Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.01.2013

Jaunums - ceļojuma apdrošināšana īsziņā, atrodoties ārvalstīs

Jauna un laba ziņa visiem Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem, kuri dodas ceļojumos ārpus Latvijas! Tele2 sadarbībā ar lielāko apdrošināšanas sabiedrību BALTA sāk piedāvāt Latvijā līdz šim nebijušu pakalpojumu, kas ir pieejams tikai un vienīgi Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem – apdrošināšanu īsziņā, atrodoties ārvalstīs, kas ļaus vēl pēdējā brīdī ceļojumā nodrošināties pret neparedzētiem izdevumiem.

 

Tele2 ir pirmais mobilo sakaru operators Latvijā, kurš piedāvā šāda veida pakalpojumu. Jaunais pakalpojums ir unikāls ne tikai ar iespēju klientiem apdrošināties, sūtot īsziņu, bet arī ar to, ka pirmo reizi ceļojuma apdrošināšana būs pieejama pēc izbraukšanas no valsts. Ērti, ātri un vienkārši! Turklāt Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti var apdrošināt arī līdzbraucējus, piemēram, ģimenes locekļus, draugus vai kolēģus. Atliek vien par katru personu nosūtīt atsevišķu īsziņu. 

 

Neatkarīgi no tā, uz kuru pasaules valsti esat devies, Tele2 nodrošina apdrošināšanas polisi tikai par 1, 49 LVL dienā:

 

Ceļojuma apdrošināšana īsziņā iekļauj plašu risku segumu:

 

Samaksa par ceļojuma apdrošināšanas polisi tiks pievienota Tele2 klientiem ikmēneša mobilo sakaru rēķinā, savukārt Zelta Zivtiņas klientiem maksa tiks uzreiz atrēķināta no priekšapmaksas kartes kredīta. 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti