. Tomēr, ja ierīce neatbalsta nevienu citu tīkla veidu, kā tikai 3G, tad ņem vērā, ka tā darbosies, taču nevarēs veikt balss zvanus un izmantot interneta pakalpojumus. Vēlamies pieminēt, ka šajā gadījumā, arī individuāli informēsim tos mūsu klientus, kuriem būs pienācis laiks mainīt ierīci.  

Lai tiktu pie jaunas ierīces, kura atbalstīs 2G, 4G un/vai 5G, piedāvājam iepazīties ar “Ierīces atpirkuma” iespēju, ko esam sagatavojuši saviem klientiem. Ja nolemsi šo izmantot, tad ne tikai tiksi pie jaunas ierīces un varēsi maksimāli izmantot tīkla un tehnoloģiju sniegtās iespējas, bet arī vienlaicīgi parūpēsies par dabu, jo mēs nodrošināsim, ka Tava vecā ierīce tiks nodota otrreizējai pārstrādei.  

Noteikti ieskaties arī mūsu e-veikala ierīču piedāvājumu klāstā. 
Kas notiks, ja nemainīšu ierīci uz 4G vai 5G atbalstošu?
Ja ierīce atbalsta 3G un 2G, saziņai turpmāk varēs izmantot tikai mūsu 2G tīklu. Proti, joprojām varēs sūtīt īsziņas un veikt zvanus. Labāku savienojumu kvalitāti un iespēju lietot mobilo internetu telefonā gan varēs iegūt, izmantojot ierīci, kas atbalsta 4G vai 5G tehnoloģiju. 
Ja ierīce atbalsta tikai 3G tīklu, mobilie sakari un internets nebūs pieejami pēc 3G slēgšanas. 

Piedāvājam iepazīties ar pakalpojumu “Ierīces atpirkums”, kas ļauj nodot veco telefonu un saņemt atlaidi jaunas ierīces iegādei.

Noteikti ieskaties arī mūsu e-veikala ierīču piedāvājumu klāstā. 
Vecvecāki izmanto podziņtelefonus, ko viņiem darīt?
Ja tiek izmantots podziņtelefonu un netiek lietots mobilais internets telefonā, šīs izmaiņas faktiski neietekmēs, jo balss zvanus būs iespēja veikt 2G tīklā. 
Iesakām pārbaudīt savas un tuvinieku ierīces (vai tās atbalsta 2G, 4G un/vai 5G mobilo tīklu). To var izdarīt, apskatot ierīces instrukciju vai tehniskās specifikācijas, kā arī ražotāja mājaslapā. 

Mūsu klientu ērtībām esam arī izveidojuši speciālu sadaļu Tele2 mājaslapā, kur var pārbaudīt, vai ierīce ir gatava tīkla modernizācijai un tai ir 4G atbalsts. 
Vai atteikšanās no 3G notiks visā Latvijā?
Tele2 un arī citi mobilo sakaru operatori pakāpeniski atteiksies no 3G tehnoloģijas visā Latvijas teritorijā. Visa aktuālā informācija par šo procesu Tele2 pusē būs pieejama mūsu mājaslapā. 
Vai atteikšanās no 3G ietekmēs mani, ja došos uz ārzemēm?
Jā, jau šobrīd daudzās valstīs operatori ir izslēguši un turpina slēgt 3G tīklu. Pirms doties ceļojumā uz ārzemēm, iesakām pārbaudīt, kādi tīkla veidi un operatori tur nodrošina sakarus. To var pārbaudīt šeit (ievadot valsts nosaukumu). 
Vai karšu termināļi, kameras, GPS u.c. ierīces darbosies pēc 3G slēgšanas?
Lielāka daļa no 3G ierīcēm atbalsta arī 2G, līdz ar to turpinās darboties. Turklāt atsevišķie ierīču modeļi strādā arī Wi-Fi tīklā. Iesakām pārliecināties, ka 2G interneta ātrums ir pietiekams ierīču darba nodrošināšanai un veikt ierīču nomaiņu uz jaunākām, ja nepieciešams. 
Vairāk
Vairāk
31684
iPhone 12
Izcilas kvalitātes telefons par pievilcīgu cenu. Keramisks pārklājums lielākai izturībai pret triecieniem, spilgts Super Retina XDR displejs un divu lēcu kameru sistēma.
24,95
€/mēn.
27,87
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
28533
Uzsaucam planšeti!
Pieslēdz Tele2 mājas internetu un saņem planšeti Samsung Galaxy Tab A9+ 5G (64 GB)
0,00
€/mēn.
279,00
Apskatīt piedāvājumu
08.04.2024. - 13.05.2024.
23572
Ierīču iztirgošana
Īpaši izdevīgas cenas viedierīcēm un aksesuāriem
Iegādāties
31685
iPhone 14
iPhone 14 apvieno jaunākās tehnoloģijas un elegantu dizainu. Kombinācijā ar ilgtošu akumulatora darbību un A15 Bionic procesoru tavās rokās nonāks patiešām lielisks sabiedrotais.
31,62
€/mēn.
34,95
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31686
iPhone 15 Pro Max
Maksimāli augstākā kvalitāte it visā. Pat vissīkākās nianses ir noslīpētas līdz pilnībai. Tevi pārsteigs zibenīga veiktspēja, titāna korpuss un šobrīd jaudīgākā iPhone kamera.
58,28
€/mēn.
60,37
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31687
Dāvana PAD SE 128GB
Leica objektīvi ļaus Tev uzņemt profesonālas kvalitātes attēlus un video. Papildus tam – ilgstoša akumulatora darbība, kā arī izturība pret ūdeni un putekļiem. Izvēlies un dāvanā saņem Xiaomi 128 GB planšeti.
22,87
€/mēn.
27,03
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31688
Dāvana Samsung Galaxy Watch 4
Augstas izšķirtspējas kameras, jaudīga veiktspēja un jau ierastā Samsung dizaina kvalitāte. Lai komplekts būtu pilnīgs, dāvana iegūsi Galaxy Watch 4 viedpulksteni.
29,53
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31689
Galaxy A15 LTE
Elegants un vienkāršs budžeta klases viedtālrunis. Vienlaikus tā veiktspēja, akumulatora darbības laiks un kvalitatīvie objektīvi ļaus paveikt visu, kas ikdienā nepieciešams.
6,62
€/mēn.
8,28
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31732
50QNED753RA
Jaunākās LG tehnoloģijas būs Tavā rīcībā par pievilcīgu cenu! Izteiksmīgas krāsas īpaši lielā ekrānā izklaidei – filmām, spēlēm un video straumēšanai.
19,53
€/mēn.
21,95
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31734
Poco X6 Pro 5G + dāvana
Trīskāršā 64 MP kamera un 68 miljardi krāsu izteikti dabiskiem attēliem. Izcila veiktspēja nāk komplektā ar dāvanu – RedMi Buds 4 austiņām.
15,37
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31735
Redmi 13C 256GB + dāvana
Elegants budžeta viedtālrunis, kura ietilpīgajā atmiņā pietiks vietas visam, kas dzīvē nepieciešams. Pērkot tagad, dāvanā saņemsi RedMi Watch 3 viedpulksteni.
6,62
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31736
Redmi Note 13 Pro 5G + dāvana
Jaudīgā 200 MP kamera, radīts tiem, kas mīl filmēt un fotografēt. Izvēlies un dāvanā saņem RedMi Watch  3 viedpulksteni.
15,79
€/mēn.
16,62
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31751
Samsung S24 Ultra 512GB + dāvana
Jaunākais tehnoloģiju sasniegums, kas apvieno visu labāko, ko radījis Samsung – bonusā ietilpīga 512 GB atmiņa un dāvana par pirkumu – Samsung Galaxy Watch 6 viedpulkstenis.
65,78
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31752
Samsung S24 Ultra 256GB + dāvana
Jaunākais tehnoloģiju sasniegums, kas apvieno visu labāko, ko radījis Samsung – bonusā ietilpīga 256 GB atmiņa un dāvana par pirkumu – Samsung Galaxy Watch 6 viedpulkstenis.
60,78
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31753
Samsung S24 + dāvana
Galaxy S sērijas jaunums, kas atvērs durvis Galaxy AI tehnoloģiju laikmetam. Dāvanā –  Samsung Galaxy Watch 6 viedpulkstenis.
48,28
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
29502
Tele2 mājas internets
Neierobežots ātrums, bezlimita dati un līgums uz 24 mēnešiem par 11,99 €/mēn.
11,99
€/mēn.
21,99
Pārbaudīt adresi
08.04.2024. - 12.05.2024.
25642
Tarifi skolēniem un studentiem
Īpaši izdevīgi piedāvājumi bērniem un jauniešiem līdz 24 gadu vecumam
9,99
€/mēn.
26,99
Izvēlies tarifu
23564
Tarifi senioriem
Labākie piedāvājumi senioriem no 62 gadu vecuma pie Zelta Zivtiņas
6,99
€/mēn.
 
Izvēlies tarifu
23563
Uzsaucam planšeti!
Pieslēdz Tele2 mājas internetu un saņem planšeti Samsung Galaxy Tab A9+ 5G (64 GB)
0,00
€/mēn.
279,00
Apskatīt piedāvājumu
08.04.2024. - 13.05.2024.
24305
Pārcel savējos pie Tele2
Labs piedāvājums tiem, kas vēl nav pie Tele2. Viss vienkārši - atstāj savu numuru, mēs atzvanīsim, izstāstīsim un arī noformēsim darījumu, ja vēlēsies. Arī ar esošo operatoru saistības nokārtosim mēs.
Vairāk
24359
Lieliska saderība!
Ātrs Tele2 mājas internets + Go3 televīzija. Izvēlies savu piedāvājumu, noformē pirkumu un saņem tuvāko dienu laikā!
Izvēlēties
24459
Izdevīgs Go3 piedāvājums!
TV+Filmas paka ar 25% atlaidi uz 24 mēnešiem
10,49
€/mēn.
13,99
Pieslēgt
25744
Interneta drošība
Pirmos 2 mēnešus izmēģini bez maksas - vieglākais veids, kā pasargāt sevi no draudiem internetā
1,49
€/mēn.
 
Vairāk
31703
Aprīļa Komplimentu loterija
Lasīt vairāk
Baudi pavasari ar Tele2 Komplimentu loteriju!

Piedalies un laimē iespaidīgo GoPro Hero 12 vai kādu citu no 30 vērtīgajām balvām no Huawei, Samsung, Xiaomi, JBL, vai vienu no Īpašām Tele2 termokrūzēm!

Pasteidzies un reģistrējies loterijai Mans Tele2 sadaļā “Komplimenti”!

Loterijas noteikumi šeit.
Izloze 06.05.2024.
Close
Saņemt Komplimentu
04.01.2024. - 30.04.2024.
29935
50% atlaide Apollo Kino biļetēm uz ceturtdienas seansiem
Lasīt vairāk
Ceturtdienas ir kino laimīgas dienas!

Esi kino fans? Ar Tele2 apmeklē Apollo Kino kino seansus divreiz izdevīgāk!
Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaižu kodu, ko varēsi izmantot pērkot biļetes uz ceturtdienas seansiem ar 50% atlaidi www.apollokino.lv vai klātienē, jebkurā no Apollo Kino.

Piedāvājums neattiecas uz pirmizrāžu seansiem, kā arī uz bērnu, senioru un īpašu pasākumu biļetēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
29937
15% atlaide Narvesen gardumiem!
Lasīt vairāk
Garda recepte pusdienām – Narvesen!

Kad kārojas ko gardu pusdienās, īstais laiks doties uz Narvesen! Nepalaid garām - ūdenim, karstajiem dzērieniem un ēdieniem 15% atlaide!
Sīkāk par akcijā iekļautajiem produktiem lasi šeit.

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot jebkurā Narvesen veikalā vai koiskā.

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.05.2024.
31108
50% atlaide Dormeo spilveniem
Lasīt vairāk
Izgulies ar jaunu spilvenu!

No gaisīgi mīksta līdz patīkami stingram – pie Dormeo atradīsi spilvenu, kas perfekti atbilst tavām vajadzībām. Turklāt līdz pat maija beigām un tikai Tele2 klientiem – visiem Dormeo spilveniem puscena. Saldus sapņus!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot, www.dormeo.lv mājaslapā vai jebkurā no Dormeo Home un TopShop veikaliem.

Atlaides nesummējas.
Close
Saņemt Komplimentu
15.02.2024. - 31.05.2024.
31431
35% atlaide Leifheit zīmola uzkopšanas produktiem!
Lasīt vairāk
Laiks pavasara uzkopšanas darbiem!

Pavasaris ir klāt ne tikai ar putnu dziesmām, bet arī ar šim gada laikam raksturīgajiem darbiem, tāpēc laiks atsvaidzināt mājokli ar kārtīgu pavasara tīrīšanu! Lai uzkopšanas darbi ritētu raitāk un produktīvāk, iegādājies Leifheit zīmola uzkopšanas produktus ar 30% atlaidi!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko
varēsi izmantot, www.tavatelpa.lv mājaslapā.


 
Close
Saņemt Komplimentu
01.03.2024. - 31.05.2024.
28509
10% papildu atlaide visām Danija precēm!
Lasīt vairāk
Apavi nekad nevar būt par daudz!

Lai viegls solis ikdienā un komforts visās dzīves situācijās iegādājies apavus
DANIJA veikalos ar 10% papildu atlaidi!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot, iegādājoties preces ar papildus atlaidi DANIJA klātienes veikalos vai www.danija.lv interneta veikalā.

Atlaides summējas ar publiskām atlaidēm!
Close
Saņemt Komplimentu
01.03.2024. - 31.12.2024.
29938
25% atlaide sūtījumiem DPD Paku Skapjos
Lasīt vairāk
Izmanto fantastisko iespēju un sūti Latvijā vēl izdevīgāk ar DPD!
Lai visas paciņas sasniegtu savus galamērķus, dodies uz Mans Tele2 sadaļu

“Komplimenti” un saņem 25% atlaižu kodu DPD Paku Skapju sūtījumiem visa Latvijā. Kodu varēsi izmantot, formējot sūtījumus vietnē www.eserviss.dpd.lv

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
29936
30% Atlaide Apollo gardumiem katru dienu
Lasīt vairāk
Kino bez gardumiem nav kino!

Īpašais Apollo Kino piedāvājums uzkodu komplektam Tevi jau gaida! Saņem 30% atlaižu kodu, ko varēsi izmantot pērkot M uzkodu komplektu (M dzēriens + M sāļais vai saldais popkorns) jebkurā diena Apollo Kino kinoteatros.

Kodu uzrādi info kasē, vai ievadi pašapkalpošanas kasē pirms pirkuma veikšanas.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti