Biznesam  |  Blogs  |  RU
17.10.2013

Latvijā planšetdatorus lieto jau 100 000 iedzīvotāji

Latvijā turpina palielināties planšetdatoru lietotāju skaits un šogad tas ir sasniedzis jau 100 000* jeb 5% no iedzīvotāju skaita*.

 

Kā liecina “Tele2” pārdošanas rezultāti – klientu apkalpošanas centros planšetdatoru pārdošana pieaugusi divas reizes, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, kas tiek skaidrots ar planšetdatoru ērto pārnēsājamību, funkcionalitāti, un piedāvātajām iespējām. Planšetdatori aizvien biežāk sāk aizvietot ierastos galda datorus un piezīmjdatorus, un tos ir iecienījuši gan uzņēmumu darbinieki, gan studenti un skolēni. Pārdošanu papildus arī veicina cilvēku augošā vēlme grāmatas un žurnālus lasīt tieši planšetdatorā.

 

“Iepriekšējos gados planšetdatorus iedzīvotāji aktīvāk iegādājās dažādu akciju laikā, savukārt šī gada rezultāti liecina – planšetdators no ekskluzīva produkta ir kļuvis par plaša patēriņa preci un pārdošanas apjomi pieaugs arī turpmāk,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

 


Populārāko planšetdatoru TOP5 “Tele2” tīklā ir: Samsung Galaxy Tab 2 10.1, iPad 2, iPad 3, Samsung Galaxy Note 10.1 un Samsung Galaxy Tab 2 7.0. 


Savukārt “Tele2” klientu apkalpošanas centros pašlaik pirktākie planšetdatoru modeļi ir: Samsung Galaxy Tab 2 10.1, Samsung Galaxy Tab 3 10.1 un iPad.


“Tele2” klientu apkalpošanas centros planšetdatorus var iegādāties bez pirmās iemaksas ar lielāku mēnešmaksu vai pirmo iemaksu un mēnešmaksa sākot no tikai Ls 3,95. Abos gadījumos iegāde ir iespējama kopā ar datu plānu mobilā interneta lietošanai. Piedāvājot trīs datu plānus – Ekonomisko, Klasisko un Turbo – “Tele2” nodrošina, ka katrs var izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko.


* Saskaņā ar jaunākajiem “Centrālās statistikas pārvaldes” datiem 2013. gada septembrī Latvijā bija 2 011 800 iedzīvotāju.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti