Biznesa braucieniem jābūt patīkamiem

Ievadiet savu brauciena galamērķi un uzziniet par saziņas izmaksām

500 MB

14 dienas
Krievija   ASV   Šveice   Turcija   Ukraina   Taizeme   Izraēla   Baltkrievija   Gruzija   Ķīna   Ēģipte   Austrālija   Kanāda   Honkonga   Jaunzēlande   Singapūra   Japāna   Kazahstāna   Melnkalne   Maroka   Saūda Arābija   Malaizija   Indonēzija   Meksika   Dienvidāfrika   Moldovas   Brazīlija   Taivāna   Šrilanka   Garensija   Menas sala   Džērsija   Farēru salas   Gana   Armēnija   Uzbekistāna   Albānija   Katara   Bosnija un Hercegovina   Puertoriko   Azerbaidžāna   Kirgizstāna
8,26 € (bez PVN)
9,99 € (t.sk. PVN)
Pieslēgšanas kods - IP500
Lai pieslēgtu datu paku, sūti pieslēgšanas kodu no sava tālruņa uz 1601

100 MB

7 dienas
Krievija   ASV   Šveice   Turcija   Ukraina   Taizeme   Izraēla   Baltkrievija   Gruzija   Ķīna   Ēģipte   Austrālija   Kanāda   Honkonga   Jaunzēlande   Singapūra   Japāna   Kazahstāna   Melnkalne   Maroka   Saūda Arābija   Malaizija   Indonēzija   Meksika   Dienvidāfrika   Moldovas   Brazīlija   Taivāna   Šrilanka   Garensija   Menas sala   Džērsija   Farēru salas   Gana   Armēnija   Uzbekistāna   Albānija   Katara   Bosnija un Hercegovina   Puertoriko   Azerbaidžāna   Kirgizstāna   AAE   Palestīna   Serbija   Makao   Monako   Čīle   Argentīna   Panama   Maķedonija   Jordānija   Filipīnas   Peru   Kolumbija   Kambodža   Irāna   Ekvadora   Bangladeša   Tadžikistāna   Bahreina   Urugvaja   Kostarika   Alžīrija   Mjanma   Uganda   Paragvaja   Mongolija   Gvatemala   Laosa   Nigērija   Zambija   Kongo Republika   Kotdivuāra   Kaboverde   Bermudu salas   Aruba   Surinama
6,6 € (bez PVN)
7,99 € (t.sk. PVN)
Pieslēgšanas kods - IP100
Lai pieslēgtu datu paku, sūti pieslēgšanas kodu no sava tālruņa uz 1601
Ikmēneša abonēšanai

500 MB

līdz kalendārā mēneša beigām
Krievija   ASV   Šveice   Turcija   Ukraina   Taizeme   Izraēla   Baltkrievija   Gruzija   Ķīna   Ēģipte   Austrālija   Kanāda   Honkonga   Jaunzēlande   Singapūra   Japāna   Kazahstāna   Melnkalne   Maroka   Saūda Arābija   Malaizija   Indonēzija   Meksika   Dienvidāfrika   Moldovas   Brazīlija   Taivāna   Šrilanka   Garensija   Menas sala   Džērsija   Farēru salas   Gana   Armēnija   Uzbekistāna   Albānija   Katara   Bosnija un Hercegovina   Puertoriko   Azerbaidžāna   Kirgizstāna
6,6 €/mēn. (bez PVN)
7,99 € (t.sk. PVN)
Lai pieslēgtu datu paku, ienāc Mans Tele2
Pieslēgt
Datu paka pieejama tikai, ja lieto kādu no šiem Tele2 tarifu plāniem: Bizness Eiropa, Bizness Eiropa Starts, Bizness Eiropa 1 GB, Bizness Eiropa 3 GB, Bizness Eiropa Bezlimits, Maksa par vienībām.

Noderīgi

Kā es varu zināt, kāds ir mans tarifu plāns?
Visu par savu tarifu plānu vari noskaidrot:
 • Mans Tele2,
 • nosūtot īsziņā burtu i uz numuru 9911.
Kā iespējams nomainīt tarifu plānu?
Tarifu plānu vari mainīt: Tarifu plānu vari mainīt vienu reizi mēnesī, jebkurā mēneša dienā. Rēķina summa tiks aprēķināta proporcionāli dienu skaitam, kad lietoji konkrēto tarifu plānu.
Cik daudz pakalpojumus varu izmantot ārzemēs saskaņā ar labticīgas lietošanas noteikumiem?
Mūsu pakalpojumi Eiropā kā mājās ir pieejami izmantošanai īslaicīgiem ceļojumiem un nav paredzēti ilgstošas vai pastāvīgas uzturēšanās laikā, saskaņā ar Tele2 viesabonēšanas pakalpojumu EEZ valstīs godīgas izmantošanas noteikumiem.
Vai, atrodoties ārzemēs, tarifu plānā iekļauto datu apjomu varu izmantot vienā dienā?
Atrodoties ārzemēs, Bizness Eiropa tarifu plānos iekļauto datu apjomu vari izmantot bez papildu nosacījumiem un ierobežojumiem. Ja būs nepieciešams vēl papildu internets, to varēsi ērti iegādāties https://dati.tele2.lv
Kā zināšu, ka esmu iztērējis visu tarifu plānā iekļauto datu apjomu?
Saņemsi īsziņu ar piedāvājumu iegādāties papildu datu apjomu, apmeklējot: https://dati.tele2.lv.
Sekot līdzi izmantotajam datu apjomam vari:
 • Mans Tele2,
 • nosūtot īsziņā burtu i uz numuru 9911.

Noderīgi

Kā pieslēgt viesabonēšanas pakalpojumus?
 • Viesabonēšanas pakalpojumu var izmantot visi Tele2 klienti ar starptautisko pieslēgumu.
 • Pirms došanās ceļā pārliecinieties Mans Tele2 vai piezvanot uz 1600, ka starptautiskais pieslēgums ir aktīvs.
 • Reģistrējoties viesabonēšanas operatora tīklā, Tele2 klienti automātiski saņems informatīvu īsziņu, kurā būs norādīti izejošo un ienākošo zvanu tarifi, atrodoties šajā valstī, kā arī īsziņu un datu pārraides tarifi.
Datu pārraide
Lai lietotu datu pārraidi viesabonēšanā, Tavai kartei ir nepieciešams starptautiskais pieslēgums. Papildus datu pārraides ierīcē ir jābūt norādītiem pareiziem Tele2 interneta iestatījumiem:
 • Interneta piekļuves punkts (APN): internet.tele2.lv
 • Lietotājvārds (ID): wap
 • Parole: wap

Datu pārraides limits

Visiem Tele2 klientiem tiek aktivizēts 60,00 € limits datu pārraidei visās pasaules valstīs. Tas pasargās klientus, kas ceļos un izmantos datu pārraidi, no nesamērīgi augstiem rēķiniem.

Izmantojot datu pārraidi ārzemēs, sasniedzot datu pārraides limita robežu, Jums tiks atslēgta iespēja izmantot datu pārraidi:

 • līdz nākamā mēneša sākumam (limits atjaunojas katru mēnesi);
 • līdz brīdim, kad pieprasīsiet palielināt limitu vēl par 60,00 €;
 • līdz brīdim, kad paši atcelsiet limitu.

Limita palielināšana, atcelšana un atjaunošana

Lai palielinātu limitu konkrētā mēnesī vēl par € 60.00, sūtiet īsziņu uz numuru 1679 ar tekstu “veldatus”. Pēc limita palielināšanas saņemsiet apstiprinājuma ziņu.

Lai atceltu datu limitu, sūtiet īsziņu uz numuru 1679 ar tekstu “apturet”. Pēc limita atcelšanas saņemsiet apstiprinājuma ziņu.

Lai atjaunotu limitu, ja tas bijis iepriekš atcelts, sūtiet īsziņu uz numuru 1679 ar tekstu “datulimits”. Pēc limita atjaunošanas saņemsiet apstiprinājuma ziņu.

Katra mēneša pirmajā datumā limits atjaunojas un Jūs atkal varat izmantot 60,00 € datu pārraidei visās valstīs.

Tarifi citur
Viesabonēšanas pakalpojumu tarifikācija valsts ietvaros starp operatoriem neatšķiras. Atrodoties viesabonēšanā (ārpus ES/EEZ valstīm), izejošā un ienākošā zvana tarifikācija tiek veikta par pilnām minūtēm. Datu pārraides uzskaites solis ir 100 KB.
Tarifikācijas solis
 • Atrodoties viesabonēšanā ārpus ES/EEZ valstīm:
  - izejošā zvana tarifikācija tiek veikta par pilnām minūtēm;
  - ienākošā zvana tarifikācija tiek veikta par pilnām minūtēm;
  - datu pārraides uzskaites solis ir 10 KB.
 • Atrodoties viesabonēšanā ES/EEZ valstīs:
  - uz ES/EEZ valstīm izejošā zvana tarifikācijas solis par pirmajām 30 sekundēm un pēc tam par sekundi; uz pārējām pasaules valstīm izejošā zvana tarifikācijas solis ir par pilnām minūtēm;
  - ienākošā zvana tarifikācijas solis ir par sekundi;
  - datu pārraides uzskaites solis ir 1 KB.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti