Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Kas ir automātiskā un manuālā tīkla izvēle telefonā?

Šīs lietas ir svarīgi zināt, ja dzīvo vai bieži uzturies pierobežā vai arī ceļo ārpus Latvijas.
 
Automātiskā tīkla izvēle –telefons pats atradīs un pieslēgsies spēcīgākajām savienojumam no bāzes stacijas, kas tajā brīdī ir pieejams. Ja esi netālu no valsts, kur par pakalpojumiem ir jāmaksā, piemēram, Baltkrievijas pierobežas mežos lasi sēnes, izmantojot automātisko tīkla izvēles veidu telefons var pieslēgties pie Baltkrievijas operatora tīkla, lai nodrošinātu tev pakalpojumus.
 
Manuāla izvēle – tādā gadījumā tīkla veida izvēli kontrolēsi tu un telefons izvēlēsies tikai norādīto tīkla veidu. Tīkla veidu vari izvēlēties telefona iestatījumos pie Tīkla un Mobilā interneta iestatījumiem.
 
Par to, kādu tīkla veidu šobrīd izmanto, liecina uzraksts telefona ekrānā pie tīkla joslas. Ja uzrādās E – izmanto 2G. Ja parādās 3G, H+ vai H – tad šobrīd izmanto 3G tīklu. Savukārt, ja uzrādās LTE – tad telefons darbojas jaudīgajā 4G tīklā.

Ja telefons ir reģistrēts ārzemju operatora tīklā, tad telefona ekrānā pie tīkla signāla (zonas stabiņi) būs redzams burts “R” (telefoniem ar Android operētājsistēmu) vai arī ārzemju operatora tīkla nosaukums, piemēram, O2, Vodafone u.c. (telefoniem ar iOS operētājsistēmu).
 
Lai telefonā izmantotu 4G tīkla pārklājuma priekšrocības, nepieciešams, lai telefons un SIM karte atbalstītu šo tīkla veidu. To vari pārbaudīt šeit.

 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti