Vēl neesi Tele2 klients?


FILMAS, SERIĀLI UN SPORTA PĀRRAIDES BEZ REKLĀMĀM

 Izklaides paka

Izklaides paka

 • simtiem filmu
 • populārākie seriāli
 • filmas un raidījumi bērniem
 • aizraujošas dokumentālās filmas
 • sporta tiešraides - lielākās pasaules sporta spēles, sacīkstes un čempionāti
 • izmēģini 30 dienas
 Ģimenes paka

Ģimenes paka

 • simtiem filmu
 • populārākie seriāli
 • filmas un raidījumi bērniem
 • aizraujošas dokumentālās filmas
 • sporta tiešraides - lielākās pasaules sporta spēles, sacīkstes un čempionāti. 
 • izmēģini 30 dienas

Izvēlies savas iemīļotākās pārraides

Pārliecinies, ka TVPlay Premium piedāvā plašu saturu un to regulāri papildina

Faziletas kundze un viņas meitas
Faziletas kundze un viņas meitas
Faziletas kundze un viņas meitas
Stāsts par Faziletu - divu meitu (Hazanas un Eises) māti, kura kvēli vēlas nopelnīt, izmantojot jaunākās Eises modeles spējas. Hazana savukārt cenšas kļūt par sporta treneri, kas ir pretrunā mātes ambīcijām.
UgunsGrēks
UgunsGrēks
UgunsGrēks
Seriāls UgunsGrēks vairāk kā septiņus gadus priecē skatītāju sirdis. Kopā ar seriāla varoņiem ikkatrs skatītājs sajuties kā galvu reibinošā piedzīvojumā, kas piepildīts gan ar humoru, gan kriminālām epizodēm, kā arī romantiskajām līnijām! Kopā piedzīvoti un izdzīvoti tik daudz aizraujoši notikumi, un Latvijā mīlētā seriāla UgunsGrēks lielais fināls ir lieliem soļiem pietuvojies! Šajā sezonā sagaidāmi pārsteidzoši notikumi, sen nebijušas tikšanās ar iemīļotajiem varoņiem.
Draugi
Draugi
Draugi
Seriāla centrā ir seši jauni, jautri un apburoši jauni cilvēki – trīs sievietes un trīs vīrieši, kas kopīgi risina savas problēmas, pļāpā par mīlas lietām un izklaidējas. Pa reizei daži no viņiem ir kaimiņi, daži kādreiz bijuši pāris, daži ir sāncenši, bet daži cer uz kopīgu nākotni. Patiesībā Reičelas, Monikas, Fēbes, Čendlera, Džoija un Rosa attiecības ir tik sarežģītas, ka pāris vārdos nemaz nav aprakstāmas. Tikai viens ir skaidrs un neapšaubāms – viņi ir labākie un uzticamākie draugi, kas vienmēr var...
Viņas melo labāk
Viņas melo labāk
Viņas melo labāk
Stāsts par četrām sievietēm – Margaritu, Martu, Jolantu un Kristīni, kuras apzinās sevi nevis kā iekāres objektus, bet gan kā sievietes, kuras tiecas pēc īstas un mūžīgas mīlestības. Taču, kā zināms, mīlestībai vajadzīgas divas sirdis. Kad parādās trešā – draud briesmas, tiek piedzīvoti meli, atklāti sirds noslēpumi un sapņi, nodota draudzība. Risks, adrenalīns un ilgas pēc patiesas mīlestības - tas viss un vēl vairāk tiek piedzīvots šajā seriālā.

SKATIES JEBKURĀ IERĪCĒ
 

Alt text
Televizorā
Chromecast straumētājs ļaus skatīties TVPlay Premium un citu aplikāciju saturu tava esošā TV ekrānā!
Alt text
Telefonā un planšetē
Lejupielādē TVPlay Premium aplikāciju Android, iOS telefonos, iPad lietotājiem pieejama īpaša aplikācija.
Alt text
Datorā
Skaties TVPlay Premium saturu internetam pieslēgtā datorā, izmantojot interneta pārlūku!

NODERĪGI

Informācija esošiem TVPlay Premium klientiem
TVPlay Premium - lielākā video platforma Baltijas valstīs, atjaunojas un mainīsies uz nākamās paaudzes OTT platformu ar jaunu nosaukumu - Go3. Jauns nosaukums – jaunas iespējas: 
 • Go3 piedāvā labākos un populārākos pašmāju producētos TV seriālus. Jaunākās epizodes ir pieejamas agrāk, nekā tās nonāk TV ekrānos.
 • Go3 saturs līdzņemšanai – mobilajās ierīcēs izmantojiet iespēju “lejupielādēt” video saturu, lai skatītos bezsaistē (piem., lidmašīnā).
 • Go3 bērnu profils (visās 4 ierīcēs) nodrošina drošu vidi maziem bērniem un piekļuvi tikai bērniem paredzētam saturam.
 • Go3 ir labākie sporta veidi (Euroleague, NBA, UEFA Čempionu līga, Anglijas Premjerlīga, Serie A, NHL, KHL, MMA un citi), kas ir pieejami skatīšanai tiešraidē jebkurā vietā, izmantojot interneta pieslēgumu.

Lūdzu, ņem vērā, ka no 28. novembra vakara līdz 3. decembrim visi ar pakalpojumu saistītie dati tiks migrēti uz atjaunoto platformu Go3. Tava iecienītākā video satura skatīšanās netiks pārtraukta – droši varēsi baudīt TVPlay Premium saturu visu nedēļas nogali, vienīgi turpmākās dienās TVPlay Premium platformā un MansTele2 nevarēsi veikt izmaiņas savā kontā. Atvainojamies par neērtībām, ko tas var sagādāt! Visas mūsu iepriekšējās saistības un līgumi paliks spēkā.

3. decembrī esošie TVPlay Premium klienti saņems īsziņu ar apstiprinājumu, ka Go3 pakalpojums ir pieslēgts. Atjaunotās platformas go3.lv adresei varēsi pieslēgties ar savu esošo pieteikšanās informāciju - pašreizējo TVPlay Premium lietotājvārdu un paroli. Kad pārlūkprogrammā ievadīsi adresi tvplaypremium.lv, automātiski tiksi novirzīts uz jauno platformu go3.lv. Tiem, kam ir TVPlay Premium aplikācija (android vai iOS), mēs piedāvāsim lejupielādēt jauno aplikāciju.

Lai gan tiks mainīti pašreizējo produktu nosaukumi, produktiem tiks pievienots papildu saturs un iespējas, un pašreizējās produktu cenas paliks nemainīgas. 
 • produkts “Izklaide” tiks nomainīts uz “TV+Filmas”.  No šī brīža varēsi papildus skatīties labāko 30+ TV tiešraides kanālu kolekciju ar arhīva funkciju līdz 7 dienām. Ja izvēlēsies nomainīt uz citu produktu vai atteikties no šī produkta, tad pēc tam spēkā būs jau jaunā “TV+Filmas” produkta cena.
 • produkts “Ģimene” tiks nomainīts uz “Filmas+Sports”. Papildus varēsi noskatīties labāko 20 TV tiešraides kanālu kolekciju ar arhīva funkciju līdz 7 dienām (sporta kanāliem līdz 24 stundām).

Mēs novērtējam tavu lojalitāti un darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu šīs tehniskās izmaiņas tev pēc iespējas ērtas un nemanāmas.
 
Par bezmaksas izmēģinājuma periodu
TVPlay Premium bezmaksas izmēģinājuma periods ir 30 dienas.
Trīs dienas pirms bezmaksas perioda beigām, saņemsi brīdinājuma sms, un varēsi turpināt vai atcelt tālāku TVPlay Premium lietošanu. Ja izlemsi turpināt lietot kādu no TVPlay Premium produktiem, ikmēneša maksa par to tiks iekļauta Tele2 ikmēneša rēķinā.

Ja bezmaksas izmēģinājuma periods jau ir izmantots, maksa par pakalpojumu stāsies spēkā no pirkuma veikšanas brīža
TVPlay Premium Ģimene nav pieejams bezmaksas izmēģinājuma periods.
Kā pieslēgt un atslēgt TVPlay Premium pakalpojumu ?
Lai kļūtu par TVPlay Premium klientu, nepieciešams Tele2 balss vai datu plāna pieslēgums. Visērtāk pirkumu vari noformēt mūsu interneta veikalā, pirms tam izvēloties sev vispiemērotāko TVPlay Premium pakalpojumu. Tam būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un bankas norēķinu karte. Apstiprinājumu par TVPlay Premium pakalpojuma iegādi Tu saņemsi uz savu norādīto e-pastu, kurā būs norādīta saite paroles izveidošanai.

Atteikties no TVPlay Premium abonēšanas Tu varēsi jebkurā brīdī sūtot īsziņu STOPV uz numuru 1681, zvanot uz informatīvo dienestu pa tālruni 1600 vai 2956600 vai klātienē Tele2 centrā.
Kādas pārraides varēšu skatīties ?
Ar TVPlay Premium jebkurā laikā un vietā tev būs pieejams simtiem filmu, Latvijā un pasaulē populāri sēriāli, šovi un dokumentālie raidījumi, kā arī filmas un raidījumi bērniem.
TVPlay Premium saturs regulāri tiek atjaunots ar jaunākajām pārraidēm.
 
Populārākais saturs: Minions, Ted 2, Fifty Shades of Grey, Anger Management, Good Wife, The Top Gear, Viņas melo labāk, UgunsGrēks, Ēnu spēles, My Liite Pony, SpongeBob Squarepants, Peppa Pig, The Hidden Side of World War II, Forbiden History, UFO`s Declassified.
Seriāli: Šķiršanās formula, Viņas melo labāk, UgunsGrēks, Tēta nedienas Latvijā, Top Gear, The Big Bang Theory, Mad Men, Affair, Beauty and the Beast, Californication, Good Wife, Madam Secretary, Penny Dreadful, Ray Donovan, Scorpion, Under the Dome, Anger Management u.c.
Bērnu seriāli: Cūciņa Pepa, Ķepu patruļa, Vampīru Mona, Bruņurupuči ninzjas, Auniņa Šona piedzīvojumi, Beibleidi, Bernards, Kung Fu Panda, Lācēna Pedingtona piedzīvojumi, Madagaskaras pingvīni, Mans mazais ponijs, Mazo mīluļu veikaliņš, Sūklis Bobs Kvadrātbiksis, Suņuku superkomanda u.c.
Kā pieslēgt TVPlay Premium Ģimene?
Papildus TVPlay Premium abonementam piemaksā vien € 3 un saņem sporta paku, kas rādīs pasaules nozīmīgāko sporta čempionātu svarīgākās spēles un sacīkstes! TVPlay Premium Ģimene abonēšanas maksa tiek rēķināta no dienas, kad noslēgts līgums.
 
Ja vēlies mainīt "TVPlay Premium" uz "TVPlay Premium Ģimene" vai otrādi, to vari darīt, vienkārši pieslēdzot vēlamo paku. Aktivizējoties jaunajai pakai, automātiksi tiks anulēta iepriekšējā. Bezmaksas izmēģinājuma periods pieejams tikai pirmajam pieslēgumam. Atslēgt TVPlay Premium vari jebkurā brīdī sūtot īsziņu STOPV uz numuru 1681.
Kādās ierīcēs varēšu skatīties TVPlay Premium un TVPlay Premium Ģimene?
Visi Atvērtās televīzijas pakalpojumi pieejami telefoniem ar Android 4.4. un jaunākiem, lejupielādējot TVPlay Premium aplikāciju Google Play Store. Atsevišķi pakalpojumi pieejami arī iOS telefoniem, lejupielādējot TVPlay Premium aplikāciju App Store. Detalizētāka informāciju skaties tabulā:

Saturs pieejams šādās ierīcēs:
Android telefonā
iOS telefonā
Planšetē
Datorā
Smart TV

Svarīgi zināt:
Atvērtās televīzijas izmantošanai nepieciešams interneta pieslēgums. Iesakām izmantot bezlimita internetu, jo skatoties 1 filmu (1,5h) augstākajā kvalitātē, var tikt patērēti līdz pat 2-3 GB.
Papildu informācija
Ja vēlies vari saglabāt vai izdrukāt šajā sadaļā pieejamo informāciju.
Pakalpojuma lietošanas noteikumi.

Tev vēl nav Tele2 mājas internets?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti