× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Kā piesaistīt maksājumu karti Mans Tele2 rēķinu apmaksai?

Šis pakalpojums tev patiks, ja vēlies, lai tavi rēķini katru mēnesi būtu apmaksāti automātiski.

Reģistrē karti Mans Tele2, sadaļā "Rēķini" - "Rēķinu apmaksa no kartes", spiežot pogu PIEVIENOT KARTI.Nākamajā logā ievadi minimālo summu kartes autorizācijai 1 EUR, kas tiks novirzīta uz tava nākamā rēķina apmaksu. Pārbaudi, vai e-pasts ir pareizs, un spied pogu TURPINĀT.Tālāk ievadi maksājumu kartes informāciju.


Pēc maksājumu kartes reģistrācijas varēsi mainīt iestatījumus, lai viss būtu ērti un tā, kā tev patīk. Tu varēsi izvēlēties regulārā maksājuma datumu (10. – 13. vai 16. – 19.). Tāpat arī vari mainīt e-pasta adresi, uz kuru vēlēsies saņemt paziņojumus par darījumiem no kartes. Vēl varēsi pārslēgties uz manuālo maksājumu režīmu, vienkārši izņemot atzīmi pie izvēlnes “Automātiskā rēķinu apmaksa”.Ja tevis izvēlētajā periodā mēs mēģināsim saņemt apmaksu no reģistrētās kartes un maksājums kādu iemeslu pēc būs neveiksmīgs (uz maksājumu kartes nav pietiekoši līdzekļu, karte ir bloķēta bankā, nav ieslēgti pirkumi internetā u.t.t.), mēs mēģināsim vēlreiz. Ņem vērā, ka neatkarīgi no izvēlētā maksājumu intervāla pēdējo reizi mēs mēģināsim saņemt maksājumu no kartes mēneša 19. datumā.
Ja arī pēdējais mēģinājums būs neveiksmīgs, Mans Tele2 redzēsi, ka rēķins nav samaksāts. Šajā gadījumā rēķinu vajadzēs samaksāt pašam manuāli. Nākamajā mēnesī automātiskā apmaksa paliek spēkā.
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti