Vēl neesi Tele2 klients?


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Nevaru nosūtīt SMS uz īsajiem numuriem.

Pirmo reizi sūtot īsziņu uz īsu telefona numuru, telefonā parādās paziņojums, kas informē, ka par īsziņu var tikt aprēķināta papildu maksa. Ja atzīmēji “Atcerēties manu izvēli” (angļu val. Remember my choise) un nospiedi Atcelt (angļu val. Cancel) - SMS sūtīšana uz īsiem telefona numuriem tiek bloķēta. Tas izskatās šādi:
 

Ja telefonā ir bloķēta īsziņu sūtīšana uz īsajiem numuriem, tad sūtot īsziņu telefonā parādīsies paziņojums - "īsziņu neizdevās nosūtīt". Tas izskatās šādi:


Lai nobloķētu īsziņas uz īsajiem numuriem, pietiek tikai vienu reizi apstiprināt liegumu.

Lieguma atcelšana:
Iestatījumi (Settings) > Lietotnes (Applications) > Lietotņu pārvaldnieks (Application manager) > Bīdot pa labi: viss (All)> (Īsziņas (Messages) > Atļaujas (Permissions) > Sūtīt paaugstinātas maksas īsziņas (Send premium text message) (šajā sadaļā ir atzīmēts Nekad neatļaut (Never allow), nepieciešams nomainīt uz Vienmēr atļaut (Always allow).

Svarīgi! Jaunākajām Android OS versijām šāda iespēja var nebūt un vienīgais veids, kā atcelt aizliegumu atjaunot rūpnīcas iestatījumus.

Ja īsziņas uz īsajiem numuriem ir piegādātas, bet nesaņem atbildi, iespējams, tavam numuram ir pieslēgta paaugstinātas maksas pakalpojumu bloķēšana no mūsu puses. Uzzini vairāk šeit.
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti