× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Kā var atteikties no auto apdrošināšanas?

Visērtāk atteikties no pakalpojuma var mobilajā lietotnē sadaļā Auto apdrošināšana. No visām savām aktīvām KASKO polisēm ir jāizvēlas konkrēts līgums un jānospiež poga “Izbeigt līgumu”.

Priekšlaicīgi attiekties no pakalpojuma var arī citos veidos, apmeklējot tuvāko Tele2 centru, zvanot uz Tele2 informatīvo dienestu 29560600 vai ielogojoties portālā Mans Tele2 no sava datora.

Izbeidzot apdrošināšanas līgumu, risku segums tiek izbeigts ar iepriekšējās dienas 23:59 pēc Latvijas laika un par šo dienu tiek piemērota apdrošināšanas prēmija saskaņā ar apdrošināšanas līguma nosacījumiem. Ja apdrošināšanas līgums tiek izbeigts iepriekš pieteiktajā stāvdienā, tad par izbeigšanas dienu pienākas naudas atmaksa saskaņā ar stāvdienu atlaides tarifu.

Svarīgi! KASKO polise netiek izbeigta, ja vienkārši tiek dzēsta mobilā lietotne vai ja rakstiski tiek iesniegts pieteikums AAS BALTA birojā. Ja tiek pieteikta mobilā telefona numura atslēgšana, numura pārreģistrācija uz citas personas vārdu vai numura portēšana no Tele2 pie cita mobilo sakaru operatora, apdrošināšanas līgums tiek  izbeigts no Tele2 puses dienā, kad tiek pabeigtas Apdrošinājuma ņēmēja pieteiktās izmaiņas.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti