Bezlimita internets
ģimenei par puscenu

€9,99/mēn. €19,99mēn.

Ģimenēm ar vismaz diviem aktuālajiem
Tele2 pēcapmaksas tarifu plāniem kontā.

 • Jaudīgs 4G mājas mobilais internets
 • Rūteris iekļauts cenā
 • Līgums 24 mēnešus

Mobilais bezvadu rūteris, ko vari paņemt līdzi arī uz vasarnīcu

Viegli uzstādi pats 3 min laikā

Ātrākais 4G internets Latvijā

Bezmaksas ekspress piegāde

Citi datu plāni

Datu plāns 10 GB
Datu plāns
10 GB
€5,99/mēnesī
Datu plāns 30 GB
Datu plāns
30 GB
€9,99/mēnesī
Datu plāns Bezlimits
Datu plāns
Bezlimits
€19,99/mēnesī
Datu plāns Bezlimits (24 mēneši)
Datu plāns
Bezlimits (24 mēneši)
€19,99/mēnesī
Noderīgi

Noderīgi

Kam pieejams īpašais piedāvājums
Datu plānu Bezlimits Ģimenei par 9,99 EUR/mēn. var pieslēgt klienti, ar vismaz diviem aktuālajiem Tele2 pēcapmaksas tarifu plāniem kontā. Piemēram, 1,5 GB, 5 GB, 15 GB, Bezlimits, Bezlimits Skolēniem, Bezlimits Jauniešiem, 2 GB Senioriem.

Ja tarifu plānu maiņas vai atslēgumu rezultātā kontā nav nodrošināts minimālais tarifu plāna pieslēgumu skaits, tad spēkā stājas datu plāna Bezlimits standarta abonēšanas maksa.

Ja ģimenē lietotie numuri šobrīd ir divos atsevišķos kontos, bet piedāvājumu vēlies izmantot, ir jāveic numura pārreģistrācija, apvienojot numurus vienā kontā.
Ja vēl neesi Tele2 klients
Kļūsti par Tele2 klientu, pieslēdzot sev un kādam savam ģimenes loceklim tarifu plānus "Zelts", un arī tev būs pieejams jaudīgais Tele2 4G mājas internets - rūteris un datu plāns "Bezlimits" - par puscenu, tikai 9,99 EUR mēnesī.

Izvēlies tarifu plānu un noformē līgumu internetā. Līguma oriģinālu un jauno sim karti piegādāsim bez maksas.
Kā veikt numuru pārreģistrāciju no fiziskas personas uz citu fizisku personu, apvienojot numurus vienā kontā?
 • esošajam numura īpašniekam nosūtot Pieteikumu par pārreģistrāciju Mans Tele2 sadaļā Pastkastīte > Pieteikumi. Pieteikumā nepieciešams norādīt jaunā numura īpašnieka vārdu, uzvārdu un personas kodu. Tiklīdz pieteikums būs saņemts, nosūtīsim tev apstiprinājumu mans.tele2.lv un īsziņu uz numuru, kuru vēlies pārreģistrēt. Pēc īsziņas saņemšanas jaunajam numuram īpašniekam 30 dienu laikā nepieciešams ierasties kādā no Tele2 centriem, lai parakstītu pārreģistrācijas Līgumu. Līdzi nepieciešams ņemt personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte);
 • gan esošajam, gan jaunajam numura īpašniekam kopā atnākot uz kādu no mūsu Tele2 centriem, abiem līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte).
Numura pārreģistrācija datu plāna Bezlimita internets ģimenēm ietvaros, tiek noteikta kā bezmaksas.

Svarīgi zināt pārreģistrējot numuru!
 • Iepriekš pieslēgtie papildpakalpojumi un atlaides netiek saglabātas.
 • Pārreģistrācija netiek veikta, ja ir parāds, vai nav apmaksāts tekošais rēķins pēc mēneša 19. datuma.
 • Ja šobrīd numuram, kuru vēlaties pārreģistrēt, ir līgumsaistības par ierīci uz nomaksu, būs jāizmaksā ierīces atlikusī vērtība, ņemot vērā arī piešķirto atlaidi, ja tāda tika piemērota līguma slēgšanas brīdī. Atlikusī ierīces vērtība būs iekļauta nākamā mēneša rēķinā.
 • Par mēnesi, kurā tiek veikta pārreģistrācija, mēs sagatavosim divus rēķinus, proporcionāli par izmantotajām dienām. Pirmo rēķinu saņems esošais numura īpašnieks par periodu līdz pārreģistrācijas dienai. Rēķinā būs iekļauta abonēšanas maksa, ierīces atlikusī vērtība, ja numuram bija spēkā līgumsaistības par ierīci, kā arī maksa par izmantotajiem pakalpojumiem. Otru rēķinu saņems jaunais numura īpašnieks un tajā būs iekļauta abonēšanas maksa un izmantotie pakalpojumi pēc pārreģistrācijas veikšanas.
Izmantošanas noteikumi
Ar klientu tiek slēgts līgums uz 24 mēnešiem.
 • Datu plāna Bezlimits abonēšanas maksai tiek piemērota 10,00 EUR atlaide. Atlaide tiek piemērota 24 mēnešus, kamēr klienta kontā ir vismaz 2 numuri ar kādu no Tele2 aktuālajiem tarifu plāniem. Ja tarifu plānu maiņas vai atslēguma rezultātā klienta kontā nav nodrošināts minimālais Tele2 aktuālo tarifu plānu pieslēgumu skaits, tad atlaides piemērošana tiek pārtraukta. Pārtraucot līgumu pirms norādītā termiņa beigām, Abonents atmaksā 10,00 EUR par katru mēnesi, kurā saņemta atlaide, nepārsniedzot kopējo piešķirtās atlaides summu 240 EUR.
 • Līguma termiņš ir 24 mēneši. Ja kāda no Pusēm vismaz mēnesi pirms Līguma termiņa nav otrai Pusei iesniegusi paziņojumu par Līguma darbības pārtraukšanu, tad Līguma termiņš tiek pagarināts uz attiecīgo nākamo 24 mēnešu periodu.
 • Ja klients pārtrauc līgumu pirmo 6 mēnešu laikā un rūteris tiek atdots atpakaļ darba kārtībā, ir jāmaksā rūtera lietošanas maksa 10 EUR par katru izmantoto mēnesi.
 • Ja klients pārtrauc līgumu 7 līdz 24 mēnešu laikā kopš līguma noslēgšanas un rūteris tiek atdots atpakaļ darba kārtībā, papildus nekas nav jāmaksā.
 • Ja rūteris netiek atdots atpakaļ darba kārtībā, tad, laužot līgumu pirmo 24 mēnešu laikā, tiek aprēķināta rūtera nomaksas maksa par katru no atlikušajiem 24 mēnešiem.
Pēc iekļautā datu apjoma iztērēšanas, internets apstāsies. Savas ierīces ekrānā saņemsiet ziņu ar piedāvājumu iegādāties papildus datus 5 GB par 3,99 EUR. Iegādājoties papildus datus, interneta sesija turpināsies. Datu plāni darbojas Latvijas teritorijā.

Atsevišķi tiek aprēķināta maksa par SMS, kas tiek sūtītas no rūtera vai planšetes. Cena par katru nosūtīto SMS ir 0,07 EUR.

Visas cenas norādītas ar PVN.

Ja, izmantojot pakalpojumus bāzes stacijas sektorā, tiek konstatēta pārslodze un lietotājiem šādos apstākļos tiek samazināts datu pārraides ātrums,Tele2 ir tiesīgs veikt kā manuālu tā arī automātisku pieslēguma parametru maiņu, lai novērstu traucējumus. Klientiem arī ir saistoši labticīgas lietošanas noteikumi.
Kā kontrolēt datu patēriņu
Iztērēto datu apjomu iespējams uzzināt kādā no norādītajiem veidiem:
 • izmantojot pašapkalpošanās portālu Mans Tele2;
 • nosūtot SMS ar burtu „i” no telefona, modema vai rūtera uz numuru 9911. Pēc dažām sekundēm saņemsi atbildes SMS, kurā būs norādīts gan patērētais datu apjoms, gan tā vērtība naudas izteiksmē;
 • izmantojot statistikas sadaļu modema vai rūtera vadības programmā; informācijai ir tikai informatīvs raksturs, operatoram pieejamā informācija par datu lietojumu var atšķirties;
 • instalējot kādu no datu uzskaites programmām telefonā, datorā vai planšetdatorā, piemēram, Data Counter; informācijai ir tikai informatīvs raksturs, operatoram pieejamā informācija par datu lietojumu var atšķirties.
Datu plānu maiņu var veikt sekojoši:
Ja salīdzinot reālo datu patēriņu ar pieslēgto datu plānu rodas nepieciešamība pēc datu plānu maiņas, to var veikt sekojoši:
 • izmantojot pašapkalpošanās portālu Mans Tele2;
 • jebkurā Tele2 centrā;
 • zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni 1600.
Par rūteri

Mājas rūteris

 • Viegli uzstādīt – nekādu vadu un sarežģītas instalācijas
 • Var paņemt līdzi uz brīvdienu mājām
 • Wi-Fi var pieslēgties visa ģimene
 • Rūteris darbojas gan 3G gan 4G zonās
 • Ja rodas jautājumi par uzstādīšanu vai rūtera darbību, zvaniet  uz tālr. 1600
 • Pārtraucot līgumu pirmo 6 mēnešu laikā, par rūteri jāmaksā 10 EUR par katru izmantoto mēnesi

Pamatdati
Izmērs (mm AxPxD)
266 x 163 x 52 mm
Svars (grami)
370 g
Tīkls
2G
EDGE/GPRS/GSM
UMTS / 3G tīkli
DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS:Band 1/8 2100/ 900 MHz
LTE / 4G tīkli
LTE TDD FDD 2600/ 2100/ 1800/ 2600/ 900/ 800/ 1500 MHz

NODERĪGI IETEIKUMI

Kas jāņem vērā, izvēloties rūtera novietojumu telpā?
Pirmkārt, atrodiet vietu, kur ir vislabākā 4G signāla uztveramība, kā arī laba Wi-Fi bezvadu tīkla apraide telpā. Labāko signālu rūteris uztvers, ja tiks novietots pie loga, tuvāk griestiem (piemēram, augšējā plauktā vai uz skapja) telpā, kurā visbiežāk lietojat internetu savās ierīcēs, vai arī tuvāk datoram, kas tiek izmantots. Neiesakām rūteri novietot noslēgtā skapī, tieši aiz šķēršļiem, blakus citām elektroierīcēm (mikroviļņu krāsnij, citam rūterim), arī grīda nav piemērotākā vieta. Rūtera lietošanas laikā var mainīt tā novietojumu.
Kas var ietekmēt rūtera signāla uztveramību?
Tele2 Wi-Fi rūteris darbojas gan 3G, gan 4G zonās. Signāla uztveramību ietekmē attālums no Tele2 bāzes stacijas un šķēršļi signāla ceļā, piemēram, meži, augstas ēkas u. tml. Arī jūsu ēkas konstrukcijas īpatnībām, izvietojumam, apkārtējam reljefam var būt nozīme. Signāla uztveramību negatīvi ietekmē arī laikapstākļi, piemēram, negaiss un vētras.  Nevēlamus traucējumus var radīt rūtera vecums un nolietojums, tāpēc iesakām aizstāt veco rūteri ar jaunu.
Kādos gadījumos nepieciešams rūterim uzstādīt ārējo antenu, un kā to izdarīt?
Ja lietotā interneta darbība nav apmierinoša, signāls nekļūst labāks arī pie loga vai augstākos stāvos, iesakām rūterim pieslēgt ārējo antenu, kas uzlabos signāla uztveramību. Pieteikt ārējo antenu var, zvanot pa tālruni 1600. Antenas maksa ir 49 EUR, mūsu meistars to uzstādīs bez maksas.
Kā rīkoties, ja rūteris nedarbojas?
Ja rūteris nedarbojas, pirmais, ko iesakām darīt, – manuāli veikt rūtera rūpnīcas iestatījumu atiestatīšanu. Lai to veiktu, nospiediet RESET pogu un turiet apmēram trīs sekundes. Atiestatot rūtera noklusējuma iestatījumus, tiks pārrakstīti visi uzstādītie iestatījumi, piemēram, Wi-Fi tīkla vārds un parole. Ja tomēr rūtera darbība neatjaunojas, jāvēršas jebkurā Tele2 centrā, līdzi ņemot rūtera pilnu komplektāciju un iepakojumu, un jānodod rūteris garantijas remontā.

Pārbaudi savu pārklājumu

4G interneta vidējais lejupielādes ātrums normālas noslodzes apstākļos ir apmēram 41,18 Mbit/s, kas ļauj lejupielādēt interneta vietni vienā acumirklī.
Datu pārraides ātrumu un kvalitāti var ietekmēt ēkas, kurā atrodies, sienu biezums un materiāls, slikti laikapstākļi, Tavas ierīces defekti vai iestatījumi un citi apstākļi.
 


Ja tev vēl nav 2 tarifu plāni

Pieslēdz jaunu tarifu plānu on-line un tev būs pieejams īpašais piedāvājums mājas internetam par 9,99

1,5 GB
10,99 €/mēn.

Bezlimita zvani un SMS Latvijā un ceļojot Eiropā
Internets Latvijā un Eiropā
1.5 GB
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
5 GB
14,99 €/mēn.

Bezlimita zvani un SMS Latvijā un ceļojot Eiropā
Internets Latvijā un Eiropā
5 GB
papildu SIM karte planšetei
1 GB
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
15 GB
19,99 €/mēn.

Bezlimita zvani un SMS Latvijā un ceļojot Eiropā
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
Internets Latvijā un Eiropā
15 GB Latvijā un 8 GB Eiropā
papildu SIM karte planšetei
2 GB
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
Bezlimits
22,99 €/mēn.

Bezlimita zvani un SMS Latvijā un ceļojot Eiropā
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
Internets Latvijā un Eiropā
Bezlimits Latvijā un 9 GB Eiropā
papildu SIM karte planšetei
4 GB
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
Jauniešiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem
Bezlimits Jauniešiem
15,90 €/mēn.

Jauniešiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem

Bezlimita zvani un SMS Latvijā
uz visiem tīkliem Latvijā
Bezlimita zvani un SMS un ceļojot Eiropā
uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
Internets Latvijā un Eiropā
Bezlimits Latvijā un 6 GB Eiropā
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
Senioriem no 62 gadu vecuma
2 GB Senioriem
8,90 €/mēn.

Senioriem no 62 gadu vecuma

Bezlimita zvani un SMS Latvijā
uz visiem tīkliem Latvijā
Bezlimita zvani un SMS un ceļojot Eiropā
uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā
Internets Latvijā un Eiropā
2 GB
Atvērtā TV
30 dienas
Uzzināt vairāk
Negaidi rindā. Pieslēgt pakalpojumus on-line vari 24/7
Iepazīsties ar piedāvājumu un pieņem nesteidzīgu lēmumu
Saņem jau rīt, ja pasūti darba dienās līdz 15:00
Piegāde bez maksas visā Latvijā

Tev vēl nav Tele2 mājas internets?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti