× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Kas veido apdrošināšanas polises cenu?

Apdrošināšanas polises cenu ietekmē automašīnas tirgus vērtība un izvēlētais risku segums, kas atšķiras Master KASKO un Mini KASKO programmās. Apdrošināšana tiek slēgta uz laiku 36 mēneši ar iespēju izbeigt līgumu jebkurā brīdī bez saistībām maksāt apdrošināšanas prēmijas par neizmantoto laika periodu.

Mobilajā lietotnē Mans Tele2 var plānot stāvdienas šīm mēnesim un trīs pilnajiem mēnešiem uz priekšu. Kalendārajā mēnesī maksimāli var izmantot 10 stāvdienas, saņemot naudas atmaksu par tām. Reģistrējot stāvdienas, kad mašīna nepiedalīsies ceļu satiksmē, var ietaupīt ievērojamu daļu no mēneša maksas par apdrošināšanu. Rītdien plānoto stāvdienu var mainīt līdz šodienas plkst. 23:45 pēc Latvijas laika, pārējās nākotnes stāvdienas var mainīt bez jebkādiem laika ierobežojumiem.

Apdrošinātājs var piedāvāt iespēju pieteikties Standarta KASKO apdrošināšanai un noteikt individuālo polises cenu, ja pēc tirgus aplēsēm automašīnas vērtība pārsniedz 15 000 EUR, auto modelis ir īpaši iecienīts autozagļu aprindās vai autovadītājam vēl nav uzkrāta liela braukšanas pieredze. Izmantojot  auto zādzību riska kalkulators, var saprast noziedzīgā biznesa interesi par konkrēto auto modeli.
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti