Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Nedarbojas internets datorā vai planšetē.

Tā nevajadzētu būt! Tomēr te būs dažas lietas, ko pats vari pārbaudīt, lai mēģinātu šo problēmu atrisināt:
 1. Noteikti sāc ar klasiku – izslēdz un ieslēdz ierīci. Ne tikai mums dažkārt nepieciešams restarts!
 2. Ja tas nelīdz, pārbaudi, vai gadījumā neesi jau izmantojis interneta apjomu, kas iekļauts tavā datu plānā. To vari izdarīt Mans Tele2 sadaļā "Patēriņš";
 3. Ja datu apjoms vēl ir pieejams, katram gadījumam pārbaudi, vai visi tavi rēķini ir apmaksāti un vai neesi izmantojis visu tavam klienta numuram noteikto pakalpojumu kredītlimitu. To vari pārbaudīt savā Mans Tele2 profilā;
 4. Vēl joprojām nestrādā? Noteikti pārbaudi, vai ierīce ir korekti ir ievadīti interneta iestatījumi:

  a. Planšetē pie tīkla iestatījumiem atrodi Piekļuves punktu un pārliecinies, ka iestatījumi ir korekti:

  APN/Piekļuves punkts: mobileinternet.tele2.lv
  Lietotājvārds: wap
  Parole: wap

  b. Ja internetu izmanto ar kādu no mūsu rūteriem, tīkla iestatījumus vari labot interneta pārlūkā vai arī izmantojot HiLink aplikāciju. Detalizētāk skaties rūtera lietošanas instrukcijā vai šeit.
   
 5. Ja arī tas nepalīdz, vari ievietot SIM karti citā ierīcē. Ja citā ierīcē viss strādā, iespējams kaut kas ir noticis ar ierīci, kuru izmanto. Tādā gadījumā iesakām atjaunot rūpniecības iestatījumus vai nodot ierīci remontā.
Citā ierīce arī nestrādā? Iesakām doties uz kādu no Tele2 centriem, līdzi ņemto rūteri/ planšeti. Pārbaudīsim uz vietas, kādēļ internets nedarbojas. Ja internets nedarbojas arī citiem Tele2 klientiem, kas tev ir blakus, ļoti novērtēsim, ja sazināsies ar mums, lai par to pastāstītu. Tas gan notiek ļoti reti, bet, iespējams, traucējumi ir kādā konkrētā reģionā vai bāzes stacijā.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti