× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Es lietoju tarifu plānu, kur pakalpojumi atrodoties ārzemēs Eiropā ir iekļauti, bet rēķinā parādās maksa.

Cik nepatīkami! Šajā gadījumā ir divi ticamākie skaidrojumi.
 
  1. Tu biji Eiropas valstī, kas nav iekļauta Eiropas Ekonomiskajā zonā, piemēram, Šveice, Turcija, Andora, Gruzija, Krievija, Lihtenšteina, Moldova, Melnkalne, Bosnija un Hercegovina, Kosova, Sanmarīno, Ukraina, Vatikāns, Albānija. Šajās valstīs ir spēkā standarta pakalpojumu tarifikācija. Vairāk par pakalpojumu tarifiem ceļojot ārpus ES/EEZ vari uzzināt šeit. 
  2. Ja biji ceļojumā uz valsti, kas ir iekļauta EEZ un robežojas ar valsti, kas nav iekļauta EEZ. Piemēram, Šveice nav iekļauta EEZ, bet Itālija ir. Ja esi atradies tuvu robežai starp abām valstīm, iespējams telefons kādā brīdī ir pieslēdzās kādam no Šveices operatoriem.
Ja neesi neko mainījis sava telefona iestatījumos, visticamāk tajā ir uzstādīta automātiskā tīkla izvēle. Tas nozīmē, ka ierīce pati nepārtraukti meklē un pieslēdzas stiprākajam pieejamajam signālam. Šajā piemērā – ja spēcīgāks signāls bija pieejams no Šveices operatora, ierīce pieslēdzās tam.

Lai izvairītos no neparedzētām izmaksām, iesakām telefonā uzstādīt manuālo tīkla izvēli. Tādā veidā tu pats varēsi kontrolēt, kādam tīklam telefons ir pieslēgts.
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti