Biznesam  |  Blogs  |  RU
9.04.2021

Noderīgas mūzikas lietotnes un servisi, kas ļaus izveidot savu ideālo mūzikas bibliotēku

Mūzika ir daudzu cilvēku būtiska ikdienas sastāvdaļa, kas ir labs sabiedrotais ne tikai brīvajā laikā, bet arī kalpo kā motivējošs papildinājums darbā, sportā un citās aktivitātēs. Mūzikas lietotnes sniedz daudz un dažādas iespējas, piemēram,  izveidot savu iecienītāko skaņdarbu bibliotēku, ko klausīties jebkur un jebkurā laikā, būt lietas kursā par mūziķu ikdienas gaitām un pat sazināties ar māksliniekiem. Ja Spotify mūzikas serviss nav īsti pa prātam un vēlies kaut ko citādāku, zemāk vari iepazīties ar pāris mūzikas lietotnēm un servisiem, kas dažādos veidos palīdzēs izveidot un sakārtot savu ideālo mūzikas bibliotēku.

SoundHound – identificē apkārt skanošo mūziku

Gan jau kādreiz bijusi tāda situācija, ka atrodies, piemēram, veikalā un izdzirdi dziesmu, ko labprāt vēlētos pievienot savam iecienīto skaņdarbu sarakstam, taču nav iespējas ērti piefiksēt vārdus. Vai arī, ja galvā skan melodija, bet vārdi īsti negrib doties rokās. Lietotne SoundHound šīs problēmas risina, identificējot apkārt skanošo mūziku vai paša dungoto melodiju. Nav nozīmes tam, vai atrodies automašīnā vai ārpus mājas – atver lietotni, nospied lielo oranžo pogu un ļauj telefonam pāris sekundes uztvert šo skaņu. Pēc tam SoundHound pateiks gan dziesmas nosaukumu, gan izpildītāju. Savukārt Apple iPhone viedtālruņos līdzīgu funkcionalitāti piedāvā Shazam serviss, ko Apple iegādājās 2018. gadā.

pastedGraphic.png

Bandsintown – seko līdzi savu iecienīto mūziķu koncertiem

Lai arī šobrīd klātienes koncertus nav iespējams baudīt, mūziķi aktīvi strādā pie tiešsaistes pasākumiem. Bandsintown ļaus ērti un pārskatāmi vienuviet atrast visus savu iemīļoto mākslinieku plānotos pasākumus, pirmajiem saņemt paziņojumus par koncertiem, kā arī iegādāties biļetes uz tiem vai noskatīties tos šajā lietotnē. Bandsintown piedāvā arī plašas iespējas iepazīties ar citu mūziķu koncertiem, kas, iespējams, būs vērtīgi, ja pasākums norisinās netālu vai arī tiešsaistē ērtā laikā. Papildus tam lietotājs var piekļūt arī ekskluzīvām intervijām, ziņām un cita veida saturam par saviem iemīļotajiem un citiem mūziķiem.

pastedGraphic_1.png

Deezer – ja meklē alternatīvu Spotify

Ja Spotify kaut kā īsti nesaista, bet joprojām vēlies izbaudīt līdzīgas funkcijas, iespējams, vērts izmēģināt mūzikas un podkāstu straumēšanas servisu Deezer. Tas piedāvā vairāk nekā 56 miljonus mūzikas ierakstu, atskaņošanas sarakstus, kā arī podkāstus. Lietotājam iespējams straumēt mūzikas hitus, atlasīt un atrast jaunus iecienītākos ierakstus, izmantojot Shuffle Mode funkciju, saņemt personalizētus ieteikumus, izpētīt jaunus mūzikas stilus ar Flow iespēju, izveidot savus atskaņošanas sarakstus un pēc tam koplietot tos ar draugiem un vēl citas iespējas. Deezer pieejami vairāki abonēšanas plāni, tostarp, studentiem un ģimenei domāti, kuri piedāvā atšķirīgas papildu ekstras.

pastedGraphic_2.png

RockMyRun – lielisks sabiedrotais katrā solī un treniņā

Šī lietotne sniedz tā saukto Body-Driven Music klausīšanās pieredzi. Tā ir tehnoloģija, kas automātiski pielāgo mūziku sinhronizācijai ar lietotāja soļiem vai sirdsdarbības ātrumu. Ja šāda pieeja īsti nepatīk, lietotājs var arī manuāli pielāgot mūziku, kas atbilst slodzei un izvēlētajam sporta veidam. RockMyRun sadarbojas ar tādām sporta lietotnēm kā Apple Health, Strava, Nike +, Runkeeper, tāpēc iespējams arī sekot līdzi tempam un pieveiktajam attālumam. Tāpat lietotājs saņem personalizētus ieteikumus, kas tiek regulāri atjaunināti, balstoties uz klausīšanās paradumiem. Būtiski, ka šī lietotne nav domāta tikai, lai motivētu skrējējus, bet to var izmantot arī citos sporta veidos.

pastedGraphic_3.png

TIDAL – augstas kvalitātes mūzika bezsaistē un bez reklāmām

Ja vēlies klausīties augstas audio kvalitātes mūziku bez reklāmām un pie tam bezsaistē, viens no servisiem, kas to visu apvieno, ir TIDAL. Lietotne piedāvā vairāk nekā 70 miljonus mūzikas ierakstu, ap 250 000 videoklipu un radio. Augstas precizitātes skaņa, MQA (Master Quality Authenticated), 360 Reality Audio and Dolby Atmos ir tās iespējas, ko vari saņemt papildus jau minētajām. Tāpat lietotājs var izveidot savu iecienītāko mūzikas ierakstu sarakstu, ko, balstoties uz klausīšanās paradumiem, TIDAL piedāvās papildināt. Jāpiebilst, ka lietotne “sastrādāsies” ne tikai ar viedtālruņiem, bet arī televizoriem un atsevišķiem skaļruņiem.

pastedGraphic_4.png

SoundCloud – piedāvā plašas mūzikas un audio straumēšanas iespējas

SoundCloud ir viens no lielākajām mūzikas un audio straumēšanas servisiem. Lietotne piedāvā bezmaksas un maksas versijās gan klausīties, gan arī augšupielādēt savu mūziku, saņemt personalizētus mūzikas ieteikumus, kā arī mijiedarboties ar mākslinieku, lietotājam pievienojot komentārus zem skaņdarba. SoundCloud pieejami vairāk nekā 200 miljoni ierakstu, kuru skaits turpina augt, piedāvājot arvien plašāku klāstu dažādu žanru skaņdarbu – no hiphopa līdz džezam, kā arī audiogrāmatas, sporta tematikai veltītu saturu un daudz ko citu.

Relax Melodies: Sleep Sounds - meditācijai un labākam miegam

Ja aizmigšana un labs miegs ir problēma, tad Relax Melodies: Sleep Sounds varētu būt glābiņš. Lietotne piedāvā vairāk nekā 200 relaksējošas melodijas un nomierinošas skaņas, kas ļaus vieglāk aizmigt. Piedāvājumā ir dažādas dabas skaņas, ūdens čalošana un meditatīva mūzika, kas mazinās stresu, trauksmi, nomierinās un ļaus labi izgulēties. Ja dabas skaņas un meditatīvas melodijas īsti neiet pie sirds, no lietotnē esošā ierakstu klāsta var izvēlēties arī dažādu žanru stāstus, kuri kalpos gluži kā vakara pasaka, ko kāds lasa priekšā. Papildus tam pieejami arī mierīgi elpošanas vingrinājumi, kas sagatavos kā ķermeni, tā arī prātu kvalitatīvam un dziļam miegam.

pastedGraphic_5.png

Visas augstāk minētās lietotnes darbojas gan iOS, gan Android operētājsistēmas ierīcēs. Katra no tām piedāvā dažādus abonementa plānus, no kuriem lietotājs var izvēlēties savām vajadzībām atbilstošo un klausīties savu iecienītāko mūziku, atrast jaunus skaņdarbus un baudīt tos jebkurā vietā un jebkādā situācijā.

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti