Biznesam  |  Blogs  |  RU
17.05.2019

Tele2 piešķirs stipendijas Bērnu universitātes dalībniekiem

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” kopā ar bērnu un jauniešu izglītības kustību “Bērnu universitāte” rīkos divas “Foto un video” vasaras nometnes. Tā kā visiem “Bērnu universitātes” nometņu audzēkņiem "Tele2" piešķirs stipendijas 50% apmērā, dalība vienas nedēļas ilgā nometnē izmaksās tikai 80 eiro. Nometnes norisināsies no 8. – 12. jūlijam un no 5. - 9. augustam.

Nometnes mērķis ir sniegt skolēniem jaunas zināšanas par video filmēšanu, montāžu, foto uzņemšanu un apstrādi. Liela nozīme tiks pievērsta kultūrai interneta vidē, lai viedierīču un moderno tehnoloģiju lietošana būtu jēgpilna un sniegtu pievienoto vērtību.
 
Nodarbību laikā skolēni iegūs gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas par video scenāriju, tā idejisko izstrādi, par kadrējumu un filmēšanas noslēpumiem, par montāžas programmām. Būs iespēja iepazīt un izmēģināt dažādu filmēšanas un fotografēšanas aprīkojumu.
 
Nodarbībās 25% no to laika tiks veltīti teorētisko zināšanu ieguvei, savukārt 75% - praktisko iemaņu apgūšanai.
 
Norises laiks: katru darba dienu no plkst. 9.00-17.00.
Vieta: pulcēšanās vieta Rīgā, Brīvības ielā 40, Mammamuntetiem.lv telpās. Katru dienu dosimies uz Esena dārziem Rīgā, Dzirciema ielā (www.esena.lv).
Dalībnieku vecums: katrā nometnē tiek uzņemti bērni divās grupas vecumā no  8 - 9 gadi un no 10 - 14 gadi. 
Skaits: katrā grupā tiek uzņemti 15 audzēkņi. 
 
Pieteikšanās nometnei, rakstot uz e-pastu fonds@mammamuntetiem.lv vai zvanot pa tālruni 26466250.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti