Mēs, Tele2, ticam

Alt text

Pārdomātām izmaksām

Mēs izaicinām visas izmaksas un ieguldām gudri, jo zinām, ka standartizācija izmaksas samazina. Šī pārliecība pierāda, ka mūsu izmaksas vienmēr ir pārdomātas un zemākās, līdz ar to saviem klientiem varam piedāvāt vislabāko darījumu.

Alt text

Izaicinājumiem

Mēs pieņemam drosmīgus lēmumus un izaicinām neiespējamo. Mēs vienmēr noskaņojamies uzvarai un nekad nepadodamies. Mēs lepojamies par saviem sasniegumiem un neapstājamies pie sasniegtā.

Alt text

Elastībai

Mēs klausāmies klientos, reaģējam un rīkojamies ātri. Mēs esam pārliecināti, ka mazākā un efektīvākā komandā darbi notiek ātrāk. Mēs mīlam pārmaiņas.

Alt text

Kvalitātei

Mēs nemainām to, kas strādā labi, mēs ar lepnumu izmantojam labāko pieredzi. Kvalitāte ir vienkāršība. Uzņēmuma iekšējā kvalitāte ir tik pat nozīmīga kā ārējā. Mēs nepieļaujam nekādu kompromisu attiecībā uz sagaidāmo kvalitāti.

Alt text

Atvērtībai

Mēs ticam tiešai un godīgai komunikācijai. Mēs palīdzam, kur un kad tas nepieciešams, dalāmies ar savu pieredzi, spējām un zināšanām. Mēs esam lepni, bet ne iedomīgi.

Alt text

Rīcībai

Mēs piedāvājam risinājumu, izrādām iniciatīvu un ievērojam termiņus. Kļūdas ir pieļaujamas, galvenais ir no tām mācīties. Mēs svinam un priecājamies par mūsu uzvarām.

Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti