Biznesam  |  Blogs  |  RU

Privātuma
politika

Iepazīsties ar atjaunoto
Privātuma politiku
Vispārīgā datu aizsardzības regula un Tele2 privātuma politika


No 2018. gada 25. maija Eiropas Savienībā tiek piemērota Vispārīgā datu aizsardzības regula - GDPR (Regula (ES) 2016/679), kas nosaka vienotas prasības fizisko personu datu aizsardzībai, apstrādei un apritei.

Tele2 ir izstrādājusi Datu aizsardzības sistēmu, kas, ietverot tehniskus un organizatoriskus līdzekļus, nodrošina drošu klientu personas datu apstrādi. Personas datu apstrāde notiek, ievērojot Regulu un Latvijas Republikas normatīvo aktu, kā arī nozarei saistošo tiesību aktu un standartu prasības. Šajā politikā minētos terminus lieto nozīmē, kas tiem piešķirta Regulā. Privātuma politika attiecas uz visiem personas datu apstrādes procesiem, ko Tele2 veic kā personas datu pārzinis, taču neattiecas uz Tele2 darbiniekiem saistībā ar personas datu apstrādi darba tiesisko attiecību ietvaros. Tele2 Privātuma politika ir neatņemama Tele2 pakalpojumu sniegšanas un ierīču pirkuma vai nomas līguma sastāvdaļa un ir saistoša visiem Tele2 klientiem un potenciālajiem klientiem, t. sk. Tele2 vakanču kandidātiem, sadarbības partneriem, Tele2 tīmekļvietņu (www.tele2.lv; https://mans.tele2.lv; www.zeltazivtina.lv; https://mana.zeltazivtina.lv; www.zzcempionats.lv) un Tele2 centru apmeklētājiem, un jebkuram, kurš sazinās ar Tele2 dažādos saziņas kanālos, t. sk. sociālo tīklu platformās.
Kas ir sīkdatnes
Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā. Tas tiek lietots, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājas lapu, piemēram, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt tele2.lv un kāda veida informāciju esiet tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.
Kam tiek izmantotas sīkdatnes
Mēs esam ieinteresēti iegūt šo informāciju, lai varētu uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības, kā arī lai saņemt datus un gūtu ieskatu, kas mums var noderēt, lai pārliecinātos, ka mūsu tīmekļa vietne ir noformēta un izveidota tā, lai jūs saņemtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Tādēļ tad, kad apmeklējat tele2.lv vai pieslēdzaties mans.tele2.lv profilā, tiek lietotas sīkdatnes.​
Kā pārtraukt sīkdatņu saņemšanu
Ja nevēlaties, lai jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, tīmekļa pārlūka drošības iestatījumos ir iespējams atzīmēt "Nekad nepieņemt sīkdatnes". Atsaucot piekrišanu sīkdatņu ievākšanai mājaslapā vai atslēdzot sīkdatņu ievākšanu pārlūkā, jūs varat pārtraukt informācijas iegūšanu un izmantošanu, bet, ja jūs tā izdarīsiet visiem sīkdatņu veidiem, jūs nevarēsiet pilnībā izmantot šīs mājaslapas funkcijas.
Jūs sava pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tīmekļa vietne mēģina iestatīt sīkdatni, jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt, vai to pieņemt vai noraidīt.
Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org
Informācija par Tele2 lietotajām sīkdatnēm
Nepieciešamās (funkcionālās) sīkdatnes
Nepieciešamās sīkdatnes ir vajadzīgas mājaslapas satura tehniskai atspoguļošanai. Šīs sīkdatnes neievāc un neuzkrāj lapas lietotāja personīgo informāciju, bet seko līdzi lapas lietošanas paradumiem. Tele2 pirms mājaslapas lietošanas informē apmeklētāju, ja šādas sīkdatnes attiecīgajā lapā tiek izmantotas. Tele2 izmanto šādas nepieciešamās (funkcionālās) sīkdatnes:
 • Google Analytics sīkdatne katram majaslapas lietotājam piešķir unikālu identifikatoru (UI), apkopo statistiku par to rīcību tīmekļa vietnē un seko, lai identificētu to visās ierīcēs, kuras tiek izmantotas, lai piekļūtu Tele2 tīmekļa vietnei. Tele2 tīmekļa lapu iestatījumos Google Analytics reģistrētie dati ir anonīmi.
 • Google Tag Manager ir skriptu apstrādes rīks, ar kura palīdzību dažāda veida skripti, tai skaitā tie, kas var būt saistīti ar sīkdatnēm, tiek ievietoti tīmekļa vietnē, netraucējot labu tīmekļa vietnes ātrdarbību. 
 • Decibel Insight-Digital Experience Intelligence Platform apkopo datus par majaslapas izmantošanu, lai uzlabotu un izprastu lietotāja pieredzi un sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus.
 • Max Traffic tiek izmantotas individualizētu piedāvājumu atspoguļošanai Tele2 mājaslapās.

Trešo pušu sīkdatnes

Lapas apmeklētāju ērtības uzlabošanai un Tele2 mārketinga vajadzībām, proti, statistikas iegūšanai, tiek izmantotas zemāk minētās trešo pušu sīkdatnes. Šīs sīkdatnes nav obligātas mājaslapas satura atspoguļošanai un tās pats lapas apmeklētājs var atspējot. Lapās, kur tiek izmantotas trešo pušu sīkdatnes, Tele2 pirms lapas lietošanas lūdz apmeklētāja piekrišanu šādu sīkdatņu izvietošanai lietotāja ierīcē. Tele2 izmanto šādas trešo pušu sīkdatnes:
 • Adform - reklāmas platforma, kas apkopo datus, lai izmērītu reklāmu ietekmi un to, ko apmeklētājs dara tīmekļa vietnē pēc tam, kad ir redzējis reklāmu. Adform tiek izmantota arī, lai identificētu vietnes apmeklētāju interesi par konkrētu produktu un rādītu piemērotākas reklāmas konkrētām mērķauditorijām.  Plašāka informācija par Adform apkopojamajiem datiem ir pieejama AdForm tīmekļa vietnē https://site.adform.com.
 • Doublecklick Campaign Manager integrācija tiek izmantota atkārtotā mārketinga un reklamēšanas pārskatu aktivizēšanai analītikā, satura mārketinga optimizācijai, meklētājprogrammu mārketinga optimizācijai.
 • Google Adwords sīkdatnes tiek izmantotas, lai no jauna piesaistītu iepriekšējos tīmekļa vietnes apmeklētājus, kuriem, pamatojoties uz viņu rīcību citās tīmekļa vietnēs, varētu būt interesants un saistošs Tele2 tīmekļa vietnes saturs.
 • RTB House sīkdatnes tiek izmantotas, lai no jauna piesaistītu iepriekšējos tīmekļa vietnes apmeklētājus, kuriem, pamatojoties uz viņu rīcību citās tīmekļa vietnēs, varētu būt interesants un saistošs Tele2 tīmekļa vietnes dinamiskais saturs.  
 • Pixel ir programmas kods, kas ļauj izsekot lietotājus un viņu uzvedību mājaslapās, kurās ir uzstādīts Pixel. Tā var būt pamata sekošana līdzi tam, vai lietotājs ir apmeklējis mājaslapu, vai detalizēta sekošana darbībām, piemēram, produkta pievienošana grozam, produkta izvēle, formas nosūtīšana utt. Pixel iegūto informāciju var iesniegt trešajām pusēm, proti, koda nodrošinātājam. 
 • Facebook izmanto analītiskās sīkdatnes, Pixel un citas tehnoloģijas, ko nodrošina Facebook, Inc. (“Facebook”), kas ļauj iegūt vai izgūt informāciju no mājaslapas un citām interneta lapām, bet šo informāciju var izmantot Facebook, lai nodrošinātu reklāmu statistikas uzkaiti un plānošanu.
 • LinkedIn sikdatnes izmanto, lai izmērītu Tele2 reklāmu kampaņu efektivitāti LinkedIn reklāmas platformās, lai uzlabotu reklāmas darbības rādītājus un no jauna piesaistītu iepriekšējos Tele2 tīmekļa vietnes apmeklētājus.
 • Twitter sīkdatnes izmanto, lai izmērītu Tele2 reklāmu kampaņu efektivitāti Twitter reklāmas platformās, lai uzlabotu reklāmas darbības rādītājus un no jauna piesaistītu iepriekšējos Tele2 tīmekļa vietnes apmeklētājus.
 • Instragram - sikdatnes izmanto, lai izmērītu Tele2 reklāmu kampaņu efektivitāti Instagram reklāmas platformās, lai uzlabotu reklāmas darbības rādītājus un no jauna piesaistītu iepriekšējos Tele2 tīmekļa vietnes apmeklētājus.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti