Biznesam  |  Blogs  |  RU
12.12.2015

Tele2 klientiem jau pieejams 4G++ tīkls

Latvijā sāk darboties Tele2 4G++ mobilā interneta tīkls. Šobrīd Latvijā 4G++ funkcionalitāti nodrošina Samsung Galaxy S6 Edge+ viedtelefoni, tomēr paredzams, ka tuvākajā laikā arī pārējie mobilo telefonu ražotāji sāks piedāvāt vietējā tirgū viedtelefonus ar 4G++ iespēju.
 

Tele2 tehniskā direktore Līga Krūmiņa: “Mums ir prieks Tele2 klientiem, kas ir puse valsts iedzīvotāju, nodrošināt iespēju lietot pasaulē modernāko 4G++ tīklu! 4G++ ir jaunākā mobilo sakaru tehnoloģija, kas izmanto trīs frekvenču joslas vienlaicīgi – 800, 1800 un 2600 megahercu, sasniedzot trīskārtēju 4G ātrumu, kas ir līdz pat 375 mbps. Šobrīd Tele2 4G++ tīkls ir pieejams vairākās vietās Rīgā, un mēs turpināsim to paplašināt.”
 
Tele2 4G++ tīklu piedāvā arī Lietuvā un Igaunijā. Tele2 ir vienīgais Latvijas mobilo sakaru operators, kas nodrošina 4G tīklu pieejamu viesabonēšanā vairākās ES valstīs un ASV, tāpēc Tele2 Latvijas klienti var lietot 4G, 4G+ un 4G++ tīklu dodoties arī uz kaimiņvalstīm.
 
Samsung Galaxy S6 Edge+ var iegādāties Tele2 klientu apkalpošanas centros vai Tele2 mājas lapā ar bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā.
 
Tele2 nodrošina Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu, kā arī jau 15 Latvijas pilsētās ir sācis strādāt Tele2 4G+ tīkls. Tele2 ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. Tele2 klienti ir puse Latvijas iedzīvotāji.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti