× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Vai varu saņemt brīdinājumu, ja zvans tiek veikts uz starptautisku numuru?

Mūsu klientu ērtībai ir pieejams bezmaksas papildpakalpojums "Brīdinājuma paziņojums, veicot starptautiskos zvanus". Paziņojumu dzirdēsi telefona klausulē pirms notiks savienojums.

Šis papildpakalpojums ir izveidots, lai seniorus un citus mūsu klientus savlaicīgi informētu, ka par konkrēto zvanu var tikt piemērota maksa. Tādā veidā mēs vēlamies pasargāt no nevēlamām starptautiskajām sarunām un papildu tēriņiem, atzvanot, piemēram, krāpnieku numuriem.

No 01.07.2021. šis papildpakalpojums automātiski tiek aktivizēts, pieslēdzot šādus tarifu plānus: 2 GB Senioriem, ZZ Seniori 100 MB, ZZ Seniori 2 GB, Seniori Bezlimits.
Lielākoties, brīdinājums atskanēs gadījumos, ja tiek atzvanīts uz kādu no "eksotisko valstu" numuriem! Šis ir īpaši aktuāli, jo mēdz uzdarboties dažādi krāpnieki, kas zvana no ārzemju numuriem (bieži vien tieši no visai eksotiskām valstīm - te noteikti varam minēt Āfriku, Austrāliju un Okeāniju, Tuvos Austrumus, Tālos Austrumus).

Tavai omei vai opim šis noteikti var noderēt, tāpēc noteikti pastāsti arī viņiem!

Ja tomēr nevēlies dzirdēt šādu paziņojumu pirms zvana uz starptautisku numuru, vari to atslēgt www.mans.tele2.lv (sadaļā "Mani pakalpojumi") vai sazinoties ar mums!
Ja vēlies arī savam tarifu plānam pieslēgt šo brīdinājumu, droši dod mums ziņu!
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti