Biznesam  |  Blogs  |  RU
15.03.2013

Rīgā uzstādītas 11 jaunas Tele2 3G bāzes stacijas

Varam iepriecināt Rīgas iedzīvotājus un Tele2 klientus - turpinot attīstīt mobilā interneta kapacitāti un ātrumu, esam uzstādījuši 11 jaunas trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacijas Rīgā.

 

Kopumā galvaspilsētā šobrīd ir jau 370 Tele2 bāzes stacijas, kuras nodrošina gan augstvērtīgu sakaru kvalitāti un pārklājumu, gan ātrgaitas mobilo internetu, kā arī pakāpeniski ieviešam tīklā ātrumu līdz 42 megabitiem sekundē (mpbs).

 

Tele2 jaunās 3G bāzes stacijas ir uzceltas dažādās vietās Rīgā: 11. novembra krastmalā 31, Ganību dambī 31, J.Čakstes gatvē 72, Murjāņu ielā 1a, Ūdens ielā 12, Valguma ielā 5, Slokas ielā 144, Stirnu ielā 26, Strēlnieku ielā 4a, Tallinas ielā 72/74 un Vecpilsētas ielā 19. Jaunās bāzes stacijas nodrošina labāku mobilā interneta pieejamību iekštelpās, kā arī lielāku 3G tīkla kapacitāti, kas ievērojami palielina mobilā interneta ātrumu.

 

Tele2 tehniskā direktore Līga Krūmiņa: “Ātrgaitas mobilā interneta jeb 3G tīkla attīstība ir viena no Tele2 prioritātēm, un esam gandarīti ar mūsu darba pirmajiem rezultātiem – Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas jaunākais pētījums apliecina, ka nodrošinām valstī ātrāko mobilo internetu. Pozitīvās pārmaiņas jūt arī mūsu klienti, kuri arvien aktīvāk izmanto mobilo internetu gan galvaspilsētā, gan citās pilsētās, laukos un mazāk apdzīvotās vietās. Salīdzinot  ar citām Latvijas lielajām pilsētām, Rīgā mobilā interneta lietotāju skaits un patērētais datu apjoms pieaug visstraujāk.”

 

Jau pašlaik Tele2 mobilais internets ir pieejams visā Tele2 tīkla pārklājuma zonā, tas ir, 99% valsts iedzīvotāju. Savukārt noslēdzoties sakaru tīkla modernizācijas projektam, Tele2 3G ātrgaitas mobilais internets būs pieejams jau 95% iedzīvotāju.

 

 

 

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti