Valdis Vancovičs

Valdes priekšsēdētājs

valdis.vancovics@tele2.comValdis ir biznesa vadības profesionālis ar plašu pieredzi telekomunikāciju nozarē. No 2010.gada Valdis ir Tele2 Latvijā valdes priekšsēdētājs. Asas konkurences apstākļos Tele2 ir ieguvis līderpozīcijas mobilo sakaru nozarē 4G tīkla pārklājuma, klientu skaita un piedāvājumu vērtības ziņā. Laikraksts Dienas Bizness ir apbalvojis Valdi kā Latvijas efektīvāko vadītāju.
 
Valda profesionālā kompetence un interese ir saistīta ar telekomunikāciju attīstību, ārpakalpojumu jomu un organizāciju kultūru. Kā valdes loceklis Valdis darbojas Latvijas Telekomunikāciju asociācijā. 
 
Valdis ar izcilību ir absolvējis IEDC Bled School of Management, Slovēnijā, iegūstot starptautisko uzņēmumu augstākās vadības MBA grādu. Valdim ir arī RTU Inženierzinātņu maģistra (M.Sc.) grāds telekomunikācijās. Valdis uzstājas un vada starptautiskas telekomunikāciju biznesa konferences, ir nozares publikāciju autors, kā arī savulaik lasījis lekcijas par uzņēmumu vadību un attīstību privātā vadības izglītības skolā Rīgā.

Pēc akadēmiskās airēšanas Valdis pēdējos gados aktīvi nodarbojas ar vindsērfingu un basketbolu. Kā valdes priekšsēdētājs jaunatnes sporta burāšanas biedrībā Rīgas jahtklubs, Valdis velta laiku šī sporta veida izaugsmei Latvijā. Bez sporta un trim bērniem Valdi aizrauj arī opera un teātris, kā arī viņš mācās akadēmisko dziedāšanu.

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti