Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.07.2015

Vecākais mobilā interneta lietotājs Latvijā ir 99 gadus vecs, bet vidējais lietotājs – 37 gadus vecs

Tele2 interneta lietotāja vidējais vecums ir 37 gadi, kas ir pretēji priekšstatam, ka mobilo internetu pārsvarā lieto jaunieši, savukārt vecākajam lietotājam, kas ir noslēdzis līgumu ar Tele2 par internetu, ir 99 gadi. 

Mobilā interneta patēriņš Tele2 tīklā pirmā pusgada laikā ir vairāk nekā dubultojies, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kā arī strauji pieaudzis Tele2 mobilā interneta klientu skaits, sasniedzot vairākus simtus tūkstošus.
 
Tele2 tehniskā direktore Līga Krūmiņa: “Ražotāji ir strauji attīstījuši viedtelefonus un planšetdatorus, lai ar tiem būtu ērta mobilā interneta lietošana, savukārt mēs esam parūpējušies par plašu mobilā interneta tīklu. Mūsu klienti atzinīgi novērtē, ka Tele2 zibenīgais 4G mobilais internets ir pieejams gandrīz visā valsts teritorijā – jau 90% iedzīvotāju.”
 
Tele2 mobilā interneta attīstība:
  • 2005. gadā Tele2 pirmais Latvijā uzsāk darbību trešās paaudzes jeb 3G tīklā, piedāvājot mobilo internetu,
  • 2012. gadā pirmo reizi Tele2 tīklā datu pakalpojumu plūsma pārsniedz runas pārraides radīto sakaru plūsmu, kas nozīmē, ka lielāku noslodzi tīklā rada nevis sarunas, bet mobilā interneta lietošana,
  • 2013. gadā Tele2 pabeidz tīkla modernizāciju, uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, un sāk piedāvāt 4G pakalpojumus,
  • 2015. gadā Tele2 sāk piedāvāt bezlimita internetu telefonā un datorā,
  • 2015. gada vidū Tele2 4G tīkls ir pieejams jau 90% iedzīvotāju.
 
Tele2 augstas kvalitātes balss sakari ir pieejami 99% iedzīvotāju, ātrs 3G mobilais internets – 97% iedzīvotāju, savukārt zibenīgais Tele2 4G mobilais internets – jau 90% Latvijas iedzīvotāju. Tele2 turpina paplašināt 4G tīklu, būvējot jaunas bāzes stacijas. 
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti