Nāc pie Tele2

VĒLIES KĻŪT PARTELE2 KLIENTU


*Ar šo Tu apliecini, ka vēlies, lai Tele2 ar Tevi sazinās, zvanot uz numuru, kuru norādīji. Lai saņemtu piedāvājumu, Tev jābūt šī numura īpašniekam.

Uzgaidiet...

Eiropā
kā mājās

No 1.jūnija mobilos sakarus Eiropā
lietosim tāpat kā mājās

ATBILDES UZ SVARĪGĀKAJIEM JAUTĀJUMIEM

Kāpēc nepieciešamas izmaiņas?
No šī gada jūnija stāsies spēkā Eiropas Savienības (ES) viesabonēšanas regulas (Nr. 2015/2120) noteikumi par mobilo pakalpojumu lietošanu Eiropā kā mājās. Tas nozīmē, ka, jau sākot ar šī gada jūniju, saviem klientiem mobilos pakalpojumus Eiropā (ES/EEZ valstīs) piedāvāsim par tieši tādiem pašiem tarifiem kā mājās, Latvijā. Tas attieksies gan uz balss sakariem un īsziņām, gan uz mobilo datu pārraidi. Turklāt mobilā saziņa starp ES/EEZ valstīm arī būs bez papildus maksas. Starptautiskiem zvaniem (no Latvijas uz ārvalstīm) būs attiecināmi līdzšinējie tarifi.
Kādi ieguvumi būs no šīm izmaiņām?
  • ērtāka un izdevīgāka saziņa Latvijā, jo aktuālo tarifu plānu maksā būs iekļauti zvani uz visiem tīkliem,
  • iespēja izmantot pakalpojumus atrodoties ES/EEZ valstīs tāpat kā mājās, par to nemaksājot vairāk,
  • papildu SIM karte planšetei ērtākai datu izmantošanai, izvēloties tarifu plānus Zelts 2 GB, Zelts 6 GB un Zelts Bezlimits,
  • iepriekš piešķirtā atlaide tarifu plāna abonēšanas maksai tiks saglabāta,
  • ienākošie zvani un īsziņas atrodoties Latvijā un Eiropā būs bez maksas.
Vai un kad man ir jāpieslēdz jaunais tarifu plāns?
Ja piekrīti mūsu ieteiktā tarifu plāna nosacījumiem, tad nekas nav jādara. Ja vēlies pieslēgt kādu citu no jaunajiem tarifu plāniem, tad pēc 1. jūnija to ērti un ātri vari izdarīt https://mans.tele2.lv

Informāciju par Tava tarifu plāna izmaiņām apskati šeit.
Vai varēšu pakalpojumus izmantot arī ārzemēs?
Ar tarifu plāniem Zelts ES/EEZ valstīs varēsi izmantot mūsu pakalpojumus tāpat kā mājās, nemaksājot  vairāk, kā arī izmantot viesabonēšanas pakalpojumus pārējā pasaulē, atbilstoši vietējā operatora noteiktajiem tarifiem.
Cik daudz interneta varēšu izmantot Eiropā?
Eiropā varēsi izmantot visu tarifu plānā iekļauto interneta apjomu. Tarifu plānā Zelts Bezlimits iekļautais interneta apjoms Eiropā ir 6 GB mēnesī, pēc kuru iztērēšanas stāsies spēkā maksa par katru izmantoto MB – 0,01 EUR.
Arī papildu datus varēsi iegādāties un lietot Eiropā.
Kā mainīsies mans rēķins?
Jaunie tarifu plānu nosacījumi stāsies spēkā jūnija laikā. Tarifu plānu abonēšanas maksa būs aprēķināta pa dienām. Tātad izmaiņas rēķinā redzēsi jūlija mēnesī, kad saņemsi rēķinu par jūnijā izmantotajiem pakalpojumiem. Ja iepriekš bija piešķirta atlaide tarifu plāna abonēšanas maksai, tā tiks saglabāta un būs aprēķināta no jaunā tarifu plāna abonēšanas maksas.
Vai izmaiņas skars arī datu plānus?
Datu plānu izmantošana paredzēta interneta izmantošanai Latvijā. Ja šobrīd esi pieslēdzis komplektu Zelts 6 GB + Datu plāns Bezlimits, tad komplekta cena un tarifu plāna iekļauto pakalpojumu apjoms mainās, atbilstoši tarifu plāna Zelts 6 GB izmaiņām.

Kāpēc izvēlēties Tele2?

Vienmēr labākais mūsu klientiem

Regulāri lojalitātes piedāvājumi - kultūras un izklaides pasākumi, bezmaksas testa periodi u.c.

Nr.1 klientu izvēle Latvijā

Puse Latvijas iedzīvotāju saviem mobilajiem sakariem ir izvēlējušies Tele2, padarot to par vadošo mobilo sakaru operatoru Latvijā balss klientu skaita ziņā.

Modernākais tīkls Baltijā, plašākais 4G pārklājums Latvijā

Ātrākais 4G internets Latvijā pieejams 99% iedzīvotāju.
Tīkls gatavs nākotnei un līdz pat 20 reizēm lielākam mobilā interneta patēriņam. 
Tiek celtas arvien jaunas 4G un 4G+ bāzes stacijas.

Kvalitāte mūsu sakaros

HD kvalitātes balss sakari ir pieejami 99% valsts teritorijas. Izcilu sarunas skaņu Tele2 un Zelta Zivtiņa klientiem nodrošina HD Voice tehnoloģija.

Pārdomāti tarifu plāni par lielisku cenu

Pielāgoti ikviena vajadzībām, ar īpašu uzsvaru uz mobilā interneta piedāvājumu.

Izdevīgākais mobilo ierīču piedāvājums

Elastīgi līguma nomaksas nosacījumi – nosaki pats pirmo iemaksu, mēneša maksājumu un līguma ilgumu. Izcils garantijas serviss – remonta laikā nodrošinām maiņas ierīces visiem klientiem, kuri remontējamo ierīci iegādājušies pie mums.

Vienmēr labākais mūsu klientiem

Regulāri lojalitātes piedāvājumi - kultūras un izklaides pasākumi, bezmaksas testa periodi u.c.