Biznesam  |  Blogs  |  RU
19.02.2018

"Tele2" iegulda 27 000 eiro jaunajā klientu apkalpošanas centrā Ādažos

Sestdien, 17. februārī, Ādažos durvis vēris trīsdesmit astotais jaunā koncepta “Tele2” centrs. Tā izveidē vadošais mobilo sakaru operators ir ieguldījis 27 000 eiro no kopējām 380 000 eiro investīcijām, kuras plānots šogad novirzīt “Tele2” centru renovācijai.
 

“Vidzeme un tās apkārtne ir viens no straujāk augošajiem Latvijas reģioniem. Arī “Tele2” attiecības ar reģiona un blakus novadu iedzīvotājiem kļūst stiprākas. Esam daudz strādājuši, lai attīstītu mobilo tīklu un internetu reģionā. Jau otro gadu paplašinām un uzlabojam arī ”Tele2” centru darbību,  kļūstam ne vien kvalitatīvāki, bet arī pieejamāki mūsu klientiem. Priecājos, ka turpmāk Ādažu un citu tuvāko novadu iedzīvotājiem nodrošināsim ne tikai modernu iepirkšanos, bet arī vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt,” stāsta “Tele2” mazumtirdzniecības direktore Dace Škrabe.
 
”Tele2” centru koncepts, ko uzņēmums pakāpeniski ievieš visā valstī kopš 2016. gada otrās puses,  paredz centru aprīkojumu ar visjaunākajām tehnoloģijām, ērtu produktu izvietojumu, visplašāko viedpalīgu, aksesuāru un, protams, telefonu izvēli. Jau puse “Tele2” centru ir pārbūvēti pēc jaunā koncepta un šogad plānots renovēt vēl 10 centrus visā Latvijā.
 
Jaunā koncepta “Tele2” centrs atrodas Ādažos, Rīgas gatvē 5, t/c “Apelsīns”. Tā darbinieki  turpmāk laipni sagaidīs ikvienu interesentu  darba dienās un brīvdienās no pulksten 10.00 līdz  21.00.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti