× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Kādi ir priekšnosacījumi apdrošināšanas polises iegādei?

Apdrošināšanas polises iegādei nepieciešams, lai automašīna būtu aprīkota vismaz ar skaņas signalizāciju un imobilaizeru, kas ir iebūvēts jau rūpnīcā. Polises ņēmēja rīcībā ir jābūt diviem atslēgu komplektiem.
Svarīgi, lai automašīnai ir izieta tehniskā apskate, un automašīnas īpašniekam ir derīga obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas (OCTA) polise. Papildu uzstādītās pretaizdīšanas sistēmas ar atrašanas vietas noteikšanu var atvieglot transportlīdzekļa meklēšanu, ja rodas šāda vajadzība. Auto apdrošināšanas noformēšanas laikā vajag uzņemt labas bildes.

Svarīgi!
Bildēt automašīnu vajag dienas gaišajā dienas laikā, kad transportlīdzekļa detaļas un auto reģistrācijas numurs ir labi saskatāmi. Automašīnai ir jābūt tīrai, bez dubļu vai sniega kārtas. Uzņemot bildes, jāizvairās no citu transportlīdzekļu un personu iekļūšanas kadrā. Ja iesniegtas neatbilstošas bildes, tad apdrošinātājs var lūgt iesniegt automašīnas bildes vēlreiz vai uzskatīt situāciju par nepatiesas informācijas sniegšanu ar ļaunu nolūku vai rupju neuzmanību, kas ļauj vienpusēji atkāpties no līguma un atteikt apdrošināšanas atlīdzību, ja ir iestājies apdrošināšanas gadījums.
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti