Par Tele2

Par Tele2
Vērtības
Vadība
Atbalsta politika
Finanšu radītāji
Korporatīvā sociālā atbildība
Ilgtspējas pārskats
Jau viens miljons Latvijas iedzīvotāju ir izvēlējušies Tele2 kā savu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju, padarot Tele2 par vadošo mobilo sakaru operatoru Latvijā balss klientu skaita ziņā un mīlētāko zīmolu nozarē!
23
gadi Latvijā
4
valstīs
Latvijas mobilo sakaru tirgū Tele2 ienāca 2000. gada 7. oktobrī, kad vairāk nekā 10 valstīs sekmīgi strādājošs starptautisks telekomunikāciju uzņēmums Tele2 AB grupa, gandrīz vienlaicīgi ar līdzīgiem darījumiem abās pārējās Baltijas valstīs, iegādājās vietējos mobilo sakaru operatorus, lai attīstītu tos par nopietniem tirgus dalībniekiem.

Tele2 ienākšanu Latvijā var uzskatīt par valsts mobilo sakaru tirgus attīstības sākumu, jo konkurence sniedza iespēju būtiski samazināt mobilo sakaru pakalpojumu un telefonu iegādes izdevumus, padarot šo iepriekš elitāro jomu pieejamu ievērojamam skaitam iedzīvotāju.

Vairāk nekā 20 darbības gadu laikā Tele2 ir kļuvis par privātpersonu klientiem bagātāko un atzītāko mobilo sakaru operatoru, kā arī par vienu no produktīvākajiem un pelnošākajiem uzņēmumiem Latvijā un Baltijā, nodokļos kopumā samaksājot aptuveni 380 miljonus eiro. Savukārt Zelta Zivtiņa joprojām ir viens no mīlētākajiem zīmoliem valstī, un nepārspēts līderis mobilo sakaru priekšapmaksas segmentā, kas piedāvā arī pēcapmaksas tarifu plānus.
Šobrīd Tele2 ir multipakalpojumu uzņēmums cilvēkiem, kas nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā, augstākā līmeņa apkalpošanu un plašu pakalpojumu klāstu – mobilos sakarus, mājas internetu, viedierīces, televīziju un apdrošināšanas pakalpojumus.

Augsta pakalpojumu kvalitāte ir Tele2 prioritāte. Kopš dibināšanas Tele2 kapitālieguldījumi kvalitātes pilnveidošanā sasnieguši aptuveni 300 miljonus eiro. Uzņēmums ir uzbūvējis Baltijā jaudīgāko mobilo sakaru tīklu, lai klientiem nodrošinātu pašu jaunāko paaudžu tehnoloģiju iespējas un kvalitāti, kā arī saudzētu energoresursus un dabu.
Tele2 nodrošina Latvijā ātrāko 4G internetu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju jeb 1,8 miljoniem iedzīvotāju pilsētās, pagastu centros, ciemos un lauku apdzīvotās teritorijās. Tele2 5G tīkls ir pieejams jau 65% Latvijas teritorijas.
Tele2 augstas kvalitātes balss sakari ir pieejama 99% iedzīvotāju kopā ar HD Voice tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā. Ātrāka zvana savienojuma laika, kā arī augstākas balss un video zvanu kvalitātes nodrošināšanai uzņēmums ir ieviesis arī VoLTE (Voice over Long-Term Evolution) tehnoloģiju.
Tele2 piecus gadus pēc kārtas, saskaņā ar pēdējiem Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas oficiālajiem datiem, nodrošina ātrāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā.

Oficiālie dati
Tele2 vērtības
Reliable
We deliver on our promises both to customers and colleagues.
Insight driven
We have a data driven End2End view in everything we do - making us even more customer centric.
Collaborative
We believe in teamwork, being open and generous in sharing knowledge and experience. We have no prestige and help out.
Tele2 vadība
Valdis Vancovičs
Valdes priekšsēdētājs
Marita Romanovska
Klientu apkalpošanas departamenta direktore
Arnis Priedītis
Finanšu departamenta direktors
Līga Krūmiņa
Tehniskā departamenta direktore
Aigars Evertovskis
Juridiskā un regulēšanas departamenta direktors
Raivo Rosts
Komercdepartamenta direktors
Aija Bite-Ozere
Personāla vadības departamenta direktore
Aivars Maļinovskis
Mazumtirdzniecības departamenta direktors
Atbalsta politika
Ko mēs atbalstām:
Tele2 ir svarīga apkārtējās vides kvalitatīva un ilgtspējīga attīstība, tādēļ mēs atbalstām un paši realizējam projektus, kas vērsti uz:
bērnu un jauniešu izaugsmi
izglītību
atbildīgu viedierīču un interneta izmantošanu
Mēs – Tele2 – esam izveidojuši pārdošanas skolu “Tele2 BŪTCamp”, kurā bez maksas apmācām cilvēkus, kuri vēlas uzsākt karjeru pārdošanas jomā vai stiprināt jau iegūtās zināšanas.

Ar Tele2 atbalstu jau vairāk nekā 15 gadus tiek organizēts “Zelta Zivtiņas čempionāts” – lielākā sporta un prāta spēles skolēniem Baltijā, kas pulcē vairākus simtus tūkstošu dalībnieku no visām Latvijas skolām.

Tele2 katru gadu organizē kampaņas, lai izglītotu sabiedrību par atbildīgu un jēgpilnu viedierīči un interneta lietošanu. Mūsu mērķis – lai viedierīces kalpotu cilvēkam, nevis cilvēks viedierīcēm.
Ko mēs
neatbalstām:
Mēs neatbalstām biznesa projektus, politiska un reliģiska rakstura pasākumus. Mūsu prioritāšu sarakstā nav aktivitāšu, kas saistītas ar profesionālo un amatieru sportu, kā arī indivīdu vai organizāciju kultūras un izklaides pasākumiem.
Atbalsta pieteikumu
izskatīšana
Pieteikumus ar detalizētu aktivitātes aprakstu sūtiet uz info@tele2.lv. Izvērtējot projektus, priekšroku dosim tiem, kas balstīti uz iepriekš minētajiem principiem.
Finanšu radītāji
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
Neto apgrozījums kEUR
EBITDA kEUR
EBITDA rentabilitāte %
Investīcijas kEUR
×
Valdis Vancovičs
Valdes priekšsēdētājs
Valdis ir biznesa vadības profesionālis ar plašu pieredzi telekomunikāciju nozarē. No 2010. gada Valdis ir Tele2 Latvijā valdes priekšsēdētājs. Asas konkurences apstākļos Tele2 ir ieguvis līderpozīcijas mobilo sakaru nozarē ātrākā mobilo sakaru tīkla, klientu skaita un piedāvājumu vērtības ziņā. Laikraksts Dienas Bizness ir apbalvojis Valdi kā Latvijas efektīvāko vadītāju.

Valda profesionālā kompetence un interese ir saistīta ar telekomunikāciju attīstību, ārpakalpojumu jomu un organizāciju kultūru. Kā valdes loceklis Valdis darbojas Latvijas Telekomunikāciju asociācijā.

Valdis ar izcilību ir absolvējis IEDC Bled School of Management, Slovēnijā, iegūstot starptautisko uzņēmumu augstākās vadības MBA grādu. Valdim ir arī RTU Inženierzinātņu maģistra (M.Sc.) grāds telekomunikācijās. Valdis ir uzstājies un vadījis starptautiskas telekomunikāciju biznesa konferences, ir nozares publikāciju autors, kā arī savulaik lasījis lekcijas par uzņēmumu vadību un attīstību privātā vadības izglītības skolā Rīgā.

Ilgus gadus Valdis nodarbojās ar akadēmisko airēšanu, bet pēdējos gados aktīvi spēlē basketbolu. Valdi aizrauj arī opera un teātris, viņam patīk motortehnika, kā arī viņš mācās akadēmisko dziedāšanu un ģitārspēli.
×
Marita Romanovska
Klientu apkalpošanas departamenta direktore
Marita ir ieguvusi plašu pieredzi strādājot telekomunikāciju nozarē, ieņemot dažādus amatus Tele2 jau kopš uzņēmuma darbības uzsākšanas Latvijā 2000.gadā. Kopš 2008. gada Marita kā Tele2 Klientu apkalpošanas departamenta direktore rūpējas par Tele2 klientiem, kas ir puse Latvijas iedzīvotāju.

Maritas vadībā Tele2 ir ieviesis klientu servisa procesu vadības modeli, kas aptver visus kvalitātes vadības aspektus atbilstoši pasaulē vadošajiem klientu atbalsta procesu standartiem, kurus ir definējusi un pastāvīgi papildina starptautiska organizācija Customer Operations Performance Center Inc. (COPC).

Marita ir absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot bakalaura grādu filozofijā. Maritai ir COPC-2000® VMO sertifikāts.

Ārpus darba Marita velta daudz laika dažādām kultūras aktivitātēm – kino vēsturei, teātrim un literatūrai.
×
Arnis Priedītis
Finanšu departamenta direktors
Arnis ir Tele2 finanšu veselības dzinējspēks kopš 2007. gada, ieņemot Finanšu departamenta direktora amatu.

Aptuveni 20 gadus darbojoties finanšu jomā, Arnim ir uzkrāta plaša profesionālā pieredze. Sācis savu karjeru starptautiskajā auditorkompānijā Arthur Andersen vēlāk Arnis pievienojās auditorkompānijai Ernst & Young. Pēc tam bija valdes loceklis un finanšu direktors Kittner grupas (Vācija) uzņēmumos, pārstāvot auto zīmolus Volkswagen un Porsche Latvijā un Baltijā.

Arnis ir ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātē. Viņš ir arī lielākās starptautiskās grāmatvežu asociācijas ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) biedrs.

Ar lielu azartu Arnis aizraujas ar dažādiem sporta veidiem un brīvo laiku pavada kopā ar savu ģimeni, kurā aug trīs bērni.
×
Līga Krūmiņa
Tehniskā departamenta direktore
Līga palīdz Tele2 attīstīties un augt jau kopš 2000. gada. Sākot ar 2012. gadu Līga ir Tele2 Tehniskā departamenta direktore. Līga ir veiksmīgi realizējusi pilnu tīkla infrastruktūras nomaiņu, tādējādi uzbūvējot Baltijā modernāko mobilo sakaru tīklu, izvērsusi ātrdarbīgu transporta tīklu Latvijā un Rīgā, kā arī Līgas vadībā Tele2 kļuva par pirmo operatoru Latvijā, kas iedarbināja 5G tehnoloģiju. Par savu līdz šim lielāko profesionālo panākumu Līga uzskata pusgada laikā uzcelto 4G tīklu ar Latvijā plašāko pārklājumu, lai Tele2 ātrais mobilais internets būtu pieejams 99% Latvijas iedzīvotāju.

Līgas profesionālā interese ir saistīta ar jaunākajām tehnoloģijām, kas ļauj cilvēku ikdienu padarīt ērtāku un interesantāku.

Līga ir ieguvusi Inženierzinātņu maģistra grādu telekomunikācijās Rīgas Tehniskajā universitātē un MBA grādu Rīgas Biznesa Skolā.

Līga kopā ar savu ģimeni – vīru un divām meitām – aktīvi iesaistās dažādās sporta aktivitātēs.
×
Aigars Evertovskis
Juridiskā un regulēšanas departamenta direktors
Aigars ir telekomunikāciju nozares eksperts juridiskajos jautājumos ar 25 gadu pieredzi. Aigars strādā Tele2 jau kopš uzņēmuma ienākšanas Latvijā 2000. gadā un jau no pašiem pirmsākumiem viņš ieņem Tele2 Juridiskā un regulēšanas departamenta direktora amatu.

Aigars ir absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, kā arī LU Starptautisko attiecību institūtā apguvis starptautiskās ekonomiskās attiecības.

Aigara darba dzīvei asumu piešķir juridiskie labirinti, bet ārpus darba Aigars nododas makšķerēšanai.
×
Raivo Rosts
Komercdepartamenta direktors
Raivo telekomunikāciju nozarē darbojas jau vairāk nekā 10 gadus, iepriekš vadot uzņēmumus maksas televīzijas, kā arī TV datu analītikas jomās.

Raivo ieguvis bakalaura grādu tirgvedībā un mārketingā Latvijas Universitātē.

Raivo ir vadījis pārdošanas un vadības seminārus gandrīz 15 valstīs – Skandināvijā, Baltijā, Centrāleiropā, NVS un Āfrikā. Raivo mēdz teikt, ka viņa lielā mīlestība pēc ģimenes ir pārdošana – tāda, kas balstīta uz klienta vajadzību apmierināšanu, lai klients būtu vēl laimīgāks un viņa ikdienu padarītu vienkāršāku un ērtāku.

Raivo ir seškārtējais Latvijas čempions florbolā un bijis arī Latvijas florbola izlases vārtsargs vairākos Pasaules čempionātos. Arī pašreiz Raivo spēlē florbolu, tiesa nu jau tikai sava prieka pēc. Ārpus darba Raivo vienmēr ir četru princešu sabiedrībā, jo viņam un sievai ir trīs jaukas meitiņas. Brīvajā laikā Raivo mēdz uzdziedāt un pa retam arī sacerēt kādu dziesmu.
×
Aija Bite-Ozere
Personāla vadības departamenta direktore
Arī pēc teju divdesmit aizvadītiem gadiem personāla vadības jomā, Aija ik dienu gūst prieku un gandarījumu rūpējoties par 430 Tele2, Baltic Shared Services Center un Tele2 IoT Latvija darbiniekiem. Aija ir Tele2 Personāla vadības departamenta direktore kopš 2014. gada. Pirms pievienošanās Tele2 Aija guvusi pieredzi HR Business Partner lomā plaša patēriņa preču (FMCG) nozarē, kur augstas konkurences apstākļos atbalstījusi pārdošanas, mārketinga un biznesa attīstības nodaļu vadītājus. Nozīmīga pieredze iegūta pārmaiņu vadībā un uzņēmuma attīstībā, augstākā un vidējā līmeņa vadītāju mērķtiecīgā meklēšanā, kā arī pārdošanas un projektu vadības jomā.

Aija Latvijas Universitātē ieguvusi maģistra grādu sociālajās zinātnēs un bakalaura grādu biznesa vadībā, kur vienu mācību gadu studējusi biznesa vadību Dortmundes Universitātē, Vācijā.

Aija dejo vidējās paaudzes deju kolektīvā Mana Rotaļa un 15 gadus vada bērnu deju skoliņu Mazsietiņš, kā arī audzina trīs meitas. Aijas sirdslieta kopš bērnības ir mūzikli, kurus viņa apmeklē Latvijā un pasaulē, gūstot ieskatu to veidošanā. Tāpat kopš bērnības ir iegūta pieredze pasākumu organizēšanā, ko Aija pašreiz labprāt izmanto Tele2 darbinieku iesaistības veicināšanas nolūkā.
×
Aivars Maļinovskis
Mazumtirdzniecības departamenta direktors
Aivars telekomunikāciju nozarei pievienojās pirms pieciem gadiem un šobrīd ir Tele2 lielākā departamenta stūrmanis. Ikdienā Aivara komanda rūpējās par to, lai katrs klients, kurš apmeklē Tele2 klientu centru, saņemtu piemērotākos pakalpojumus un izcilu apkalpošanu.

Savās darba gaitās Aivars ir uzkrājis pieredzi klientu apkalpošanā, datu analītikā un iepirkumos, bet īsteno aicinājumu atradis tieši pārdošanā un komandas vadībā.

Aivars ir dažādu sporta notikumu vērotājs un nelaiž garām aktualitātes Latvijas futbola virslīgā, NFL, NBA un citos lielajos sporta notikumos. Lai arī pats lielo sportu licis pie malas, uzskata sevi par disku golfa entuziastu, kuru bieži var satikt kādā no disku golfa laukumiem.
×
Tele2 AB Grupa
Tele2 AB grupas uzņēmumi šobrīd darbojas četrās Eiropas valstīs – Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, piedāvājot mobilo un fiksēto sakaru, datu pārraides un satura pakalpojumus.

Tele2 AB grupas uzņēmumus vieno mērķis ar izdevīgiem nosacījumiem piedāvāt augstas kvalitātes telekomunikāciju pakalpojumus. 1993. gadā pēc Eiropas telekomunikāciju tirgus liberalizācijas likumdošanas pieņemšanas pazīstamais zviedru uzņēmējs Jans Stenbeks (Jan Stenbeck) izveidoja Tele2, lai tolaik Eiropas valstu faktiski monopolizētie sakaru pakalpojumi kļūtu pieejamāki miljoniem cilvēku, tādējādi uzsākot būtiskas pārmaiņas šajos tirgos.

Tele2 ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas strādā vienoti visās Baltijas valstīs, nodrošinot klientiem īpaši izdevīgus pakalpojumus šajā reģionā.

Tele2 AB grupas priekšrocības ir iespēja izmantojot starptautisku pieredzi, likt lietā pārbaudītas tehnoloģijas un risinājumus, lai ikvienam klientam piedāvātu labākos pakalpojumus.

Kopš 1996. gada Tele2 AB grupas akcijas tiek kotētas Stokholmas biržā.

Bez Tele2 Latvijā strādā vēl divi Tele2 AB grupas uzņēmumi – IT&T ārpakalpojumu sniedzējs Baltic Shared Services Center un lietu interneta risinājumu kompānija Tele2 IoT Latvia.
31882
iPhone 15
Jaunākās Apple inovācijas vienā telefonā. Neticama izturība, 48 MP fotokamera visam, ko vēlies iemūžināt, kā arī ilgstoša akumulatora darbība, pat intensīvi lietojot.
34,12
€/mēn.
41,20
Uz e-veikalu
01.05.2024. - 31.05.2024.
31884
iPhone 15 Pro
Ja vēlies būt pro līmenī gan darbā, gan atpūtā, jaunais iPhone ir kā radīts tavām vēlmēm. Ja Tev ir svarīga kvalitāte un tālrunis, kas nepieviļ – iPhone 15 Pro būs īstais.
45,78
€/mēn.
49,95
Uz e-veikalu
01.05.2024. - 31.05.2024.
31885
Apple iPad 10.2” Wi-Fi
Meklē uzticamu sabiedroto darbam, izklaidei vai ceļojumiem? Izvēlies planšetdatoru, kurā ir viss vajadzīgais! Viegls un daudzpusīgs. Pievieno Apple Pencil vai klaviatūru un radi sev papildu ērtības.
14,53
€/mēn.
18,70
Uz e-veikalu
01.05.2024. - 31.05.2024.
31891
Samsung A05s 128GB
Lai paveiktu daudz, nav jāmaksā dārgi. Iespaidīga 50MP platleņķa kamera, izsmalcināts dizains un jaudīgs akumulators, kas ļaus izdarīt visu, kas tev patīk.
6,20
€/mēn.
7,45
Uz e-veikalu
01.05.2024. - 31.05.2024.
31890
Samsung S23 128GB
Iegūsti nevainojamus attēlus gan dienā, gan naktī ar 50MP platleņķa fotokameru vai 12MP selfiju kameru. Izturīgs, dabai draudzīgs un veidots no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem.
26,20
€/mēn.
33,70
Uz e-veikalu
01.05.2024. - 31.05.2024.
31886
Redmi 13C
Elegants un stilīgs budžeta klases viedtālrunis, kura ietilpīgajā atmiņā pietiks vietas visam, kas dzīvē nepieciešams.
5,78
€/mēn.
6,62
Uz e-veikalu
01.05.2024. - 31.05.2024.
31889
Samsung S24 Ultra 256GB
Ieskaties mākslīgā intelekta mobilo tehnoloģiju laikmetā un atklāj pilnīgi jaunus produktivitātes un iespēju līmeņus.
54,12
€/mēn.
60,78
Uz e-veikalu
01.05.2024. - 31.05.2024.
31887
Redmi Note 13
Viedtālrunis ikoniskām fotogrāfijām, kuras palīdzēs uzņemt 108MP fotokamera. Pieejami dažādi kameras režīmi, kas nodrošinās, lai katrs attēls būtu perfekts.
10,78
€/mēn.
12,45
Uz e-veikalu
01.05.2024. - 31.05.2024.
31888
Redmi Note 13 Pro+
Ja būtu jānosauc viena īpašība, ar ko šis tālrunis ir tik īpašs, tā būtu jaudīgā 200MP kamera. Radīts tiem, kas mīl filmēt un fotografēt.
19,12
€/mēn.
22,03
Uz e-veikalu
01.05.2024. - 31.05.2024.
23572
Ierīču iztirgošana
Īpaši izdevīgas cenas viedierīcēm un aksesuāriem
Iegādāties
31733
Galaxy AI ir klāt
Tagad pieejams arī Galaxy S23 sērijai, Flip5, Fold5, Tab S9, Tab S9+ un Tab S9 Ultra
Uz e-veikalu
31961
Viens internets mājām un vasarnīcai?
Mobilais 5G vai 4G mājas internets - lieto visur, kur rozete!
9,98
€/mēn.
 
Ņem pie Tele2
25642
Tarifi skolēniem un studentiem
Īpaši izdevīgi piedāvājumi bērniem un jauniešiem līdz 24 gadu vecumam
5,99
€/mēn.
9,99
Izvēlies tarifu
24459
Izdevīgs Go3 piedāvājums!
TV+Filmas paka ar 25% atlaidi uz 24 mēnešiem
10,49
€/mēn.
13,99
Pieslēgt
23564
Tarifi senioriem
Labākie piedāvājumi senioriem no 62 gadu vecuma pie Zelta Zivtiņas
6,99
€/mēn.
 
Izvēlies tarifu
24305
Pārcel savējos pie Tele2
Labs piedāvājums tiem, kas vēl nav pie Tele2. Viss vienkārši - atstāj savu numuru, mēs atzvanīsim, izstāstīsim un arī noformēsim darījumu, ja vēlēsies. Arī ar esošo operatoru saistības nokārtosim mēs.
Vairāk
24359
Lieliska saderība!
Ātrs Tele2 mājas internets + Go3 televīzija. Izvēlies savu piedāvājumu, noformē pirkumu un saņem tuvāko dienu laikā!
24,98
€/mēn.
 
Izvēlēties
25744
Interneta drošība
Pirmos 2 mēnešus izmēģini bez maksas - vieglākais veids, kā pasargāt sevi no draudiem internetā
1,49
€/mēn.
 
Vairāk
31938
Lielā Komplimentu loterija ar 7300 balvām!
Lasīt vairāk
Tele2 Komplimentu 6 gadu jubilejas loterija!

Jubileja mums, Komplimenti Jums! Lielā Tele2 Komplimentu 6 gadu jubilejas loterija ar 7300 balvām ir klāt! Laimē episko Samsung Galaxy S23 viedtālruni vai kādu citu vērtīgu balvu no Apple, Huawei, JBL, Xiaomi, Poco, Narvesen un Tele2!

Pasteidzies un reģistrējies loterijai Mans Tele2 sadaļā “Komplimenti”!

Loterijas noteikumi un pilnais balvu saraksts šeit.
Izloze 04.06.2024

 
Close
Saņemt Komplimentu
01.05.2024. - 31.05.2024.
31939
25% atlaide FN Serviss
Lasīt vairāk
Esi drošs ar FN-Serviss īpašo piedāvājumu

Vēlies padarīt savu vidi drošāku? Iegādājies īpaši izvēlētos FN-Serviss drošības produktus mājai vai atpūtai ar 25% atlaidi.
Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot, FN-Serviss internetveikalā.

Atlaides nesummējas.
Close
Saņemt Komplimentu
01.05.2024. - 31.12.2024.
29937
20% atlaide Narvesen gardumiem!
Lasīt vairāk
Garda recepte pusdienām – Narvesen!

Kad kārojas ko gardu pusdienās, īstais laiks doties uz Narvesen! Nepalaid garām - ūdenim, karstajiem dzērieniem un ēdieniem 20% atlaide!
Sīkāk par akcijā iekļautajiem produktiem lasi šeit.

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot jebkurā Narvesen veikalā vai koiskā.

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.05.2024.
31108
50% atlaide Dormeo spilveniem
Lasīt vairāk
Izgulies ar jaunu spilvenu!

No gaisīgi mīksta līdz patīkami stingram – pie Dormeo atradīsi spilvenu, kas perfekti atbilst tavām vajadzībām. Turklāt līdz pat maija beigām un tikai Tele2 klientiem – visiem Dormeo spilveniem puscena. Saldus sapņus!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot, www.dormeo.lv mājaslapā vai jebkurā no Dormeo Home un TopShop veikaliem.

Atlaides nesummējas.
Close
Saņemt Komplimentu
15.02.2024. - 31.05.2024.
31431
35% atlaide Leifheit zīmola uzkopšanas produktiem!
Lasīt vairāk
Laiks pavasara uzkopšanas darbiem!

Pavasaris ir klāt ne tikai ar putnu dziesmām, bet arī ar šim gada laikam raksturīgajiem darbiem, tāpēc laiks atsvaidzināt mājokli ar kārtīgu pavasara tīrīšanu! Lai uzkopšanas darbi ritētu raitāk un produktīvāk, iegādājies Leifheit zīmola uzkopšanas produktus ar 30% atlaidi!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko
varēsi izmantot, www.tavatelpa.lv mājaslapā.


 
Close
Saņemt Komplimentu
01.03.2024. - 31.05.2024.
29935
50% atlaide Apollo Kino biļetēm uz ceturtdienas seansiem
Lasīt vairāk
Ceturtdienas ir kino laimīgas dienas!

Esi kino fans? Ar Tele2 apmeklē Apollo Kino kino seansus divreiz izdevīgāk!
Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaižu kodu, ko varēsi izmantot pērkot biļetes uz ceturtdienas seansiem ar 50% atlaidi www.apollokino.lv vai klātienē, jebkurā no Apollo Kino.

Piedāvājums neattiecas uz pirmizrāžu seansiem, kā arī uz bērnu, senioru un īpašu pasākumu biļetēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
29938
25% atlaide sūtījumiem DPD Paku Skapjos
Lasīt vairāk
Izmanto fantastisko iespēju un sūti Latvijā vēl izdevīgāk ar DPD!
Lai visas paciņas sasniegtu savus galamērķus, dodies uz Mans Tele2 sadaļu

“Komplimenti” un saņem 25% atlaižu kodu DPD Paku Skapju sūtījumiem visa Latvijā. Kodu varēsi izmantot, formējot sūtījumus vietnē www.eserviss.dpd.lv

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
29936
30% Atlaide Apollo gardumiem katru dienu
Lasīt vairāk
Kino bez gardumiem nav kino!

Īpašais Apollo Kino piedāvājums uzkodu komplektam Tevi jau gaida! Saņem 30% atlaižu kodu, ko varēsi izmantot pērkot M uzkodu komplektu (M dzēriens + M sāļais vai saldais popkorns) jebkurā diena Apollo Kino kinoteatros.

Kodu uzrādi info kasē, vai ievadi pašapkalpošanas kasē pirms pirkuma veikšanas.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
28509
10% papildu atlaide visām Danija precēm!
Lasīt vairāk
Apavi nekad nevar būt par daudz!

Lai viegls solis ikdienā un komforts visās dzīves situācijās iegādājies apavus
DANIJA veikalos ar 10% papildu atlaidi!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot, iegādājoties preces ar papildus atlaidi DANIJA klātienes veikalos vai www.danija.lv interneta veikalā.

Atlaides summējas ar publiskām atlaidēm!
Close
Saņemt Komplimentu
01.03.2024. - 31.12.2024.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti