Aija Bite-Ozere

Personāla vadības departamenta direktore

aija.biteozere@tele2.comArī pēc teju divdesmit aizvadītiem gadiem personāla vadības jomā, Aija ik dienu gūst prieku un gandarījumu rūpējoties par 430 Tele2, Baltic Shared Services Center un Tele2 IoT Latvija darbiniekiem. Aija ir Tele2 Personāla vadības departamenta direktore kopš 2014. gada. Pirms pievienošanās Tele2 Aija guvusi pieredzi HR Business Partner lomā plaša patēriņa preču (FMCG) nozarē, kur augstas konkurences apstākļos atbalstījusi pārdošanas, mārketinga un biznesa attīstības nodaļu vadītājus. Nozīmīga pieredze iegūta pārmaiņu vadībā un uzņēmuma attīstībā, augstākā un vidējā līmeņa vadītāju mērķtiecīgā meklēšanā, kā arī pārdošanas un projektu vadības jomā.

Aija Latvijas Universitātē ieguvusi maģistra grādu sociālajās zinātnēs un bakalaura grādu biznesa vadībā, kur vienu mācību gadu studējusi biznesa vadību Dortmundes Universitātē, Vācijā. 

Aija dejo vidējās paaudzes deju kolektīvā Mana Rotaļa un 15 gadus vada bērnu deju skoliņu Mazsietiņš, kā arī audzina trīs meitas. Aijas sirdslieta kopš bērnības ir mūzikli, kurus viņa apmeklē Latvijā un pasaulē, gūstot ieskatu to veidošanā. Tāpat kopš bērnības ir iegūta pieredze pasākumu organizēšanā, ko Aija pašreiz labprāt izmanto Tele2 darbinieku iesaistības veicināšanas nolūkā.

Piesakies Tele2 jaunumiem e-pastā un esi pirmais, kas uzzina par akcijām, atlaidēm un jauniem pakalpojumiem.

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti