Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Ko darīt, ja Interneta Drošība brīdina mani par potenciāli ļaunprātīgu vietni, bet es joprojām vēlos tai piekļūt?

Mēs ļoti iesakām ievērot interneta drošības vadlīnijas un izvairīties no potenciāli ļaunprātīgu vietņu apmeklēšanas. Tomēr, ja ir nepieciešams piekļūt šādai vietnei, vari izvēlēties to atvērt. Tomēr ņem vērā, ka šajā gadījumā pastāv liels risks inficēt savu ierīci vai atklāt savus personas datus. 

Noklikšķinot uz “Turpināt uz lapu”, tiksi pārvirzīts uz vietni, kuru vēlējies apmeklēt pirms saņēmi brīdinājuma paziņojumu. 24 stundas no pogas nospiešanas brīža lapai varēsi piekļūt, nesaņemot brīdinājuma paziņojumu – pēc tam atkal paziņojums tiks uzrādīts automātiski. Ja uzticies vietnei un vēlies tai piekļūt regulāri, nesaņemot paziņojumus, vari konkrēto vietni iekļaut savā atļauto vietņu sarakstā.

Ja vietnei, kurai vēlaties piekļūt, nav iespēja turpināt ceļu uz lapas apmeklēšanu, visticamāk, šo lapu tu vai tava Mans Tele2 konta administrētājs ir iekļāvis aizliegto vietņu sarakstā. Piekļuvi iespējams iegūt, šo vietni izdzēšot no aizliegto vietņu saraksta pakalpojuma Interneta Drošība uzstādījumos. 


 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti