Biznesam  |  Blogs  |  RU
12.10.2015

Tele2 klienti, ceļojot ārvalstīs, nosūtījuši 8,5 miljonus īsziņu

Šogad Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti, kas ir puse no valsts iedzīvotājiem, būtiski vairāk lieto mobilos sakarus ārvalstīs. Dodoties ceļojumā vai biznesa braucienā, Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti daudz vairāk runā pa telefonu, minūšu apjomam pieaugot pat par pusmiljonu, savukārt nosūtīto īsziņu skaits saglabājas nemainīgi augsts – vairāk nekā 8,5 miljoni. Ceļojot ārvalstīs, klientu mobilā interneta patēriņš ir saglabājies rekordliels visus mēnešus.

Tele2 produktu direktors Didzis Solims: “““Tele2” ir līderis Latvijas tirgū ar mobilo sakaru piedāvājumu iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kuri ceļo. Ieviešot inovatīvus pakalpojumus, esam parūpējušies, ka interneta lietošana un zvanu veikšana ārvalstīs ir kļuvusi daudz izdevīgāka nekā to nosaka Eiropas Savienības regulas, kas ir galvenais izskaidrojums tam, kāpēc mūsu klienti ievērojami vairāk lieto mobilo sakaru pakalpojumus ārvalstīs”.
 
Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem ir pieejami unikāli piedāvājumi:

  • Tele2 ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas viesabonēšanā nodrošina 4G tīklu ASV un vairākās ES valstīs
  • Tele2 ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas piedāvā tarifu plānu Baltija mobilo sakaru pakalpojumu lietošanai visās Baltijas valstīs – bezlimita zvanus un īsziņas un 2GB mobilā internet lietošanai.
  • Tele2 ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas piedāvā pakalpojumu Datu pakas ārvalstīs, ar kurām var lietot konkrētu mobilā internetu apjomu par izdevīgu cenu jau 100 pasaules valstīs visos kontinentos. Pasūtot datu paku var ne tikai izdevīgi lietot internetu, bet arī ērti kontrolēt tā patēriņu.
 
Lai klienti būtu pārliecināti par to, ka viņiem nebūs negaidīti lieli mobilā interneta rēķini, “Tele2” ir ieviesis vairākus drošības risinājumus:
  • Jebkurā diennakts laikā klienti var pārbaudīt iztērēto apjomu, nosūtot burtu “i” uz 1601.  
  • “Tele2” informē klientus ar īsziņas palīdzību, ja interneta patēriņš ir sasniedzis 80% no izvēlētā pakalpojuma “Datu pakas ārvalstīs” iekļautā apjoma.
 
Jautājumu gadījumā “Tele2” klienti, esot ārvalstīs, bez maksas var zvanīt uz “Tele2” diennakts informatīvo dienestu (+371 29560600). 
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti