× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Rēķinā ir maksa par zvaniem viesabonēšanā (ārzemēs). Vai tad Eiropā tie ir par maksu?

Tā nevajadzētu būt!
 
Vispirms pārliecinies, ka valsts, kur biji, tiešām ir Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ).
EEZ valstis: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Franču Gviāna, Grieķija, Gvadelupa, Horvātija, Igaunija, Islande, Itālija, Īrija, Kipra, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Martinika, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija. Ja valsts, kur biji, nav EEZ, par zvaniem ir jāmaksā papildus.
 
Pārliecinies arī, uz kādu numuru un valsti veici zvanu.
 
Pārbaudi, vai gadījumā telefons nav bijis piereģistrējies citas valsts operatora tīklā! Šāda situācija var rasties, piemēram, atrodoties pierobežā vai uz salas. Vienmēr telefonā saņemsi SMS ar informācija, ka telefons ir piereģistrējies kādas noteiktas valsts operatora tīklā, klāt būs pievienota arī informācija, vai par pakalpojumiem tur ir jāmaksā papildus. Ja atrodies pierobežā vai uz salas, iesakām manuāli pieslēgties pie kāda no vietējiem operatoriem telefona iestatījumos, noņemot automātisko operatora izvēli.
 
Mēdz būt arī gadījumi, kad numurs, uz kuru veici zvanu, ir paaugstinātas maksas numurs – tie var būt dažādi informācijas dienesti, poliklīnikas vai uzņēmumi. Uzņēmuma mājaslapā noteikti jābūt informācijai par to, vai zvans viņiem ir maksas.
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti