× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Nopirku telefonu ārzemēs, vai tas strādās Latvijas Tele2 tīklā?

Tas atkarīgs no tīkla frekvencēm!

Būtiska lieta, kuru nepieciešams pārbaudīt, pērkot telefonu ārzemēs – kādas tīkla frekvencēs tas strādā. Tas noteikti būs norādīts telefona specifikācijās.
Ja nevari to atrast, iesakām izmantot mājaslapu https://www.gsmarena.com/.

Tele2 pakalpojumus nodrošina šādās tīkla frekvencēs:

2G tīkls - GSM900 un GSM1800;
3G (UMTS) tīkls - B1(2100) un B8(900);
4G (LTE) tīkls - B1(2100), B3(1800), B7(2600) un B20(800).

Ja telefons atbalsta visas šīs frekvences – tev nav par ko uztraukties. Jauno telefonu bez ierobežojumiem varēsi izmantot arī Tele2 tīklā Latvijā.

Ja kāda no tām trūkst, tas nozīmē, ka pakalpojumu kvalitāte var būt ierobežota. Piemēram, ja telefons atbalsta tikai vienu 4G frekvenci un ne visās bāzes stacijās tā tiek izmantota, 4G tīkls tev būs pieejams tikai pie tām bāzes stacijām, kur ir šī konkrētā frekvence. Tas nozīmē, ka telefons pieslēgsies tuvākajai bāzes stacijai, kas atbalsta šo frekvenci un tas var būt pat vairāku kilometru attālumā. Tādā veidā signāls būs vājāks un interneta ātrums zemāks.

Vai zināji, ka 4G tīkla veids ir paredzēts tikai interneta izmantošanai un, lai veiktu zvanus, tavs telefons automātiski izmanto 3G/2G tīklu? Tāpēc, ja telefons, piemēram, neatbalsta nevienu no mūsu nodrošinātajām 3G frekvencēm, tu varēsi veikt zvanus caur 2G tīklu, līdz ar to var atšķirties zvana kvalitāte (netiek izmantota HD voice funkcionalitāte).

Atgādinām, ka mūsu piedāvājumā ir tikai tādas ierīces, kas atbalsta iepriekš minētās tīkla frekvences, lai tu varētu izbaudīt mūsu piedāvātos pakalpojumus maksimālā kvalitātē.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti