Piesakies Tele2 Management Trainee programmai

Kļūsti par labāko, mācoties no labākajiem

Kāpēc pieteikties
programmai?

Tele2 Management Trainee programma ir karjeras automaģistrāle, kas ir labs karjeras pieredzes gūšanas process talantīgākajiem un spilgtākajiem augstskolas absolventiem.

Management Trainee programmas ir izplatītas daudzviet pasaulē spēcīgākajos uzņēmumos. No klasiskās praktikantu programmas tā atšķiras ar to, ka jaunietim tiek nodrošināta 12 mēnešu apmaksāta stažēšanās programma, ikdienā strādājot kopā ar uzņēmuma TOP līmeņa vadītājiem un vadītāju, kas ir viņa mentors.

Uzzināt vairāk

Kāpēc pieteikties
programmai?

Darba ikdiena nozīmē iesaistīties svarīgākajos uzņēmuma procesos gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Programmas dalībniekam tiek uzticēti augsta līmeņa darba uzdevumi un projekti. Tas ir kopīgs darbs ar vadības līmeņa vadītājiem un jomas ekspertiem.

Programmas mērķis ir jaunietim sniegt neatsveramu vadības līmeņa pieredzi, iesaistoties dažādos uzņēmuma iekšējos procesos. Programmā ir jārēķinās ar milzīgu tempu, lēmuma pieņemšanu, risku uzņemšanos un iesaistīšanos vadīšanas procesos, ātru domāšanu un rīcību. Šīs programmas dalībnieks ir kā uzņēmuma darbinieks un tiek gūta oficiāla darba pieredze.

Programmas mērķis ir izaudzināt izcilus augstākā līmeņa vadītājus, tāpēc ir svarīgi, ka programmas dalībniekam tiek uzticēti atbildīgi un izaicinoši uzdevumi, mentoram daloties ar savām iegūtajām zināšanām un pieredzi. Ne klasisks prakses darbs, bet gan nopietna un aizraujoša darba pieredze, kas paver jaunietim plašas perspektīvas karjerā uzreiz.

2022.gada pieteikšanās noslēgusies

2022. gada Management Trainee programma

2022.gada pieteikšanās noslēgusies

2022. gadā Management Trainee programmas ietvaros aicināsim Tevi kļūt par Tele2 Komercdirektora Raivo Rosta labo roku, dodot Tev iespēju sākt savu karjeru augstu, nonākot vadoša amata notikumu epicentrā. Visa gada garumā būsi klāt Tele2 Komercdirektoram lēmumu pieņemšanā no vīzijas līdz realizācijai tēmās, kas skar pārdošanu, mārketingu, PR, produktu attīstību un Tele2 darbību kā tādu.

Uzzināt vairāk

Kas ir 2022. gada Trainee mentors Raivo?

Raivo telekomunikāciju nozarē darbojas jau vairāk nekā 15 gadus, iepriekš vadot uzņēmumus maksas televīzijas, kā arī TV datu analītikas jomās, jau 17 gadus strādājot kā vadītājs. Viņš ir vadījis arī pārdošanas un vadības seminārus gandrīz 15 valstīs – Skandināvijā, Baltijā, Centrāleiropā, NVS un Āfrikā. Raivo noteikti nav klasisks vadītājs - viņā apvienojas gan sportisks azarts un analītiskais prāts, gan radoša pieeja risinājumiem. Raivo ir seškārtējais Latvijas čempions florbolā, kā arī bijis Latvijas florbola izlases vārtsargs vairākos Pasaules čempionātos. Kā izbijis sportists viņš ļoti labi apzinās, ka kļūt par čempionu var vienīgi tad, kad visa blice, papildinot vienam otru, iet uz vienotu mērķi. Raivo mēdz teikt – vai nu mērķis ir sasniegts, vai ir darbības plāns, kā to sasniegt!

Ārpus darba Raivo vienmēr ir četru princešu sabiedrībā, jo viņam un sievai ir trīs jaukas meitiņas. Brīvajā laikā viņš mēdz uzdziedāt un pa retam arī sacerēt kādu dziesmu, kā arī studē sociālo antropoloģiju Rīgas Stradiņa universitātē.

Kas esi Tu?

Tu jeb Management Trainee 2022 perfektais kandidāts ir arī PERFEKTAIS PARADOKSS.

Cilvēks, kurā mīt gan trakulīgs piedzīvojumu gars, gan loģika, gan spēja analizēt datus un izveidot mākslu no skaitļos redzētā. Tu zini, ka mērķis jāsasniedz “lai tur lūst vai plīst”, tomēr vienlaikus Tev ir svarīgi nepazaudēt cilvēcību. Varbūt Tev garšo steiks ar ievārījumu? Vai varbūt klausies klasisko mūziku metāla apdarē? Un nemaz nebaidies par to pastāstīt arī citiem?

Ja Tevi interesē Komercvadība un Tu spēj savienot šķietami nesavienojamo, izdomāt neizdomājamo un Tev tam visam pietiek enerģijas un iedvesmas, tad piesakies apmaksātai prakses vietai vadošajā un mīlētākajā telekomunikāciju uzņēmumā Latvijā!

2022.gada pieteikšanās noslēgusies

Ieguvumi

Apmaksāta prakses vieta
12 mēnešu prakses līgums
TOP līmeņa vadības mentori ikdienā
Pamats plašām karjeras iespējām
Ātrgaitas izaugsme un ambiciozi uzdevumi
Neatsverama vadības līmeņa pieredze

Management trainee programmas dalībnieki

Skatīties

Komercdepartaments

Sendija Beata Lazdiņa

Tele2 Management Trainee 2022. gada
atlases uzvarētāja

Sendijas stāsts

Sendijas stāsts

Kā Tu uzzināji par Tele2 Management Trainee programmu?

Man par programmu pastāstīja māsa, kas pati jau strādāja Tele2. Tā kā pati esmu bijusi ļoti cieši saistīta ar aktīvo pārdošanu, mani ieinteresēja ne tikai pati programma kā tāda, bet arī fakts, ka Trainee tiek meklēts tieši komercdirektora amatam.

Kad uzzināju par programmu, aktīvi sāku meklēt informāciju, biju vienā no Tele2 vadītajām lekcijām par programmu, kur kāda no iepriekšējo gadu programmas uzvarētājām stāstīja par atlases procesu un pašu programmu, kā arī ar lielu aizrautību runāja par zināšanām un pieredzi, ko ieguvusi programmas laikā. Pēc viņas runāja arī Tele2 komercdirektors Raivo Rosts, kurš izstāstīja par aktuālo Management Trainee pozīciju.

Kāpēc nolēmi pieteiksies programmai?

Man šķita, ka tas, ko Tele2 ir gatavi piedāvāt programmas ietvaros, lieliski atbilst tam, ko sagaidu no savas nākotnes karjeras, – jaunu pieredzi, zināšanas, atraktīvu, interesantu un mainīgu darba vidi, atbildību un izaugsmes iespējas. Pēc Tele2 lekcijas universitātē papētīju arī mājaslapu un nolēmu iesniegt pieteikumu.

Ar ko Tele2 izceļas citu darba devēju vidū?

Pēc šībrīža novērojumiem varu teikt, ka Tele2 ir ļoti atvērts uzņēmums, kur katram darbiniekam ir liela vērtība. Cilvēki ir draudzīgi un atklāti, visi, arī vadība, pret katru izturas kā pret vienlīdzīgu un ar cieņu, to varēju just jau interviju procesā. Tāpat, runājot par interviju procesu, jāsaka, ka vēl nekad nebiju bijusi uz tādu, kas līdzinātos Tele2 intervijām. Tas jau nosaka toni tam, kāda būs arī pati darba pieredze, – aizraujoša un piedzīvojumu pilna.

Ko tu sagaidi no savas pirmās darba dienas Tele2?

Sagaidu to, ka saņemšu daudz jaunas informācijas par darba pienākumiem un sākšu visu un visus iepazīt. Pat īsti nezinu, ko sagaidīt, bet, spriežot pēc atlases procesā gūtās pieredzes, sagaidu tikai visu to labāko.

Ko Tu darīji, pirms iestājies programmā?

Pirms iestājos programmā, studēju Latvijas Universitātē un darbojos Southwestern Advantage programmā, kuras ietvaros 3 gadus strādāju pārdošanā ASV un Anglijā. Gan pati pārdevu, gan darbojos kā savas mazās komandas līdere, apmācot jaunos pārdevējus un palīdzot viņiem sasniegt rezultātus.

Kādi ir Tavi hobiji un aizraušanās ārpus darba?

Viens no maniem mīļākajiem hobijiem ir seriālu skatīšanās, man arī patīk spēlēt galda spēles un lasīt grāmatas, tomēr visvairāk es izbaudu laiku, ko varu pavadīt kopā ar draugiem.

Kāds ir Tavs padoms jaunajiem talantiem, kas vēlas uzsākt karjeru?

Nenobīties un virzīties uz saviem mērķiem – ar pārliecību un vēlmi augt un attīstīties var panākt ļoti daudz.

Tehniskais departaments

Gints Smiltāns

Tele2 Management Trainee 2019. gada
atlases uzvarētājs

Ginta stāsts
Skatīties

Ginta stāsts

Kā Tu uzzināji par Tele2 Management Trainee programmu?

Par šo iespēju uzzināju dažus mēnešus pēc universitātes beigšanas. Biju tikko atgriezies no studijām Anglijā un meklēju darba iespējas, lai uzsāktu savas profesionālās gaitas. Ja nemaldos un atminos pareizi, iespēju uzgāju internetā.

Kāpēc nolēmi pieteiksies programmai?

Programma izklausījās interesanta un piesātināta. Noteikti uzrunāja arī iespēja gada garumā mācīties un strādāt kopā ar augstas klases profesionāļiem. Sanāk – ieinteresēja gan darba iespēja kā tāda, gan tas, ka paralēli varēšu iemācīties daudz jauna.

Ar ko Tele2 izceļas citu darba devēju vidū?

Ar darbiniekiem un cilvēcīgumu. Protams, par lielu priekšrocību var uzskatīt arī skaisto un moderno ofisu, kā arī uzņēmuma vērtības, taču man vienmēr prātā paliks tieši kolēģi!

Ko Tu darīji, pirms iestājies programmā?

Mācījos universitātē, kā arī nodarbojos ar saviem projektiem. Esmu sporta mīlis, un priecājos, ka ar citu cilvēku palīdzību guvu iespēju piedalīties projektā, kurā varēju gan pilnveidoties, gan dot citiem cilvēkiem kādu labumu. Protams, bija arī brīvprātīgais darbs un citas haltūriņas.

Kas, startējot programmā, Tevi pārsteidza visvairāk?

Lēciens ar izpletni, informācijas apjoms, tehniskā departamenta kolēģi nemaz nebija tikai tehniski cilvēki vien. Katrs nodarbojās ar daudz dažādām blakus lietām, kas mani patīkami pārsteidza!

Kas bija lielākie izaicinājumi, strādājot Tele2?

Dinamika! Katra diena nāca ar kaut ko jaunu un negaidītu. Bet tieši tas arī bija lielākais pluss, jo palīdzēja man attīstītes. Pārsteidza arī tas, ka manai mentorei – tehniskajai direktorei Līgai – bija tik daudz mītiņu.

Noraksturo tipisku darba dienu Tele2!

Kā jau open-space ofisā tipiskas darba dienas nebija. Nevienam pat nav konkrētas darba vietas, un katru dienu ir iespēja izvēlēties jaunu. Visas dienas sastāvēja no daudz jaunas informācijas, neskaitāmām sarunām ar kolēģiem un sanāksmēm. Kā tāds mazs skudru pūznis… Bet ļoti sakārtots skudru pūznis!

Kāds bija Tele2 atbalsts Tavā attīstībā?

Pirmkārt, man bija labākais mentors –Līga. Otrkārt, man nemitīgi pievērsa uzmanības, sākot ar to, kā vispār jūtos, un beidzot ar sarunām par manu attīstību. Treškārt, man tika nodrošināti patīkami darba apstākļi un visapkārt bija atsaucīgi kolēģi. Tele2 strādā patīkami cilvēki, un tas man personīgi bija svarīgākais!

Kādi ir Tavi hobiji un aizraušanās ārpus darba?

Nedaudz no visa – seriāli, grāmatas, laiks ar draugiem, ballītes, pasēdēšanas. Tā kā esmu sporta fans, tad man patīk sekot līdzi aktuālajiem notikumiem sportā. Turklēt uz sporta balstās arī viens no maniem sirds projektiem. Protams, cenšos pēc iespējas vairāk noskaņot sevi aktivitātēm kopā ar ģimeni un vecvecākiem, jo laiks nestāv uz vietas. Ja jānosauc iemīļotākā nodarbe, tad tā varētu būt pastaiga gar jūru.

Kāds ir Tavs padoms jaunajiem talantiem, kas vēlas uzsākt karjeru?

Galvenais ir nebaidīties, bet darīt! Ļoti daudziem cilvēkiem ir idejas un ir iekšā, bet viņi izvēlās nedarīšanas ceļu, jo tas ir vieglākais. Dari un nebaidies no kritikas – tikai tā sevi atšķirsi no citiem un kļūsi interesantāks gan sev, gan citiem!

Skatīties

Finanšu departaments

Laura Salmiņa

Tele2 Management Trainee 2018. gada
atlases uzvarētāja

Lauras stāsts

Lauras stāsts

Kā Tu uzzināji par Tele2 Management Trainee programmu?

Tā kā šī programma tika izsludināta pirmo reizi, tad par to uzzināju tikai pateicoties tam, ka vairāki mani draugi pamanīja sludinājumu Facebook un man to pārsūtīja ar vārdiem “šī vakance izklausās perfekti piemērota tev”. Toreiz tieši biju ceļojumā, tāpēc vakancei pieteicos pašā pēdējā dienā.

Kāpēc nolēmi pieteiksies programmai?

Par Management Trainee programmām biju ieinteresēta jau laikā, kad studēju Dānijā, kur šādas programmas ir ļoti izplatītas. Tā kā biju ieguvusi bakalauru finansēs, biju sajūsmā, ka Tele2 uzsāka šādu projektu arī Latvijā, piedāvājot unikālu iespēju iesaistīties tieši Tele2 Finanšu direktora ikdienas gaitās un darbos.

Ar ko Tele2 izceļas citu darba devēju vidū?

Uzņēmuma skandināviskās vērtības ir tās, kas sākotnēji piesaistīja arī manu uzmanību. Tās ir dzīvas un jūtamas uzņēmuma rūpēs par darbinieku. Tele2 ir vieta, kur katrs darbinieks var justies droši, daloties ar savu viedokli un tiktu saklausīts.

Ko Tu darīji, pirms iestājies programmā?

Tā kā biju nesen kā pabeigusi studijas, mana pieredze bija pavisam neliela. Studiju prakses laikā ieguvu pirmo pieredzi grāmatvedībā, taču īsi pirms iestājos Tele2 programmā noslīpēju savas komunikācijas un plānošanas prasmes kā Korporatīvo klientu konsultants tūrisma aģentūrā.

Kas, startējot programmā, Tevi pārsteidza visvairāk?

Pirmais, kas manī radīja lielu, bet pozitīvu izbrīnu, bija fakts, ka nevienam Tele2 vadītājam nav savu kabineta un asistenta. Pat mūsu valdes priekšsēdētājam Valdim. Otrais, biju pārliecināta, ka Finanšu direktors savu ikdienu pavada, pētot Excel tabulas, taču patiesībā viņa ikdiena aizrit sapulcēs, iesaistoties uzņēmumam svarīgos lēmumos un projektos. Trešais, informācijas konfidencialitātes un atbildības līmenis, kādā tiku iesaistīta kā trainee.

Kas bija lielākie izaicinājumi, strādājot Tele2?

Izaicinājumi mani pavadīja ik uz soļa – sākot ar neparasto atlases procesu un beidzot ar uzstāšanos Latvijas lielākajā HR konferencē, kur dalījos ar saviem iespaidiem šajā programmā.

Noraksturo tipisku darba dienu Tele2!

Mūsu ikdiena ir ļoti dinamiska un katra diena ir unikāla. Mēs kopīgi strādājam pie dažādiem projektiem, tāpēc daļa darba dienas paiet sapulcēs ar kolēģiem no vairākiem departamentiem. Mans personīgais rituāls ir katras darba dienas noslēgumā sastādīt darāmo lietu sarakstu nākamajai dienai, tad arī darbi rit raitāk.

Kāds bija Tele2 atbalsts Tavā attīstībā?

Šī programma dod iespēju mācīties no industrijas labākajiem speciālistiem, tāpēc lielāko atbalstu izjutu no sava mentora – Finanšu direktora – un citiem talantīgajiem kolēģiem visā uzņēmumā, kas vienmēr bija gatavi dalīties ar savām zināšanām, kā arī uzticēja man atbildīgus uzdevumus un projektus.

Kādi ir Tavi hobiji un aizraušanās ārpus darba?

Manas enerģijas baterijas palīdz uzlādēt dažādas sportiskas aktivitātes un pastaigas Latvijas skaistajā dabā, pēc kurām man patīk arī sevi palutināt, izgaršojot neparastus ēdienus. Pati sevi dažkārt dēvēju par streetfood gurmānu.

Kāds ir Tavs padoms jaunajiem talantiem, kas vēlas uzsākt karjeru?

Nebaidīties pārstrādāties un ņemt pretī visas dzīves sniegtās iespējas, jo nekad nevar zināt, kura būs tā īstā, kas liks tavām acīm mirdzēt.

Management trainee programmas vērtības

Skatīties
2022. gada pieteikšanās noslēgusies
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti