× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Cik maksā īsziņas uz ārzemēm?

Nosūtīt īsziņu no Latvijas uz ārzemju numuru maksā 0,07 EUR/SMS.

Izņēmumi:
  • Ja tu lieto tarifu plānu 30 GBBezlimits, Bezlimits skolēniem vai Bezlimits jauniešiem, tad īsziņas uz ES/EEZ valstu numuriem vari sūtīt bez maksas, bet uz pārējo valstu numuriem - 0,07 EUR/SMS. 
  • Īpašās tarifikācijas numuri. Tāpat, kā Latvijā, arī ārzemēs ir servisa numuri, piemēram, ziedojumu tālruņi, uz kuru īsziņas ir par maksu. Tāpat var būt gadījumi, kad ārzemēs īsziņas vietējo operatoru klientiem ir bez maksas, bet klientiem, kas atbrauc ciemos un izmanto viesabonēšanu, tas ir par maksu. Tāpēc esi uzmanīgs! Ja neesi pārliecināts par ārzemju numuru, uz kuru vēlies sūtīt īsziņu vai zvanīt un tas ir servisa numurs, informācijai par izmaksām būtu jābūt publicētām attiecīgā uzņēmuma mājaslapā. 

Ņem vērā!
 Vienas īsziņas simbolu skaits ir 160 (ar latīņu burtiem). Ja īsziņā tiek izmantotas garumzīmes, mīkstinājuma zīmes vai tā ir rakstīta kirilicā, tad vienas īsziņās simbolu skaits ir 70. Īsziņas, kas pārsniedz norādīto simbolu skaitu, telefonā automātiski tiek sadalītas vairākās daļās un tiek nosūtītas attiecīgi kā vairākas īsziņas. Par katru šādu īsziņu tiek aprēķināta atsevišķa maksa. Tāpat arī ar starptautiskajām īsziņām (no Latvijas uz ārzemēm un otrādi – no ārzemēm uz citām valstīm). Rēķinā tas atspoguļojas kā vairākas īsziņas pēc kārtas ar īsu nosūtīšanas starplaiku.
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti