Biznesam  |  Blogs  |  RU
6.07.2020

Šells Mortens Junsens nomainīs Andersu Nilssonu “Tele2” vadītāja amatā

Pēc sešiem veiksmīgiem gadiem “Com Hem” un “Tele2” Grupas vadībā līdzšinējais uzņēmuma vadītājs Anderss Nilssons (Anders Nilsson) izlēmis atstāt uzņēmumu, lai vairāk laika veltītu citām lietām dzīvē. Viņa vietā stāsies iepriekšējais “VEON” biznesa vadītājs un “Telenor Europe” vadītājs Šells Mortens Junsens (Kjell Morten Johnsen).

“Tele2” Grupas pašreizējais vadītājs Anderss Nilssons jau šī gada sākumā uzņēmuma padomei norādīja, ka apsver iespēju atkāpties tiklīdz tiks izstrādāts pēctecības plāns un atrasts aizvietotājs.

 

Jaunais “Tele2” Grupas prezidents un izpilddirektors Šells Mortens Junsens darbu sāks 15.septembrī. Viņam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze telekomunikāciju nozarē, ieņemot arī vadošos amatus vairākos starptautiskos telekomunikāciju uzņēmumos.

 

“Pēc “Tele2” apvienošanās ar “ComHem” mums vēl ir priekšā dažādi iekšējie transformācijas procesi, tādēļ esmu ļoti priecīga, ka Šells Mortens Junsens ir piekritis pievienoties “Tele2”. Viņa plašā līdera pieredze globālajā telekomunikāciju tirgū būs liela vērtība uzņēmumam,” saka “Tele2” Grupas padomes priekšsēdētāja Kara Smita-Nustelinga (Carla Smits-Nusteling). “Vienlaicīgi vēlos pateikties Andersam Nilssonam par viņa ieguldījumu “Tele2” attīstībā. Viņa līderība ļāva īsā laikā veikt iespaidīgas izmaiņas uzņēmumā un nodrošināja nozīmīgu vērtību visām ieinteresētajām pusēm.”

 

Jaunais “Tele2” Grupas vadītājs Šells Mortens Junsens atzīst, ka ir pagodināts kļūt par “Tele2” vadītāju: “Uzņēmums ir jau ilgstoši pazīstams kā izaicinātājs un novators telekomunikāciju nozarē, un pēdējos gados tas ir piedzīvojis iespaidīgas pārmaiņas. Es “Tele2” redzu gaišu nākotni un vēlos būt daļa no tās, pieņemot gan dažādus izaicinājumus, gan iespējas.”

2018. gadā “Tele2” apvienojās ar interneta pakalpojumu operatoru “Com Hem”. Pateicoties "Tele2" kvalitatīvajam mobilajam tīklam un “Com Hem” digitālās televīzijas satura piedāvājumam, apvienotais uzņēmums ir kļuvis par nozīmīgu operatoru Zviedrijas tirgū ar plašu pakalpojumu klāstu un lielu klientu skaitu.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti