Bezlimita internets
ģimenei par puscenu

€9,99/mēn. €19,99mēn.

Pieejams klientiem ar vismaz divu
tarifu plānu Zelts pieslēgumiem.

 • Jaudīgs 4G mājas mobilais internets
 • Rūteris iekļauts cenā
 • Beztermiņa līgums

Mobilais bezvadu rūteris, ko vari paņemt līdzi arī uz vasarnīcu

Viegli uzstādi pats 3 min laikā

Ātrākais 4G internets Latvijā

Bezmaksas ekspress piegāde

Citi datu plāni

Datu plāns 10 GB
Datu plāns
10 GB
€5,99/mēnesī
Datu plāns 30 GB
Datu plāns
30 GB
€9,99/mēnesī
Datu plāns Bezlimits
Datu plāns
Bezlimits
€19,99/mēnesī
Izdevīgi!
Datu plāns Bezlimits (24 mēneši)
Datu plāns
Bezlimits
(24 mēneši)
€15,97/mēnesī
Noderīgi

Noderīgi

Kam pieejams īpašais piedāvājums
Bezlimita mājas internetu par puscenu var saņemt Tele2 klienti, kam viena klienta kontā ir divi tarifu plānu "Zelts" pieslēgumi. Piemēram, ja tavā klienta kontā ir savs un bērna tarifu plāns, un abi lietojat kādu no mūsu "Zelts" tarifu plāniem, tad saņemsiet mājas internetu par puscenu.

Ja ģimenē ir divi Tele2 klienti ar tarifu plānu "Zelts", taču tie nav reģistrēti vienā klienta kontā, numura pārcelšanu uz vienu kontu vari veikt Mans Tele2.

Ja tavā kontā jau ir divi tarifu plāni, taču tie nav "Zelts" tarifu plāni, nomaini esošo tarifu plānu uz "Zelts" Mans Tele2.

Ja tev jau ir gan divi tarifu plāni "Zelts", gan Tele2 mājas internets, nomaini savu pilnas cenas mājas internetu uz īpašo piedāvājumu par puscenu Mans Tele2.
Ja vēl neesi Tele2 klients
Kļūsti par Tele2 klientu, pieslēdzot sev un kādam savam ģimenes loceklim tarifu plānus "Zelts", un arī tev būs pieejams jaudīgais Tele2 4G mājas internets - rūteris un datu plāns "Bezlimits" - par puscenu, tikai 9,99 EUR mēnesī.

Izvēlies tarifu plānu un noformē līgumu internetā. Līguma oriģinālu un jauno sim karti piegādāsim bez maksas.
Kā veikt numuru pārreģistrāciju no fiziskas personas uz citu fizisku personu, apvienojot numurus vienā kontā?
 • esošajam numura īpašniekam nosūtot Pieteikumu par pārreģistrāciju Mans Tele2 sadaļā Pastkastīte > Pieteikumi. Pieteikumā nepieciešams norādīt jaunā numura īpašnieka vārdu, uzvārdu un personas kodu. Tiklīdz pieteikums būs saņemts, nosūtīsim tev apstiprinājumu mans.tele2.lv un īsziņu uz numuru, kuru vēlies pārreģistrēt. Pēc īsziņas saņemšanas jaunajam numuram īpašniekam 30 dienu laikā nepieciešams ierasties kādā no Tele2 centriem, lai parakstītu pārreģistrācijas Līgumu. Līdzi nepieciešams ņemt personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte);
 • gan esošajam, gan jaunajam numura īpašniekam kopā atnākot uz kādu no mūsu Tele2 centriem, abiem līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte).
Numura pārreģistrācija datu plāna Bezlimita internets ģimenēm ietvaros, tiek noteikta kā bezmaksas.

Svarīgi zināt pārreģistrējot numuru!
 • Iepriekš pieslēgtie papildpakalpojumi un atlaides netiek saglabātas.
 • Pārreģistrācija netiek veikta, ja ir parāds, vai nav apmaksāts tekošais rēķins pēc mēneša 19. datuma.
 • Ja šobrīd numuram, kuru vēlaties pārreģistrēt, ir līgumsaistības par ierīci uz nomaksu, būs jāizmaksā ierīces atlikusī vērtība, ņemot vērā arī piešķirto atlaidi, ja tāda tika piemērota līguma slēgšanas brīdī. Atlikusī ierīces vērtība būs iekļauta nākamā mēneša rēķinā.
 • Par mēnesi, kurā tiek veikta pārreģistrācija, mēs sagatavosim divus rēķinus, proporcionāli par izmantotajām dienām. Pirmo rēķinu saņems esošais numura īpašnieks par periodu līdz pārreģistrācijas dienai. Rēķinā būs iekļauta abonēšanas maksa, ierīces atlikusī vērtība, ja numuram bija spēkā līgumsaistības par ierīci, kā arī maksa par izmantotajiem pakalpojumiem. Otru rēķinu saņems jaunais numura īpašnieks un tajā būs iekļauta abonēšanas maksa un izmantotie pakalpojumi pēc pārreģistrācijas veikšanas.
Rūtera izmantošanas noteikumi

Ar tevi tiek slēgts beztermiņa līgums, kura laikā rūteri varēsi izmantot bez maksas vai par 2,99 EUR/ mēnesī – maksa atkarīga no izvēlētā datu plāna.
 

Gadījumā, ja vēlies pārtraukt līgumu pirmo 6 mēnešu laikā un rūteri atgriež darba kārtībā, ir jāmaksā rūtera lietošanas maksa - 10 EUR par katru izmantoto mēnesi.
 

Ja vēlies pārtraukt līgumu 7 līdz 24 mēnešu laikā kopš līguma noslēgšanas un rūteri atgriež darba kārtībā, papildus nekas nav jāmaksā.
 

Gadījumā, ja ir nepieciešamība lauzt īgumu pirmo 24 mēnešu laikā un tu vēlies paturēt rūteri sev, aprēķināsim rūtera nomaksas maksu par katru no atlikušajiem 24 mēnešiem un iekļausim tavā rēķinā.

Kas notiks, ja es pārtērēšu pieejamo datu apjomu?

Ja esi iztērējis datu plānā iekļauto datu apjomu, tad savas ierīces ekrānā saņemsi ziņu ar piedāvājumu iegādāties papildus 5 GB par 3,99 EUR (ar PVN). Tāpat nosūtīsim arī īsziņu uz tavu norādīto kontakttālruni, kur, nospiežot uz saites https://dati.tele2.lv, varēsi pieslēgt papildus datus. Iegādāto papildu datu apjomu varēsi izmantot līdz nākamā mēneša beigām.
 

Jā vēlies sūtīt īsziņas no rūtera vai planšetes, tad maksa par katru nosūtīto īsziņu ir 0,07 EUR (ar PVN).
 

Ja, izmantojot pakalpojumus bāzes stacijas sektorā, tiek konstatēta pārslodze un citiem lietotājiem šādos apstākļos tiek samazināts datu pārraides ātrums, Tele2 ir tiesīgs veikt kā manuālu, tā arī automātisku pieslēguma parametru maiņu, lai novērstu traucējumus. Klientiem ir saistoši arī labticīgas lietošanas noteikumi.

Kas jāņem vērā, izvēloties rūtera novietojumu telpā?

Pirmkārt, atrod vietu, kur ir vislabākā 4G signāla uztveramība, kā arī laba Wi-Fi bezvadu tīkla apraide telpā. Labāko signālu rūteris uztvers, ja tiks novietots pie loga, tuvāk griestiem (piemēram, augšējā plauktā vai uz skapja) telpā, kurā visbiežāk lietojat internetu savās ierīcēs, vai arī tuvāk datoram, kas tiek izmantots. Neiesakām rūteri novietot noslēgtā skapī, tieši aiz šķēršļiem, blakus citām elektroierīcēm (mikroviļņu krāsnij, citam rūterim), arī grīda nav piemērotākā vieta. Rūtera lietošanas laikā var mainīt tā novietojumu.

Kāpēc man nedarbojas internets vai ir ļoti vājš signāls?

Visdrīzāk tas ir saistīts ar rūtera signāla uztveramību. Tele2 Wi-Fi rūteris darbojas gan 3G, gan 4G zonās. Signāla uztveramību ietekmē attālums no Tele2 bāzes stacijas un šķēršļi signāla ceļā, piemēram, meži, augstas ēkas u. tml. Arī ēkas konstrukcijas īpatnībām, izvietojumam, apkārtējam reljefam var būt nozīme. Signāla uztveramību negatīvi ietekmē arī laikapstākļi, piemēram, negaiss un vētras.
 

Nevēlamus traucējumus var radīt rūtera vecums un nolietojums, tāpēc iesakām aizstāt veco rūteri ar jaunu.
 

Sakaru traucējumus lūdzam pieteikt šeit.

Kā uzlabot interneta darbību un pastiprināt signālu?

Ja lietotā interneta darbība nav apmierinoša, signāls nekļūst labāks arī pie loga vai augstākos stāvos, iesakām rūterim pieslēgt ārējo antenu, kas uzlabos signāla uztveramību.
 

Ja vēlies pieteikt ārējo antenu tad zvani 1600 vai citu operatoru klientiem 29560600, 28444777. Antenu mūsu meistars uzstādīs bez maksas, maksa par antenu ir 49,00 EUR (ar PVN).
 

Sakaru traucējumus lūdzam pieteikt šeit.

Man nedarbojas rūteris, kā rīkoties?

Ja rūteris nedarbojas, pirmais, ko iesakām darīt, – manuāli veikt rūtera rūpnīcas iestatījumu atiestatīšanu. Lai to veiktu, nospied RESET pogu un turi apmēram trīs sekundes. Atiestatot rūtera noklusējuma iestatījumus, tiks pārrakstīti visi uzstādītie iestatījumi, piemēram, Wi-Fi tīkla vārds un parole. Ja tomēr rūtera darbība neatjaunojas, jāvēršas jebkurā Tele2 centrā, līdzi ņemot rūtera pilnu komplektāciju un iepakojumu, un jānodod rūteris garantijas remontā.

Kas jādara pirmo reizi ieslēdzot rūteri?
 1. Ievieto Micro-SIM karti rūterī,
 2. Pievieno rūteri elektrībai,
 3. Savieno rūteri ar savu iekārtu.

Lai savienotu rūteri ar savu iekārtu, brīdī, kad velies pieslēgties tīklam, ievadi paroli, kas redzama uzlīmē rūtera apakšpusē. Uz tās ir parole, kas apzīmēta ar Wi-Fi Key vai WPA/WPA2.
 

Ja vēlies detalizētāk uzzināt par rūtera uzstādījumiem, tad iepazīties ar pilnu lietošanas instrukciju vari šeit.

Kā nomanīt rūtera paroli?

Tā kā lietotājvārds un parole sākotnēji visiem ir vienāda, drošības nolūkos iesakām nomainīt paroli pēc pirmās pieslēgšanās rūtera vadības programmai (http://192.168.8.1).
 

Lai veiktu izmaiņas rūtera iestatījumos, tev jāpiereģistrējas rūtera vadības programmā, ievadot lietotājvārdu [User:] un paroli [Password:], kas ir norādīti uzlīmē rūtera apakšpusē.
 

Ja vēlies uzzināt detalizētāku informāciju par rūtera uzstādījumiem, tad iepazīties ar pilnu lietošanas instrukciju vari šeit vai arī noskatīties iestatīšanas video pamācību.

Kāds ir Tele2 interneta pārklājums manā adresē?

Lai uzzinātu, kāds signāls ir tavā adresē, seko saitei un meklēšanas logā “Pārbaudi savu pārklājumu” ievadi adresi, kur vēlies pārbaudīt pārklājumu.

Par rūteri

Mājas rūteris

 • Viegli uzstādīt – nekādu vadu un sarežģītas instalācijas
 • Var paņemt līdzi uz brīvdienu mājām
 • Wi-Fi var pieslēgties visa ģimene
 • Rūteris darbojas gan 3G gan 4G zonās
 • Ja rodas jautājumi par uzstādīšanu vai rūtera darbību, zvaniet  uz tālr. 1600
 • Pārtraucot līgumu pirmo 6 mēnešu laikā, par rūteri jāmaksā 10 EUR par katru izmantoto mēnesi

Pamatdati
Izmērs (mm AxPxD)
180 × 170 × 30 mm
Svars (grami)
275 g
Tīkls
2G
EDGE/GPRS/GSM 850/900/1800/1900 MHz
UMTS / 3G tīkli
HSUPA / HSDPA / UMTS / DC-HSPA+ 900/2100 MHz
LTE / 4G tīkli
LTE TDD FDD 800/900/1800/2100/2600 MHz

NODERĪGI IETEIKUMI

Kas jāņem vērā, izvēloties rūtera novietojumu telpā?
Pirmkārt, atrodiet vietu, kur ir vislabākā 4G signāla uztveramība, kā arī laba Wi-Fi bezvadu tīkla apraide telpā. Labāko signālu rūteris uztvers, ja tiks novietots pie loga, tuvāk griestiem (piemēram, augšējā plauktā vai uz skapja) telpā, kurā visbiežāk lietojat internetu savās ierīcēs, vai arī tuvāk datoram, kas tiek izmantots. Neiesakām rūteri novietot noslēgtā skapī, tieši aiz šķēršļiem, blakus citām elektroierīcēm (mikroviļņu krāsnij, citam rūterim), arī grīda nav piemērotākā vieta. Rūtera lietošanas laikā var mainīt tā novietojumu.
Kas var ietekmēt rūtera signāla uztveramību?
Tele2 Wi-Fi rūteris darbojas gan 3G, gan 4G zonās. Signāla uztveramību ietekmē attālums no Tele2 bāzes stacijas un šķēršļi signāla ceļā, piemēram, meži, augstas ēkas u. tml. Arī jūsu ēkas konstrukcijas īpatnībām, izvietojumam, apkārtējam reljefam var būt nozīme. Signāla uztveramību negatīvi ietekmē arī laikapstākļi, piemēram, negaiss un vētras.  Nevēlamus traucējumus var radīt rūtera vecums un nolietojums, tāpēc iesakām aizstāt veco rūteri ar jaunu.
Kādos gadījumos nepieciešams rūterim uzstādīt ārējo antenu, un kā to izdarīt?
Ja lietotā interneta darbība nav apmierinoša, signāls nekļūst labāks arī pie loga vai augstākos stāvos, iesakām rūterim pieslēgt ārējo antenu, kas uzlabos signāla uztveramību. Pieteikt ārējo antenu var, zvanot pa tālruni 1600. Antenas maksa ir 49 EUR, mūsu meistars to uzstādīs bez maksas.
Kā rīkoties, ja rūteris nedarbojas?
Ja rūteris nedarbojas, pirmais, ko iesakām darīt, – manuāli veikt rūtera rūpnīcas iestatījumu atiestatīšanu. Lai to veiktu, nospiediet RESET pogu un turiet apmēram trīs sekundes. Atiestatot rūtera noklusējuma iestatījumus, tiks pārrakstīti visi uzstādītie iestatījumi, piemēram, Wi-Fi tīkla vārds un parole. Ja tomēr rūtera darbība neatjaunojas, jāvēršas jebkurā Tele2 centrā, līdzi ņemot rūtera pilnu komplektāciju un iepakojumu, un jānodod rūteris garantijas remontā.

Pārbaudi savu pārklājumu

4G interneta vidējais lejupielādes ātrums normālas noslodzes apstākļos ir apmēram 20 Mbit/s, kas ļauj lejupielādēt interneta vietni vienā acumirklī.
Datu pārraides ātrumu un kvalitāti var ietekmēt ēkas, kurā atrodies, sienu biezums un materiāls, slikti laikapstākļi, Tavas ierīces defekti vai iestatījumi un citi apstākļi.
 


Ja tev vēl nav 2 tarifu plāni zelts

Pieslēdz jaunu tarifu plānu on-line un tev būs pieejams īpašais piedāvājums mājas internetam par 9,99

Bezlimita zvani un nedaudz interneta
Zelts 500 MB
8,49 €/mēn.

Bezlimita zvani un nedaudz interneta

Bezlimita zvani un SMS Latvijā
uz visiem tīkliem Latvijā
Bezlimita zvani un SMS, ceļojot Eiropā
uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
atbilstoši standarta tarifiem uz ārvalstīm
Internets Latvijā un Eiropā
500 MB
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
Bezlimita zvani un internets ikdienas lietošanai
Zelts 2 GB
11,99 €/mēn.

Bezlimita zvani un internets ikdienas lietošanai

Bezlimita zvani un SMS Latvijā
uz visiem tīkliem Latvijā
Bezlimita zvani un SMS, ceļojot Eiropā
uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
atbilstoši standarta tarifiem uz ārvalstīm
Internets Latvijā un Eiropā
2 GB
papildu SIM karte planšetei
300 MB
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
Iekļauts internets ceļošanai un zvani uz ārzemēm
Zelts 6 GB
16,99 €/mēn.

Iekļauts internets ceļošanai un zvani uz ārzemēm

Bezlimita zvani un SMS Latvijā
uz visiem tīkliem Latvijā
Bezlimita zvani un SMS, ceļojot Eiropā
uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
bez limita uz visiem tīkliem Eiropā
Internets Latvijā un Eiropā
6 GB
papildu SIM karte planšetei
1 GB
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
Pilns komplekts zvaniem un internetam Latvijā un ārzemēs
Zelts Bezlimits
21,99 €/mēn.

Pilns komplekts zvaniem un internetam Latvijā un ārzemēs

Bezlimita zvani un SMS Latvijā
uz visiem tīkliem Latvijā
Bezlimita zvani un SMS, ceļojot Eiropā
uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
bez limita uz visiem tīkliem Eiropā
Internets Latvijā un Eiropā
Bezlimits Latvijā un 8.5 GB Eiropā
papildu SIM karte planšetei
2 GB
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
Jauniešiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem
Zelts Bezlimits jauniešiem
15,90 €/mēn.

Jauniešiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem

Bezlimita zvani un SMS Latvijā
uz visiem tīkliem Latvijā
Bezlimita zvani un SMS, ceļojot Eiropā
uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
bez limita uz visiem tīkliem Eiropā
Internets Latvijā un Eiropā
Bezlimits Latvijā un 6 GB Eiropā
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
Senioriem no 62 gadu vecuma
Zelts 2 GB senioriem
8,90 €/mēn.

Senioriem no 62 gadu vecuma

Bezlimita zvani un SMS Latvijā
uz visiem tīkliem Latvijā
Bezlimita zvani un SMS, ceļojot Eiropā
uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
atbilstoši standarta tarifiem uz ārvalstīm
Internets Latvijā un Eiropā
2 GB
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
Negaidi rindā. Pieslēgt pakalpojumus on-line vari 24/7
Iepazīsties ar piedāvājumu un pieņem nesteidzīgu lēmumu
Saņem jau rīt, ja pasūti darba dienās līdz 15:00
Piegāde bez maksas visā Latvijā

Tev vēl nav Tele2 mājas internets?