Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Man beidzās internets telefonā. Kā varu nopirkt papildu apjomu?

Bez interneta šodien grūti, tā ir!

Ja īslaicīgi nepieciešams vairāk interneta telefonā, papildu datus vari pieslēgt no sava telefona, atverot saiti https://dati.tele2.lv.

SVARĪGI! Saiti nepieciešams atvērt, ieslēdzot mobilos datus un izslēdzot WiFi. To varēsi izdarīt arī tad, ja būsi izmantojis visu savā tarifu plānā iekļauto datu apjomu. 

Nesanāca? Pārbaudi, vai saite ir pareiza. Tā ir jāraksta bez "www." priekšā. Joprojām nekā? Tad nepieciešams iztīrīt kešatmiņu telefona pārlūkā (meklē sava pārlūka iestatījumos) vai atvērt saiti no cita pārlūka, piemēram, Google Chrome, Safari u. c.

Uz savu numuru saņemsi SMS ar kodu, kurš tālāk būs jāievada dati.tele2.lv lapā, tad papildu internets tiks aktivizēts. Internetu varēsi lietot līdz iztērēsi konkrēto datu apjomu, bet ne ilgāk kā līdz nākamā mēneša pēdējam datumam.
 
Ja pastāvīgi ir vajadzība pēc vairāk interneta telefonā, atceries, ka vienmēr vari izvēlēties tarifu plānu, kas pilnībā atbildīs taviem interneta lietošanas paradumiem. Tarifu plānu 15 minūšu laikā var nomainīt Mans Tele2, sadaļā "Mani pakalpojumi".
 
Datu patēriņu vari kontrolēt, sūtot īsziņā burtu "i" uz numuru 9911 vai apskatot to Mans Tele2, sadaļā “Patēriņš”.

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti