Piesakies Tele2 Management Trainee programmai

Kļūsti par labāko, mācoties no labākajiem

Kāpēc pieteikties
programmai?

Tele2 Management Trainee programma ir karjeras automaģistrāle, kas ir labs karjeras pieredzes gūšanas process talantīgākajiem un spilgtākajiem augstskolas absolventiem.

Management Trainee programmas ir izplatītas daudzviet pasaulē spēcīgākajos uzņēmumos. No klasiskās praktikantu programmas tā atšķiras ar to, ka jaunietim tiek nodrošināta 12 mēnešu apmaksāta stažēšanās programma, ikdienā strādājot kopā ar uzņēmuma TOP līmeņa vadītājiem un vadītāju, kas ir viņa mentors.

Uzzināt vairāk

Kāpēc pieteikties
programmai?

Darba ikdiena nozīmē iesaistīties svarīgākajos uzņēmuma procesos gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Programmas dalībniekam tiek uzticēti augsta līmeņa darba uzdevumi un projekti. Tas ir kopīgs darbs ar vadības līmeņa vadītājiem un jomas ekspertiem.

Programmas mērķis ir jaunietim sniegt neatsveramu vadības līmeņa pieredzi, iesaistoties dažādos uzņēmuma iekšējos procesos. Programmā ir jārēķinās ar milzīgu tempu, lēmuma pieņemšanu, risku uzņemšanos un iesaistīšanos vadīšanas procesos, ātru domāšanu un rīcību. Šīs programmas dalībnieks ir kā uzņēmuma darbinieks un tiek gūta oficiāla darba pieredze.

Programmas mērķis ir izaudzināt izcilus augstākā līmeņa vadītājus, tāpēc ir svarīgi, ka programmas dalībniekam tiek uzticēti atbildīgi un izaicinoši uzdevumi, mentoram daloties ar savām iegūtajām zināšanām un pieredzi. Ne klasisks prakses darbs, bet gan nopietna un aizraujoša darba pieredze, kas paver jaunietim plašas perspektīvas karjerā uzreiz.

2022.gada pieteikšanās noslēgusies

2022. gada Management Trainee programma

2022.gada pieteikšanās noslēgusies

2022. gadā Management Trainee programmas ietvaros aicināsim Tevi kļūt par Tele2 Komercdirektora Raivo Rosta labo roku, dodot Tev iespēju sākt savu karjeru augstu, nonākot vadoša amata notikumu epicentrā. Visa gada garumā būsi klāt Tele2 Komercdirektoram lēmumu pieņemšanā no vīzijas līdz realizācijai tēmās, kas skar pārdošanu, mārketingu, PR, produktu attīstību un Tele2 darbību kā tādu.

Uzzināt vairāk

Kas ir 2022. gada Trainee mentors Raivo?

Raivo telekomunikāciju nozarē darbojas jau vairāk nekā 15 gadus, iepriekš vadot uzņēmumus maksas televīzijas, kā arī TV datu analītikas jomās, jau 17 gadus strādājot kā vadītājs. Viņš ir vadījis arī pārdošanas un vadības seminārus gandrīz 15 valstīs – Skandināvijā, Baltijā, Centrāleiropā, NVS un Āfrikā. Raivo noteikti nav klasisks vadītājs - viņā apvienojas gan sportisks azarts un analītiskais prāts, gan radoša pieeja risinājumiem. Raivo ir seškārtējais Latvijas čempions florbolā, kā arī bijis Latvijas florbola izlases vārtsargs vairākos Pasaules čempionātos. Kā izbijis sportists viņš ļoti labi apzinās, ka kļūt par čempionu var vienīgi tad, kad visa blice, papildinot vienam otru, iet uz vienotu mērķi. Raivo mēdz teikt – vai nu mērķis ir sasniegts, vai ir darbības plāns, kā to sasniegt!

Ārpus darba Raivo vienmēr ir četru princešu sabiedrībā, jo viņam un sievai ir trīs jaukas meitiņas. Brīvajā laikā viņš mēdz uzdziedāt un pa retam arī sacerēt kādu dziesmu, kā arī studē sociālo antropoloģiju Rīgas Stradiņa universitātē.

Kas esi Tu?

Tu jeb Management Trainee 2022 perfektais kandidāts ir arī PERFEKTAIS PARADOKSS.

Cilvēks, kurā mīt gan trakulīgs piedzīvojumu gars, gan loģika, gan spēja analizēt datus un izveidot mākslu no skaitļos redzētā. Tu zini, ka mērķis jāsasniedz “lai tur lūst vai plīst”, tomēr vienlaikus Tev ir svarīgi nepazaudēt cilvēcību. Varbūt Tev garšo steiks ar ievārījumu? Vai varbūt klausies klasisko mūziku metāla apdarē? Un nemaz nebaidies par to pastāstīt arī citiem?

Ja Tevi interesē Komercvadība un Tu spēj savienot šķietami nesavienojamo, izdomāt neizdomājamo un Tev tam visam pietiek enerģijas un iedvesmas, tad piesakies apmaksātai prakses vietai vadošajā un mīlētākajā telekomunikāciju uzņēmumā Latvijā!

2022.gada pieteikšanās noslēgusies

Ieguvumi

Apmaksāta prakses vieta
12 mēnešu prakses līgums
TOP līmeņa vadības mentori ikdienā
Pamats plašām karjeras iespējām
Ātrgaitas izaugsme un ambiciozi uzdevumi
Neatsverama vadības līmeņa pieredze

Management trainee programmas dalībnieki

Skatīties

Komercdepartaments

Sendija Beata Lazdiņa

Tele2 Management Trainee 2022. gada
atlases uzvarētāja

Sendijas stāsts

Sendijas stāsts

Kā Tu uzzināji par Tele2 Management Trainee programmu?

Man par programmu pastāstīja māsa, kas pati jau strādāja Tele2. Tā kā pati esmu bijusi ļoti cieši saistīta ar aktīvo pārdošanu, mani ieinteresēja ne tikai pati programma kā tāda, bet arī fakts, ka Trainee tiek meklēts tieši komercdirektora amatam.

Kad uzzināju par programmu, aktīvi sāku meklēt informāciju, biju vienā no Tele2 vadītajām lekcijām par programmu, kur kāda no iepriekšējo gadu programmas uzvarētājām stāstīja par atlases procesu un pašu programmu, kā arī ar lielu aizrautību runāja par zināšanām un pieredzi, ko ieguvusi programmas laikā. Pēc viņas runāja arī Tele2 komercdirektors Raivo Rosts, kurš izstāstīja par aktuālo Management Trainee pozīciju.

Kāpēc nolēmi pieteiksies programmai?

Man šķita, ka tas, ko Tele2 ir gatavi piedāvāt programmas ietvaros, lieliski atbilst tam, ko sagaidu no savas nākotnes karjeras, – jaunu pieredzi, zināšanas, atraktīvu, interesantu un mainīgu darba vidi, atbildību un izaugsmes iespējas. Pēc Tele2 lekcijas universitātē papētīju arī mājaslapu un nolēmu iesniegt pieteikumu.

Ar ko Tele2 izceļas citu darba devēju vidū?

Pēc šībrīža novērojumiem varu teikt, ka Tele2 ir ļoti atvērts uzņēmums, kur katram darbiniekam ir liela vērtība. Cilvēki ir draudzīgi un atklāti, visi, arī vadība, pret katru izturas kā pret vienlīdzīgu un ar cieņu, to varēju just jau interviju procesā. Tāpat, runājot par interviju procesu, jāsaka, ka vēl nekad nebiju bijusi uz tādu, kas līdzinātos Tele2 intervijām. Tas jau nosaka toni tam, kāda būs arī pati darba pieredze, – aizraujoša un piedzīvojumu pilna.

Ko tu sagaidi no savas pirmās darba dienas Tele2?

Sagaidu to, ka saņemšu daudz jaunas informācijas par darba pienākumiem un sākšu visu un visus iepazīt. Pat īsti nezinu, ko sagaidīt, bet, spriežot pēc atlases procesā gūtās pieredzes, sagaidu tikai visu to labāko.

Ko Tu darīji, pirms iestājies programmā?

Pirms iestājos programmā, studēju Latvijas Universitātē un darbojos Southwestern Advantage programmā, kuras ietvaros 3 gadus strādāju pārdošanā ASV un Anglijā. Gan pati pārdevu, gan darbojos kā savas mazās komandas līdere, apmācot jaunos pārdevējus un palīdzot viņiem sasniegt rezultātus.

Kādi ir Tavi hobiji un aizraušanās ārpus darba?

Viens no maniem mīļākajiem hobijiem ir seriālu skatīšanās, man arī patīk spēlēt galda spēles un lasīt grāmatas, tomēr visvairāk es izbaudu laiku, ko varu pavadīt kopā ar draugiem.

Kāds ir Tavs padoms jaunajiem talantiem, kas vēlas uzsākt karjeru?

Nenobīties un virzīties uz saviem mērķiem – ar pārliecību un vēlmi augt un attīstīties var panākt ļoti daudz.

Tehniskais departaments

Gints Smiltāns

Tele2 Management Trainee 2019. gada
atlases uzvarētājs

Ginta stāsts
Skatīties

Ginta stāsts

Kā Tu uzzināji par Tele2 Management Trainee programmu?

Par šo iespēju uzzināju dažus mēnešus pēc universitātes beigšanas. Biju tikko atgriezies no studijām Anglijā un meklēju darba iespējas, lai uzsāktu savas profesionālās gaitas. Ja nemaldos un atminos pareizi, iespēju uzgāju internetā.

Kāpēc nolēmi pieteiksies programmai?

Programma izklausījās interesanta un piesātināta. Noteikti uzrunāja arī iespēja gada garumā mācīties un strādāt kopā ar augstas klases profesionāļiem. Sanāk – ieinteresēja gan darba iespēja kā tāda, gan tas, ka paralēli varēšu iemācīties daudz jauna.

Ar ko Tele2 izceļas citu darba devēju vidū?

Ar darbiniekiem un cilvēcīgumu. Protams, par lielu priekšrocību var uzskatīt arī skaisto un moderno ofisu, kā arī uzņēmuma vērtības, taču man vienmēr prātā paliks tieši kolēģi!

Ko Tu darīji, pirms iestājies programmā?

Mācījos universitātē, kā arī nodarbojos ar saviem projektiem. Esmu sporta mīlis, un priecājos, ka ar citu cilvēku palīdzību guvu iespēju piedalīties projektā, kurā varēju gan pilnveidoties, gan dot citiem cilvēkiem kādu labumu. Protams, bija arī brīvprātīgais darbs un citas haltūriņas.

Kas, startējot programmā, Tevi pārsteidza visvairāk?

Lēciens ar izpletni, informācijas apjoms, tehniskā departamenta kolēģi nemaz nebija tikai tehniski cilvēki vien. Katrs nodarbojās ar daudz dažādām blakus lietām, kas mani patīkami pārsteidza!

Kas bija lielākie izaicinājumi, strādājot Tele2?

Dinamika! Katra diena nāca ar kaut ko jaunu un negaidītu. Bet tieši tas arī bija lielākais pluss, jo palīdzēja man attīstītes. Pārsteidza arī tas, ka manai mentorei – tehniskajai direktorei Līgai – bija tik daudz mītiņu.

Noraksturo tipisku darba dienu Tele2!

Kā jau open-space ofisā tipiskas darba dienas nebija. Nevienam pat nav konkrētas darba vietas, un katru dienu ir iespēja izvēlēties jaunu. Visas dienas sastāvēja no daudz jaunas informācijas, neskaitāmām sarunām ar kolēģiem un sanāksmēm. Kā tāds mazs skudru pūznis… Bet ļoti sakārtots skudru pūznis!

Kāds bija Tele2 atbalsts Tavā attīstībā?

Pirmkārt, man bija labākais mentors –Līga. Otrkārt, man nemitīgi pievērsa uzmanības, sākot ar to, kā vispār jūtos, un beidzot ar sarunām par manu attīstību. Treškārt, man tika nodrošināti patīkami darba apstākļi un visapkārt bija atsaucīgi kolēģi. Tele2 strādā patīkami cilvēki, un tas man personīgi bija svarīgākais!

Kādi ir Tavi hobiji un aizraušanās ārpus darba?

Nedaudz no visa – seriāli, grāmatas, laiks ar draugiem, ballītes, pasēdēšanas. Tā kā esmu sporta fans, tad man patīk sekot līdzi aktuālajiem notikumiem sportā. Turklēt uz sporta balstās arī viens no maniem sirds projektiem. Protams, cenšos pēc iespējas vairāk noskaņot sevi aktivitātēm kopā ar ģimeni un vecvecākiem, jo laiks nestāv uz vietas. Ja jānosauc iemīļotākā nodarbe, tad tā varētu būt pastaiga gar jūru.

Kāds ir Tavs padoms jaunajiem talantiem, kas vēlas uzsākt karjeru?

Galvenais ir nebaidīties, bet darīt! Ļoti daudziem cilvēkiem ir idejas un ir iekšā, bet viņi izvēlās nedarīšanas ceļu, jo tas ir vieglākais. Dari un nebaidies no kritikas – tikai tā sevi atšķirsi no citiem un kļūsi interesantāks gan sev, gan citiem!

Skatīties

Finanšu departaments

Laura Salmiņa

Tele2 Management Trainee 2018. gada
atlases uzvarētāja

Lauras stāsts

Lauras stāsts

Kā Tu uzzināji par Tele2 Management Trainee programmu?

Tā kā šī programma tika izsludināta pirmo reizi, tad par to uzzināju tikai pateicoties tam, ka vairāki mani draugi pamanīja sludinājumu Facebook un man to pārsūtīja ar vārdiem “šī vakance izklausās perfekti piemērota tev”. Toreiz tieši biju ceļojumā, tāpēc vakancei pieteicos pašā pēdējā dienā.

Kāpēc nolēmi pieteiksies programmai?

Par Management Trainee programmām biju ieinteresēta jau laikā, kad studēju Dānijā, kur šādas programmas ir ļoti izplatītas. Tā kā biju ieguvusi bakalauru finansēs, biju sajūsmā, ka Tele2 uzsāka šādu projektu arī Latvijā, piedāvājot unikālu iespēju iesaistīties tieši Tele2 Finanšu direktora ikdienas gaitās un darbos.

Ar ko Tele2 izceļas citu darba devēju vidū?

Uzņēmuma skandināviskās vērtības ir tās, kas sākotnēji piesaistīja arī manu uzmanību. Tās ir dzīvas un jūtamas uzņēmuma rūpēs par darbinieku. Tele2 ir vieta, kur katrs darbinieks var justies droši, daloties ar savu viedokli un tiktu saklausīts.

Ko Tu darīji, pirms iestājies programmā?

Tā kā biju nesen kā pabeigusi studijas, mana pieredze bija pavisam neliela. Studiju prakses laikā ieguvu pirmo pieredzi grāmatvedībā, taču īsi pirms iestājos Tele2 programmā noslīpēju savas komunikācijas un plānošanas prasmes kā Korporatīvo klientu konsultants tūrisma aģentūrā.

Kas, startējot programmā, Tevi pārsteidza visvairāk?

Pirmais, kas manī radīja lielu, bet pozitīvu izbrīnu, bija fakts, ka nevienam Tele2 vadītājam nav savu kabineta un asistenta. Pat mūsu valdes priekšsēdētājam Valdim. Otrais, biju pārliecināta, ka Finanšu direktors savu ikdienu pavada, pētot Excel tabulas, taču patiesībā viņa ikdiena aizrit sapulcēs, iesaistoties uzņēmumam svarīgos lēmumos un projektos. Trešais, informācijas konfidencialitātes un atbildības līmenis, kādā tiku iesaistīta kā trainee.

Kas bija lielākie izaicinājumi, strādājot Tele2?

Izaicinājumi mani pavadīja ik uz soļa – sākot ar neparasto atlases procesu un beidzot ar uzstāšanos Latvijas lielākajā HR konferencē, kur dalījos ar saviem iespaidiem šajā programmā.

Noraksturo tipisku darba dienu Tele2!

Mūsu ikdiena ir ļoti dinamiska un katra diena ir unikāla. Mēs kopīgi strādājam pie dažādiem projektiem, tāpēc daļa darba dienas paiet sapulcēs ar kolēģiem no vairākiem departamentiem. Mans personīgais rituāls ir katras darba dienas noslēgumā sastādīt darāmo lietu sarakstu nākamajai dienai, tad arī darbi rit raitāk.

Kāds bija Tele2 atbalsts Tavā attīstībā?

Šī programma dod iespēju mācīties no industrijas labākajiem speciālistiem, tāpēc lielāko atbalstu izjutu no sava mentora – Finanšu direktora – un citiem talantīgajiem kolēģiem visā uzņēmumā, kas vienmēr bija gatavi dalīties ar savām zināšanām, kā arī uzticēja man atbildīgus uzdevumus un projektus.

Kādi ir Tavi hobiji un aizraušanās ārpus darba?

Manas enerģijas baterijas palīdz uzlādēt dažādas sportiskas aktivitātes un pastaigas Latvijas skaistajā dabā, pēc kurām man patīk arī sevi palutināt, izgaršojot neparastus ēdienus. Pati sevi dažkārt dēvēju par streetfood gurmānu.

Kāds ir Tavs padoms jaunajiem talantiem, kas vēlas uzsākt karjeru?

Nebaidīties pārstrādāties un ņemt pretī visas dzīves sniegtās iespējas, jo nekad nevar zināt, kura būs tā īstā, kas liks tavām acīm mirdzēt.

Management trainee programmas vērtības

Skatīties
2022. gada pieteikšanās noslēgusies
23572
Ierīču iztirgošana
Īpaši izdevīgas cenas viedierīcēm un aksesuāriem
Iegādāties
27759
50 h podkāsta - 100 jaunas atziņas
Pērc jaudīgo un uzticamo Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G un dāvanā saņem Redmi 12C!
19,95
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.09.2023. - 31.10.2023.
27760
50 h podkāsta - 100 jaunas atziņas
Pērc moderno Poco X5 Pro 5G un dāvanā saņem jaunu palīgu - Smartwatch Poco Watch!
16,20
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
01.09.2023. - 31.10.2023.
27761
50 h podkāsta - 100 jaunas atziņas
Elegantai izklaidei un produktīviem darbiem pērc Honor Magic5 Lite 5G un dāvanā saņem lieliskās Honor Earbuds X3!
13,70
€/mēn.
15,37
Uz e-veikalu
01.09.2023. - 31.10.2023.
28545
Jaunais iPhone jau pārdošanā!
Kosmosa kvalitātes titāna dizains, revolucionārs A17 Pro čips un daudzpusīga Pro kameru sistēma, kas neatstās nevienu ārpus kadra - tas ir jaunais iPhone 15 Pro!
52,03
€/mēn.
 
Uz e-veikalu
24309
Tagad 5G mājas internets par 1 €/mēn.
Pieslēdz mājas internetu izdevīgi - pirmos 3 mēnešus maksā tikai 1 €/mēn.
1,00
€/mēn.
21,98
Vairāk
27.09.2023. - 30.10.2023.
24359
Atstāj numuru un laimē iPhone 15
Atstāj numuru, uzklausi zvanu, pārnāc pie Tele2 vai ņem mājas internetu un piedalies iPhone 15 izlozē!
Piedalīties
26.09.2023. - 19.12.2023.
23596
Optiskais internets un Go3 kopā izdevīgāk!
Pieslēdz stabilu optisko internetu kopā ar GO3 TV + Filmu paku!
9,99
€/mēn.
33,98
Uzzini vairāk
11.09.2023. - 15.10.2023.
23564
Atstāj numuru un laimē!
Atstāj numuru, mēs atzvanīsim ar izdevīgu piedāvājumu, pieslēdz jaunu numuru vai mājas internetu un laimē 1000 eur dāvanu karti
Piedalīties
18.09.2023. - 30.11.2023.
24459
Izdevīgs Go3 piedāvājums!
TV+Filmas paka ar 25% atlaidi uz 24 mēnešiem
8,99
€/mēn.
11,99
Pieslēgt
25642
Skolēniem un studentiem
Īpaši izdevīgi piedāvājumi bērniem un jauniešiem līdz 24 gadu vecumam
9,99
€/mēn.
 
Izvēlies tarifu
24305
Pārcel savējos pie Tele2
Labs piedāvājums tiem, kas vēl nav pie Tele2. Viss vienkārši - atstāj savu numuru, mēs atzvanīsim, izstāstīsim un arī noformēsim darījumu, ja vēlēsies. Arī ar esošo operatoru saistības nokārtosim mēs.
Vairāk
24308
Bezlimits jauniešiem
Jauniešiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem. Bezlimits telefonā un televīzija viedierīcēs dāvanā
17,49
€/mēn.
 
Vairāk
25744
Interneta drošība
Pirmos 2 mēnešus izmēģini bez maksas - vieglākais veids, kā pasargāt sevi no draudiem internetā
1,49
€/mēn.
 
Vairāk
28552
Oktobra Komplimentu loterija
Lasīt vairāk
Jaudīgas ierīces Tevi jau gaida! Jaudīgas ierīces Tevi jau gaida! 

Oktobrī piedalies Tele2 Komplimentu loterijā un laimē iespaidīgo Samsung Galaxy Flip 5 vai kādu citu no 30 vērtīgajām balvām - Huawei Band 8, JBL Charge 5, Apple Airpods, Tele2 ūdens pudeles un vēl daudz citas aizraujošas balvas! 

Pasteidzies un reģistrējies loterijai Mans Tele2 sadaļā “Komplimenti”! 

Loterijas noteikumi šeit 
Izloze 06.11.2023. 
Close
Saņemt Komplimentu
01.10.2023. - 31.10.2023.
24354
50% atlaide Apollo Kino biļetēm uz ceturtdienas seansiem
Lasīt vairāk
Ceturtdienas ir kino laimīgas dienas! 
Esi kino fans? Ar Tele2 apmeklē Apollo Kino kino seansus divreiz izdevīgāk! Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaižu kodu, ko varēsi izmantot pērkot biļetes uz ceturtdienas seansiem ar 50% atlaidi www.apollokino.lv vai klātienē, jebkurā no Apollo Kino. 
 
Piedāvājums neattiecas uz pirmizrāžu seansiem, kā arī uz bērnu, senioru un īpašu pasākumu biļetēm. 
 
 
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2023. - 31.12.2023.
27886
35% atlaide Leifheit zīmola uzkopšanas produktiem!
Lasīt vairāk
Laiks lielajai rudens tīrīšanai! 

Laiks lielajai rudens tīrīšanai, kad pēc atpūtas pilnas vasaras ir jāatsvaidzina savs mājoklis! 
Lai rudens uzkopšanas darbi ritētu raitāk un produktīvāk, iegādājies Leifheit zīmola uzkopšanas produktus ar 35% atlaidi! 

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot, iegādājoties Leifheit zīmola uzkopšanas produktus Tavatelpa.lv interneta veikalā. 

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm. 
Close
Saņemt Komplimentu
01.09.2023. - 30.11.2023.
28509
10% papildus atlaide visām Danija precēm!
Lasīt vairāk
Galvenais, lai kājas ir siltumā! 

Rudens vairs nav aiz kalniem! Izskaties stilīgi arī rudenī - iegādājies apavus DANIJA veikalos ar 10% papildus atlaidi! 
Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot, iegādājoties preces ar papildus atlaidi DANIJA klātienes veikalos vai www.danija.lv interneta veikalā. 

Atlaides summējas ar citām atlaidēm! 
Close
Saņemt Komplimentu
26.09.2023. - 29.02.2024.
24724
15% atlaide Narvesen gardumiem!
Lasīt vairāk
Garda recepte pusdienām – Narvesen!

Kad kārojas ko gardu pusdienās, īstais laiks doties uz Narvesen! Nepalaid garām - ūdenim, karstajiem dzērieniem un ēdieniem 15% atlaide! 
Sīkāk par akcijā iekļautajiem produktiem lasi šeit

Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi izmantot jebkurā Narvesen veikalā vai koiskā. 

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm. 
Close
Saņemt Komplimentu
26.09.2023. - 30.11.2023.
24355
25% atlaide sūtījumiem DPD Paku Skapjos
Lasīt vairāk
Izmanto fantastisko iespēju un sūti Latvijā vēl izdevīgāk ar DPD! 
Lai visas paciņas sasniegtu savus galamērķus, dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem 25% atlaižu kodu DPD Paku Skapju sūtījumiem visa Latvijā. Kodu varēsi izmantot, formējot sūtījumus vietnē www.eserviss.dpd.lv 
 
Atlaides nesummējās. 
 
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2023. - 31.12.2023.
23599
13% atlaide braucienam ar Tuul skrejriteni!
Lasīt vairāk
Noķer vasaras sajūtu uz skrejriteņa!
Lielisks piedāvājums vasaras baudītājiem pilsētā – braucieni ar Tuul skrejriteni ar 13% atlaidi!

Ienāc  Mans Tele2 “Komplimenti” un saņem atlaides kodu, ko varēsi ievadīt Tuul aplikācijā pirms brauciena!
Close
Saņemt komplimentu
07.07.2023. - 31.12.2023.
24357
30% Atlaide Apollo gardumiem katru dienu
Lasīt vairāk
Kino bez gardumiem nav kino! 
Lai saņemt īpašo Apollo Kino piedāvājumu uzkodu komplektam dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem 30% atlaižu kodu, ko varēsi izmantot pērkot M uzkodu komplektu (M dzēriens + M sāļais vai saldais popkorns) jebkurā diena Apollo Kino kinoteatros. 
 
 
Close
Saņemt Komplimentu
01.01.2023. - 31.12.2023.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti