Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Rēķinā ir maksa par internetu pārējā pasaulē, bet neesmu to izmantojis.

Nelāga situācija – visdrīzāk tava mobilā ierīce ir pieslēgusies datiem ārvalstīs vai, piemēram, pārsēšanās laikā lidostā, bez tavas ziņas. Iespējams, pats netīšām biji kaut ko nospiedis. Gadās visādi.
 
Pat, ja datu pārraidi mobilajā telefonā nelieto ar nodomu, neliels datu apjoms var būt patērēts šādos gadījumos:
 
  • iestatījumos ir ieslēgta mobilā datu pārraide;
  • fona režīmā darbojas lietotnes (aplikācijas), kuru lietošanai ir nepieciešama interneta piekļuve (angļu val. Background App Refresh). Tādā veidā strādā, piemēram, e-pasta lietotnes, Facebook, Instragram u. c. Šī funkcija nodrošina lietotnes darbību arī tad, ja neesi to atvēris.
  • ir ieslēgtas GPS vai ģeolokācijas programmas. Telefons izmanto interneta savienojumu, lai atjaunotu tavu atrašanās vietu un laiku, atkarībā no laika joslas, kur tu atrodies.
  • ir uzstādīta automātiskā sistēmu un lietotņu (aplikāciju) atjaunināšana.
 
Lai izvairītos no telefona patvaļīgas mobilo datu pārraides izmantošanas, visdrošāk ir atslēgt datu pārraidi ierīces iestatījumos.
 
Ja plāno izmantot internetu kādā no valstīm, kur tas ir par maksu (piemēram, Turcijā, Krievijā u.c.), iesakām pieslēgt atbilstošu datu paku. Vislabāk to izdarīt atrodoties vēl Latvijā. Brīdī, kad ārpus EEZ slēgsi klāt datu paku, var rasties situācija, kad patērējas neliels datu apjoms par maksu.
 
Uzzini vairāk par pakalpojumu izmantošanu ceļojuma laikā šeit.
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti