Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Vai es varu ierobežot Mans Tele2 pieeju kādam no numuriem?

Jā, katram no saviem numuriem, kas ir tavā kontā, vari piešķirt gan ierobežotās numura lietotāja, gan neierobežotās konta pārvaldnieka tiesības. Sākotnēji visiem Taviem numuriem būs konta pārvaldnieka tiesības. To vari mainīt, sazinoties ar mums Mans Tele2.

NODERĪGI ZINĀT! Šajā sadaļā katram no saviem numuriem vari norādīt arī vārdu, kas to lieto. Turpmāk šos vārdus redzēsi arī katrā rēķinā.

SVARĪGI IEVĒROT! Ja tavā Tele2 kontā ir tikai viens numurs un tam ir ierobežotās numura lietotāja tiesības, nekavējoties ziņo mums, rakstot Mans Tele2 noklikšķinot uz ziņas zīmes, lai varam to izlabot! Sistēma nav cilvēks un tā mēdz niķoties, taču visu var izlabot.

Ja tu es Tele2 Bizness klients, sākotnēji visiem Taviem numuriem būs numura lietotāja tiesības. Lai juridiskai personai būtu Mans Tele2 galvenā lietotāja tiesības, uzņēmuma pilnvarotajai personai, kura pārvaldīs Tele2 pieslēgumu kontu, ir jāsūta ieskanētu iesniegumu, norādot, kurš telefona numurs turpmāk jāreģistrē kā galvenais konta lietotājs, uz e-pasta adresi: bizness@tele2.lv.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti