21.08.2023

5 lietas, kas jāņem vērā iegādājoties telefonu bērnam

 
Laiks, kad sociālo tīklu plūsmās arvien biežāk parādās ražas veltes un sēnes, ir arī laiks, kad skolas soli vairs nav aiz kalniem. Lai gan arī šogad aiz neziņas plīvura slēpjas pandēmijas ietekmētais mācību formāts, skaidrs ir viens, ka bez tehnoloģijām to būs grūti iedomāties. Šķiet tikai gada laikā viedtālrunis skolēnam no statusa rotaļlietas pārvērties par neatņemamu macību sastāvdaļu. Šoreiz apzināsim galvenos kritērijus, kas jāņem vērā, izvēloties viedtālruni skolēnam.

Protams, ka pirmklasnieka vajadzības atšķiras no spurainu pusaudžu vēlmēm un vajadzībām. Tāpat ir ar piedāvājumu viedtālruņu vidējās cenas klasē, kuri visbiežāk nonāk skolēnu kabatās. Ir krasa atšķirība starp 100 eiro un 400 eiro viedtālruņa spējām. Lai šajā piedāvājumā neapjuktu, piedāvājam piecus parametrus, kas jāņem vērā, izvēloties viedtālruni skolēnam.

Uzbūves kvalitāte un dizains

Vienalga, vai skolēns braukā ar longboard vai lasa dzeju, papildus aizsardzība ir vienmēr vērtējama pozitīvi. Divi lielumi, kas šeit būtu jāņem vērā, ir IP (starptautiskā aizsardzības zīme - Ingress Protection Rating) mitruma aizsardzība un militāro testu sertifikāts. Pie abiem ticis, piemēram, CAT S52. Tikai tad jārēķinās, ka krietni apdalīta būs veiktspēja un multimediju sniegums. Tomēr patīkamu pārsteigumu šogad sagādāja Samsung Galaxy A52, kas ticis pie pilnvērtīgas mitruma aizsardzības, bet neizskatās pēc tanka kā militāri rūdītie viedtālruņi. Līdzīgu ceļu iet arī Sony Xperia 10 III, kas ticis ne vien pie mitruma noturības, bet pat premium stikla aizmugures. Tiesa gan, tad vērts apsvērt maciņa iegādi, jo ražotājs tādu komplektā nepiedāvā. Vismaz daļēja mitruma noturība ir jaunais vidējās klases viedtelefonu standarts, kam tiešām vērts pievērst uzmanību. Piemēram, gan Redmi Note 10 Pro, gan Poco X3 Pro piedāvā jau IP53 šļakstu noturību par ļoti pieņemamu cenu. Tas nozīmē, ka vannā pīlītes vietā to izmantot nevajadzētu, bet rudenīgs sēņu lietutiņš neskādēs.

Uzmanība jāpievērš arī korpusa materiāliem. Lielākoties ražotāji vidējā cenas klasē korpusus veido no plastmasas, kas nozīmē, ka tie būs izturīgāki par dārgākiem tālruņiem ar stikla aizmuguri. Tiesa gan, vērts ar skolnieku aprunāties, ka mūsdienu viedtālruņi vairs nav tik izturīgi kā senos laikos leģendārais Nokia 3310, tādēļ vērts būt piesardzīgam vai apbruņoties ar kādu stilīgu maciņu vai aizsargstikliņu. Runājot par aizsargmaciņiem, Xiaomi, Poco un Redmi visbiežāk tādu jau iekļauj komplektā.

Un pirms gala lēmuma, pavaicājiet par viedtālruņa krāsu. Bieži vien pusaudžiem tā var būt atslēga izvēlē. 
 
Ekrāns

Ja vēl pagājušogad vidējā klasē dominēja IPS matricu ekrāni, tad šī gada jaunais standarts ir AMOLED matricas. Tas nozīmē, ka attēls būs kontrastaināks, būs vieglāk saredzams spilgtā saules gaismā un energoefektīvāks. Papildu tam var skatīties arī uz ātro atsvaidzi. Tas nozīmē, ka ekrāns attēlu atjauno vairāk nekā 60 reizes sekundē, liekot animācijām izskatīties super plūdeni. Piemēram, Samsung Galaxy A72 piedāvā Super AMOLED ekrānu ar 90Hz atsvaidzi. Lieliski ātro atsvaidžu sacensībā sevi prezentē Xiaomi veidotie zīmoli. Piemēram, Xiaomi Mi 10T sasniedz pat 144Hz atsvaidzi, kas ir vairāk nekā flagmaņiem. Neapmulstiet, ka tas ir IPS ekrāns, taču ļoti, ļoti kvalitatīvs. 

Tomēr tehniskā specifikācija nav vienīgie kritēriji viedtālruņa izvēlē. Ekrāna izmērs reizēm var būt izšķirošais. Skolēnu plaukstām reizēm ērtāk operēt ar kompaktākiem, mazāku ekrānu viedtālruņiem. Diemžēl dažādu globālo procesu dēļ kompaktie Android viedtālruņi ir izmiruši kā suga, tomēr dažus patīkamus izņēmumus var atrast. Samsung Galaxy A52 6.5 collu ekrāns varbūt arī nav tas mazākais, bet tā šaurais rāmis ap to, 20:9 malu attiecība un 84% ekrāna un korpusa attiecība padara to par vienu no šī gada ērtāk plaukstā noturamajiem viedtālruņiem. Līdzīgs stāsts ir par Sony Xperia 10 III. Tas ticis pie 21:9 kino malu attiecības, kas nozīmē, ka tālrunis būs pietiekami šaurs, lai to ērti satvertu ar vienu plaukstu, bet jārēķinās, ka tas ir arī garāks par konkurentiem. Ļoti jaudīgus kompaktos viedtālruņus piedāvā Apple, bet tad gan jārēķinās, ka to cenas jau ietilpst flagmaņu klasē.

Veiktspēja

Ja agrāk bija vērts skatīties tikai Qualcomm procesoru virzienā, tad jāteic, ka šogad MediaTek procesori sasparojušies, iespaidīgi uzlabojot savu sniegumu. Ko tas nozīmē? Ja tehniskajā specifikācijā izlasi, ka viedtālruni darbina MediaTek Dimensity procesors, viss ir kārtībā. Piemēram, Redmi Note 10 5G ar MediaTek Dimensity 700 ir tīri nasks par pieņemamu cenu. Ja iespējams tikt pie Qualcomm SnapDragon 7xx sērijas darbināta viedtālruņa, tad par veiktspēju vispār nav ko uztraukties. Tomēr vērts pievērst uzmanību atmiņas lielumam.  Iesaku izvēlēties vismaz 128GB ietilpību. Turklāt šobrīd tādu piedāvā pat budžeta klasē, piemēram, Realme 6. Android viedtālruņiem vajadzētu skatīties vismaz 6GB RAM virzienā, lai aplikācijas nebūtu jāielādē katru reizi no jauna.

Multimediju iespējas

Šogad no flagmaņu klases uz vidējo klasi atceļojuši stereo skaļruņi. Tas nozīmē, ka skaņa būs gan skaļāka, gan kvalitatīvāka. Turklāt ir gana daudz skolēnu, kam šāds risinājums ir svarīgs ne vien Spotify baudīšanai, bet, piemēram, horeogrāfijas treniņiem. Lai netraucētu citiem, vērts pārliecināties, vai tālrunis atbalsts 3.5 mm austiņu ligzdu vai Bluetooth 5.0, ja lieto bezvadu austiņas. Starp citu Sony Xperia 10 III komplektā (tā ir akcija nevis standarta komplektācija) iekļautas pamatīgas lielās bezvadu ausis. 

Diemžēl kameru departamentā arī šogad modē ir tendence izmantot daudz kameru aizmugurē, lai gan reāli izmantojamas būs tikai divas. Galvenais sensors un ultra platleņķa kameras parasti papildinātas ar slikta izpildījuma makro un dziļuma sensoru apendicītiem. Labā ziņa, ka galvenā aizmugures kamera visbiežāk ir tīri lietojama, bet ultra platleņķa kamera visbiežāk piedāvās zemāku kvalitāti. Kā labo piemēru jāmin Samsung Galaxy A72, kas papildus ticis pie 3x optiski stabilizētas palielinājuma kameras. 2x optisko palielinājumu piedāvā arī Xperia 10 III, tomēr pārāk nelielie sensori un pagājušā gada dzelži neiztur konkurenci. Toties, lai dzīve būtu krāšņāka, Xiaomi, Poco un Redmi mākslīgais intelekts ļauj ātri tikt pie interesantiem Instagramistiem noderīgiem programmatūras trikiem. 
 

 
Ekstras un cena

Apzināmiess vecāku vēlmi ieskatīties bērnu viedtālruņos, tomēr arī viņiem ir tiesības uz privātumu. Ja neizvēlēsieties CAT S42, tad pārējie vidējās klases pārstāvji gan jau būs tikuši pie pirkstu nospiedumu lasītāja. Xiaomi, Poco, Redmi un Sony tos visbiežāk izvieto labajā sānā. Te gan jāatceras, ka šāds izvietojums ērtāks šķitīs labročiem, bet kreiļiem var nešķist parocīgs. Taču abām plaukstām piemēroti būs Samsung centrētie lasītāji, kas izvietoti zem ekrāna. Jā, tie ir mazliet neprecīzāki un lēnāki, toties ērti sasniedzami ar abām plaukstām.

Vienmēr vērts pievērst uzmanību arī akumulatora ietilpībai. Mazāk par 4000 mAh šogad vairs neskaitās labi. Par laimi iespējams tikt pat pie 5000 mAh akumulatoriem. Piemēram, Redmi Note 10 Pro, Samsung Galaxy A72 un Poco X3 Pro to sasniedz un pat nedaudz pārsniedz. Xiaomi savos veikumos iekļauj ātrākus lādētājus par Samsung, toties Samsung Galaxy S20 FE piedāvā smalko bezvadu uzlādi, ja nu šādu ekstru vajag.

Cena vienmēr ir svarīgs faktors viedtālruņa izvēlē. Tomēr ir vērts atgriezties pie ievadā pieminētā pirmklasnieka, kam vajadzības ir citādas nekā padsmitgadniekiem. Proti, zinu ne vienu vien skolnieku, kam pirmais tālrunis ir tieši podziņtelefons. Tā ir iespējams krietni ietaupīt, tikt pie ūdens un triecienu aizsardzības un nenovirzīt skolnieka uzmanību no mācībām ar nevajadzīgām aplikācijām un spēlēm. Ak jā, šobrīd podziņtelefoni prot arī WhatsApp. Piemēram, Nokia 3310 (atjaunotā versija, nevis vecā) vai super izturīgais CAT B26, kas neapskādēsies pat skeitparkā. Turklāt šos iespējams iegādāties krietni zem 100 eiro. Taču, ja rocība atļauj skolēnam viedtālruni par 400 eiro un uz augšu, var tikt pie tālruņa, kas apmierinās pat vecāku vēlmes.

Nobeigumā

Iepriekšmēģinājām vērst vecāku uzmanību tehniskajai specifikācijai, kam būtu jāpievērš uzmanība. Tomēr nevajag aizmirst, ka gala lietotājs būs jauns cilvēciņš, kam šajā izvēlē arī ir teikšana, tādēļ te daži noderīgi padomi:
●    Nosakiet cenu, kādu esat ar mieru atvēlēt skolnieka telefonam. Reizēm, uzklausot bērna vēlmes un vajadzības, nemaz nav nepieciešams pats dārgākais modelis.
●    Skolnieka vēlmes un vajadzības atvieglos uzdevumu, kurus specifikācijas kritērijus ņemt vērā, kurus nē.
●    Izrunājiet viedtālruņa lietošanas noteikumus, lai kārdinošās spēlītes un sociālie tīkli ir saldais ēdiens, kas netraucē mācībām.
●    Atcerieties, ka parametri, kas jums šķiet mazsvarīgi, var būt vitāli svarīgi jaunajai atvasei. Piemēram, ja nu aug jauns kino režisors, kameru sniegums ir svarīgs. 

Un kā savai atvasei izvēlies viedtālruni Tu?
Dalīties ar rakstu
31684
iPhone 12
Izcilas kvalitātes telefons par pievilcīgu cenu. Keramisks pārklājums lielākai izturībai pret triecieniem, spilgts Super Retina XDR displejs un divu lēcu kameru sistēma.
24,95
€/mēn.
27,87
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
28533
Uzsaucam planšeti!
Pieslēdz Tele2 mājas internetu un saņem planšeti Samsung Galaxy Tab A9+ 5G (64 GB)
0,00
€/mēn.
279,00
Apskatīt piedāvājumu
08.04.2024. - 13.05.2024.
23572
Ierīču iztirgošana
Īpaši izdevīgas cenas viedierīcēm un aksesuāriem
Iegādāties
31685
iPhone 14
iPhone 14 apvieno jaunākās tehnoloģijas un elegantu dizainu. Kombinācijā ar ilgtošu akumulatora darbību un A15 Bionic procesoru tavās rokās nonāks patiešām lielisks sabiedrotais.
31,62
€/mēn.
34,95
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31686
iPhone 15 Pro Max
Maksimāli augstākā kvalitāte it visā. Pat vissīkākās nianses ir noslīpētas līdz pilnībai. Tevi pārsteigs zibenīga veiktspēja, titāna korpuss un šobrīd jaudīgākā iPhone kamera.
58,28
€/mēn.
60,37
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31687
Dāvana PAD SE 128GB
Leica objektīvi ļaus Tev uzņemt profesonālas kvalitātes attēlus un video. Papildus tam – ilgstoša akumulatora darbība, kā arī izturība pret ūdeni un putekļiem. Izvēlies un dāvanā saņem Xiaomi 128 GB planšeti.
22,87
€/mēn.
27,03
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31688
Dāvana Samsung Galaxy Watch 4
Augstas izšķirtspējas kameras, jaudīga veiktspēja un jau ierastā Samsung dizaina kvalitāte. Lai komplekts būtu pilnīgs, dāvana iegūsi Galaxy Watch 4 viedpulksteni.
29,53
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31689
Galaxy A15 LTE
Elegants un vienkāršs budžeta klases viedtālrunis. Vienlaikus tā veiktspēja, akumulatora darbības laiks un kvalitatīvie objektīvi ļaus paveikt visu, kas ikdienā nepieciešams.
6,62
€/mēn.
8,28
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31732
50QNED753RA
Jaunākās LG tehnoloģijas būs Tavā rīcībā par pievilcīgu cenu! Izteiksmīgas krāsas īpaši lielā ekrānā izklaidei – filmām, spēlēm un video straumēšanai.
19,53
€/mēn.
21,95
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31734
Poco X6 Pro 5G + dāvana
Trīskāršā 64 MP kamera un 68 miljardi krāsu izteikti dabiskiem attēliem. Izcila veiktspēja nāk komplektā ar dāvanu – RedMi Buds 4 austiņām.
15,37
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31735
Redmi 13C 256GB + dāvana
Elegants budžeta viedtālrunis, kura ietilpīgajā atmiņā pietiks vietas visam, kas dzīvē nepieciešams. Pērkot tagad, dāvanā saņemsi RedMi Watch 3 viedpulksteni.
6,62
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31736
Redmi Note 13 Pro 5G + dāvana
Jaudīgā 200 MP kamera, radīts tiem, kas mīl filmēt un fotografēt. Izvēlies un dāvanā saņem RedMi Watch  3 viedpulksteni.
15,79
€/mēn.
16,62
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31751
Samsung S24 Ultra 512GB + dāvana
Jaunākais tehnoloģiju sasniegums, kas apvieno visu labāko, ko radījis Samsung – bonusā ietilpīga 512 GB atmiņa un dāvana par pirkumu – Samsung Galaxy Watch 6 viedpulkstenis.
65,78
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31752
Samsung S24 Ultra 256GB + dāvana
Jaunākais tehnoloģiju sasniegums, kas apvieno visu labāko, ko radījis Samsung – bonusā ietilpīga 256 GB atmiņa un dāvana par pirkumu – Samsung Galaxy Watch 6 viedpulkstenis.
60,78
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
31753
Samsung S24 + dāvana
Galaxy S sērijas jaunums, kas atvērs durvis Galaxy AI tehnoloģiju laikmetam. Dāvanā –  Samsung Galaxy Watch 6 viedpulkstenis.
48,28
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.04.2024. - 30.04.2024.
29502
Tele2 mājas internets
Neierobežots ātrums, bezlimita dati un līgums uz 24 mēnešiem par 11,99 €/mēn.
11,99
€/mēn.
21,99
Pārbaudīt adresi
08.04.2024. - 12.05.2024.
25642
Tarifi skolēniem un studentiem
Īpaši izdevīgi piedāvājumi bērniem un jauniešiem līdz 24 gadu vecumam
9,99
€/mēn.
26,99
Izvēlies tarifu
23564
Tarifi senioriem
Labākie piedāvājumi senioriem no 62 gadu vecuma pie Zelta Zivtiņas
6,99
€/mēn.
 
Izvēlies tarifu
23563
Uzsaucam planšeti!
Pieslēdz Tele2 mājas internetu un saņem planšeti Samsung Galaxy Tab A9+ 5G (64 GB)
0,00
€/mēn.
279,00
Apskatīt piedāvājumu
08.04.2024. - 13.05.2024.
24305
Pārcel savējos pie Tele2
Labs piedāvājums tiem, kas vēl nav pie Tele2. Viss vienkārši - atstāj savu numuru, mēs atzvanīsim, izstāstīsim un arī noformēsim darījumu, ja vēlēsies. Arī ar esošo operatoru saistības nokārtosim mēs.
Vairāk
24359
Lieliska saderība!
Ātrs Tele2 mājas internets + Go3 televīzija. Izvēlies savu piedāvājumu, noformē pirkumu un saņem tuvāko dienu laikā!
Izvēlēties
24459
Izdevīgs Go3 piedāvājums!
TV+Filmas paka ar 25% atlaidi uz 24 mēnešiem
10,49
€/mēn.
13,99
Pieslēgt
25744
Interneta drošība
Pirmos 2 mēnešus izmēģini bez maksas - vieglākais veids, kā pasargāt sevi no draudiem internetā
1,49
€/mēn.
 
Vairāk
31703
Aprīļa Komplimentu loterija
Lasīt vairāk
Baudi pavasari ar Tele2 Komplimentu loteriju!

Piedalies un laimē iespaidīgo GoPro Hero 12 vai kādu citu no 30 vērtīgajām balvām no Huawei, Samsung, Xiaomi, JBL, vai vienu no Īpašām Tele2 termokrūzēm!

Pasteidzies un reģistrējies loterijai Mans Tele2 sadaļā “Komplimenti”!

Loterijas noteikumi šeit.
Izloze 06.05.2024.
Close
Saņemt Komplimentu
04.01.2024. - 30.04.2024.
29935
50% atlaide Apollo Kino biļetēm uz ceturtdienas seansiem
Lasīt vairāk
Ceturtdienas ir kino laimīgas dienas!

Esi kino fans? Ar Tele2 apmeklē Apollo Kino kino seansus divreiz izdevīgāk!
Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaižu kodu, ko varēsi izmantot pērkot biļetes uz ceturtdienas seansiem ar 50% atlaidi www.apollokino.lv vai klātienē, jebkurā no Apollo Kino.

Piedāvājums neattiecas uz pirmizrāžu seansiem, kā arī uz bērnu, senioru un īpašu pasākumu biļetēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
29937
15% atlaide Narvesen gardumiem!
Lasīt vairāk
Garda recepte pusdienām – Narvesen!

Kad kārojas ko gardu pusdienās, īstais laiks doties uz Narvesen! Nepalaid garām - ūdenim, karstajiem dzērieniem un ēdieniem 15% atlaide!
Sīkāk par akcijā iekļautajiem produktiem lasi šeit.

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot jebkurā Narvesen veikalā vai koiskā.

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.05.2024.
31108
50% atlaide Dormeo spilveniem
Lasīt vairāk
Izgulies ar jaunu spilvenu!

No gaisīgi mīksta līdz patīkami stingram – pie Dormeo atradīsi spilvenu, kas perfekti atbilst tavām vajadzībām. Turklāt līdz pat maija beigām un tikai Tele2 klientiem – visiem Dormeo spilveniem puscena. Saldus sapņus!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot, www.dormeo.lv mājaslapā vai jebkurā no Dormeo Home un TopShop veikaliem.

Atlaides nesummējas.
Close
Saņemt Komplimentu
15.02.2024. - 31.05.2024.
31431
35% atlaide Leifheit zīmola uzkopšanas produktiem!
Lasīt vairāk
Laiks pavasara uzkopšanas darbiem!

Pavasaris ir klāt ne tikai ar putnu dziesmām, bet arī ar šim gada laikam raksturīgajiem darbiem, tāpēc laiks atsvaidzināt mājokli ar kārtīgu pavasara tīrīšanu! Lai uzkopšanas darbi ritētu raitāk un produktīvāk, iegādājies Leifheit zīmola uzkopšanas produktus ar 30% atlaidi!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko
varēsi izmantot, www.tavatelpa.lv mājaslapā.


 
Close
Saņemt Komplimentu
01.03.2024. - 31.05.2024.
28509
10% papildu atlaide visām Danija precēm!
Lasīt vairāk
Apavi nekad nevar būt par daudz!

Lai viegls solis ikdienā un komforts visās dzīves situācijās iegādājies apavus
DANIJA veikalos ar 10% papildu atlaidi!

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot, iegādājoties preces ar papildus atlaidi DANIJA klātienes veikalos vai www.danija.lv interneta veikalā.

Atlaides summējas ar publiskām atlaidēm!
Close
Saņemt Komplimentu
01.03.2024. - 31.12.2024.
29938
25% atlaide sūtījumiem DPD Paku Skapjos
Lasīt vairāk
Izmanto fantastisko iespēju un sūti Latvijā vēl izdevīgāk ar DPD!
Lai visas paciņas sasniegtu savus galamērķus, dodies uz Mans Tele2 sadaļu

“Komplimenti” un saņem 25% atlaižu kodu DPD Paku Skapju sūtījumiem visa Latvijā. Kodu varēsi izmantot, formējot sūtījumus vietnē www.eserviss.dpd.lv

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
29936
30% Atlaide Apollo gardumiem katru dienu
Lasīt vairāk
Kino bez gardumiem nav kino!

Īpašais Apollo Kino piedāvājums uzkodu komplektam Tevi jau gaida! Saņem 30% atlaižu kodu, ko varēsi izmantot pērkot M uzkodu komplektu (M dzēriens + M sāļais vai saldais popkorns) jebkurā diena Apollo Kino kinoteatros.

Kodu uzrādi info kasē, vai ievadi pašapkalpošanas kasē pirms pirkuma veikšanas.
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2024. - 31.12.2024.
Meklē izdevīgu piedāvājumu?
Meklē izdevīgu piedāvājumu?
Meklē izdevīgu piedāvājumu?
Atstāj numuru, atzvanīsim!
Tarifu plāni
Mājas internets
Biznesam
+371
+371
Darbinieku skaits
1-5 darbinieki
6 un vairāk darbinieki

Paldies! Tavs pieteikums saņemts. Sazināsimies tuvāko dienu laikā, tikmēr uzzini, kas jauns Tele2!

Pieteikt citu numuru - lai draugs, mamma vai kaimiņš arī tiek pie laba piedāvājuma!

Paldies! Tavs pieteikums saņemts. Sazināsimies tuvāko dienu laikā, tikmēr uzzini, kas jauns Tele2!

Pieteikt citu numuru - lai draugs, mamma vai kaimiņš arī tiek pie laba piedāvājuma!

× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti