Par Tele2

Tele2 Latvijā


Gandrīz viens miljons Latvijas iedzīvotāju ir izvēlējušies Tele2 kā savu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju, padarot Tele2 par vadošo mobilo sakaru operatoru Latvijā balss klientu skaita ziņā!

Latvijas mobilo sakaru tirgū Tele2 ienāca 2000. gada 7. oktobrī, kad vairāk nekā 10 valstīs sekmīgi strādājošs liels, starptautisks telekomunikāciju uzņēmums Tele2 AB grupa gandrīz vienlaicīgi ar līdzīgiem darījumiem abās pārējās Baltijas valstīs iegādājās vietējos mobilo sakaru operatorus, lai attīstītu tos par nopietniem tirgus dalībniekiem

Tele2 ienākšanu Latvijā var uzskatīt par valsts mobilo sakaru tirgus attīstības sākumu, jo konkurence sniedza iespēju būtiski samazināt mobilo sakaru pakalpojumu un telefonu iegādes izdevumus, padarot šo iepriekš elitāro jomu pieejamu ievērojamam skaitam iedzīvotāju.

18 darbības gadu laikā Tele2 ir kļuvis par klientiem bagātāko un atzītāko mobilo sakaru operatoru, kā arī par vienu no produktīvākajiem un pelnošākajiem uzņēmumiem Latvijā un Baltijā. Savukārt Zelta Zivtiņa joprojām ir viens no mīlētākajiem zīmoliem valstī, un nepārspēts līderis mobilo sakaru priekšapmaksas segmentā, kas piedāvā maksāt arī ar rēķinu.

Augsta pakalpojumu kvalitāte ir Tele2 prioritāte. Kopš dibināšanas Tele2 kapitālieguldījumi kvalitātes pilnveidošanā sasnieguši 270 miljonus eiro. Tele2 18 gadu laikā ir uzbūvējis Baltijā modernāko mobilo sakaru tīklu, lai klientiem nodrošinātu pašu jaunāko paaudžu tehnoloģiju iespējas un kvalitāti, kā arī saudzētu energoresursus un dabu.
  • Tele2 nodrošina Latvijā ātrāko 4G internetu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju jeb 1,8 miljoniem iedzīvotāju  pilsētās, pagastu centros, ciemos un lauku apdzīvotās teritorijās. 
  • Tele2 augstas kvalitātes balss sakari ir pieejama 99% iedzīvotāju kopā ar HD Voice tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā.
  • Tele2 vienīgajiem Latvijā ir pilna un nepārtraukta 100Mhz radiofrekvenču spektra josla, kas nepieciešama 5G pakalpojumu pilnvērtīgai sniegšanai. Plānots, ka 5G tīkls savu darbību sāks 2019. gada vasarā.
Latvijas iedzīvotāju izvēle Nr.1 mobilo sakaru jomā ir Tele2. Mūsu 290 darbinieki arī turpmāk ir apņēmīgas pilni nodrošināt klientiem tikai pašu labāko!
 


Tele2 AB Grupa
 

Tele2 AB grupa ir viens no straujāk augošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā, kas 17 miljoniem klientu 8 valstīs piedāvā mobilo un fiksēto sakaru, datu pārraides un satura pakalpojumus. 
 
Tele2 AB grupas uzņēmumus vieno mērķis ar izdevīgiem nosacījumiem piedāvāt augstas kvalitātes telekomunikāciju pakalpojumus. 1993. gadā pēc Eiropas telekomunikāciju tirgus liberalizācijas likumdošanas pieņemšanas pazīstamais zviedru uzņēmējs Jans Stenbeks (Jan Stenbeck) izveidoja Tele2, lai tolaik Eiropas valstu faktiski monopolizētie sakaru pakalpojumi kļūtu pieejamāki miljoniem cilvēku, tādējādi uzsākot būtiskas pārmaiņas šajos tirgos. 
 
Šobrīd Tele2 AB grupas uzņēmumi darbojas visās Baltijas valstīs, Horvātijā, Kazahstānā, Nīderlandē, Vācijā un Zviedrijā. Tele2 ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas strādā vienoti visās Baltijas valstīs, nodrošinot klientiem īpaši izdevīgus pakalpojumus šajā reģionā. 
 
Tele2 AB grupa allaž pēta iespējas uzsākt darbību citās valstīs, īpaši tādās, kurās ir zema konkurence un dārgi mobilo sakaru pakalpojumi. Starptautiskā pieredze rāda, ka visur, kur ienācis un strādā Tele2, sakaru pakalpojumi ir pieejamāki nekā valstīs, kur Tele2 nedarbojas. Arī 2000. gadā, kad Tele2 sāka savu darbību Latvijā, mobilie sakari bija ekskluzīvs pakalpojums – taču jau pēc neilga laika Tele2 radīja būtisku konkurenci tirgū un iedzīvotājiem piedāvāja pieejamākus mobilos sakarus un telefonus. 
 
Tele2 AB grupas priekšrocības ir iespēja izmantojot starptautisku pieredzi, likt lietā pārbaudītas tehnoloģijas un risinājumus, lai ikvienam klientam piedāvātu labākos pakalpojumus. 
 
Kopš 1996. gada Tele2 AB grupas akcijas tiek kotētas Stokholmas biržā. 
 
Bez Tele2 Latvijā strādā vēl viens Tele2 AB grupas uzņēmums – Tele2 Shared Service Center. Tele2 Shared Service Center ir starp vadošajiem IT&T ārpakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Ar Tele2 Grupas akcionāru struktūru varat iepazīties šeit.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti