Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Kas vajadzīgs, lai man darbotos internets ārzemēs?

 1. Svarīgs kritērijs – uz kādu valsti dosies:
  • uz kādu no valstīm, kas ir iekļauta Eiropas ekonomiskajā zonā (EEZ). Šajās valstīs ar Tele2 aktuālajiem tarifu plāniem pakalpojumus varēsi izmantot tāpat kā mājās. Uzzini vairāk šeit.
  • uz kādu no valstīm, kas nav iekļauta EEZ. Šajās valstīs par pakalpojumiem būs jāmaksā. Noskaidrot pakalpojumu tarifikāciju vari šeit. Lai ceļojums būtu bezrūpīgs, noskaidro visu tev nepieciešamo šeit.

   Visiem mūsu klientiem pēc noklusējuma ir pieejami pakalpojumi ārzemēs, ārpus EEZ. Izņēmums ir gadījumi, ja pats esi kādreiz mums lūdzis šo iespēju atslēgt (izmantot internetu viesabonēšanā). Šajā gadījumā Mans Tele2 sadaļā “Mani pakalpojumi” redzēsi, ka tavam numuram ir pieslēgts “Vietējais pieslēgums”. Ja vēlies, lai mēs tavam numuram pieslēdzam atpakaļ iespēju izmantot pakalpojumus viesabonēšanā, noteikti sazinies ar mums.

   Vēl ir iespēja, ka tu lieto kādu no neaktuālajiem tarifu plāniem, kas paredzēti izmantošanai tikai Latvijā. Šajā gadījumā, tiklīdz tavs telefons reģistrēsies ārzemju operatora tīklā, tu varēsi pieslēgt kādu no tarifu plāniem, kas nodrošina pakalpojumu izmantošanu ārzemēs.
 2. Ierīcē jāieslēdz iespēja lietot internetu viesabonēšanā (ārzemēs). Šo iespēju atradīsi sava telefona iestatījumos. 
 3. Drošības nolūkos, katram Tele2 numuram ir noteikts datu pārraides limits ārzemēs 60,00 EUR. Ja pilnībā izmantosi šo limitu, tiks atslēgta iespēja izmantot internetu.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti