Biznesam  |  Blogs  |  RU
16.05.2014

Tele2 arī Lietuvā uzbūvē modernāko sakaru tīklu!

Pērn Latvijā veiksmīgi pabeidzām sakaru tīkla modernizāciju, tādējādi uzbūvējot valstī modernāko mobilo sakaru tīklu. Tagad arī Lietuvā ir noslēdzies “Tele2” sakaru tīkla modernizācijas projekts, investīciju apjomam sasniedzot 22 miljonus eiro. Lietuvā “Tele2” ir vadošais mobilo sakaru operators ar 1 869 000 klientiem.

 

Sakaru tīkla modernizācijas ietvaros “Tele2” Lietuvā uzbūvēja 150 jaunas bāzes stacijas un ieviesa jaunākās tehnoloģijas 870 esošajās bāzes stacijās.

 

“Igaunija un Lietuva ir vienas no Latvijas iedzīvotāju visbiežāk apmeklētākajām valstīm gan kārtojot darījumus, gan atpūšoties – to apliecina arī mūsu viesabonēšanas dati. Priecājamies, ka drīzumā arī Igaunijā “Tele2” pabeigs sakaru tīkla modernizāciju, un “Tele2” klienti varēs baudīt Baltijā modernākā sakaru tīkla priekšrocības,” saka “Tele2” Latvijā valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

 

“Esam gandarīti par valstī modernākā tīkla uzbūvēšanu, kas gandrīz diviem miljoniem mūsu klientu nodrošina augstvērtīgu runas pārraides kvalitāti, kā arī lielisku ātrgaitas mobilā interneta lietošanas pieredzi,” saka “Tele2” Lietuvā ģenerāldirektors Petras Masiulis.

 

“Tele2” sakaru tīkla modernizācija pašlaik aktīvi noris Igaunijā. Visās Baltijas valstīs “Tele2” sakru tīkla modernizācijas projekta sadarbības partneris ir pasaulē vadošā mobilo platjoslas iekārtu ražotājs “Nokia Solutions and Networks”.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti