Nāc pie Tele2

VĒLIES KĻŪT PARTELE2 KLIENTU


*Ar šo Tu apliecini, ka vēlies, lai Tele2 ar Tevi sazinās, zvanot uz numuru, kuru norādīji. Lai saņemtu piedāvājumu, Tev jābūt šī numura īpašniekam.

Uzgaidiet...

INTERNETS DATORAM VAI PLANŠETEI

Datu plāni

Datu plāns 10 GB
Datu plāns
10 GB
€5,99/mēnesī
}
Mājas rūteris
Izvēlies rūteri:
€2,99/mēnesī
€ 8,98/mēnesī
Datu plāns 30 GB
Datu plāns
30 GB
€9,99/mēnesī
}
Mājas rūteris
Izvēlies rūteri:
€2,99/mēnesī
€ 12,98/mēnesī
Datu plāns 70 GB
Datu plāns
70 GB
€16,49/mēnesī
}
Mājas rūteris
Izvēlies rūteri:
€2,99/mēnesī
€ 19,48/mēnesī
Datu plāns Bezlimits
Datu plāns
Bezlimits
€19,99/mēnesī
}
Mājas rūteris
Izvēlies rūteri:
€0,00/mēnesī
€ 19,99/mēnesī

Ērta lietošana

Mūsdienās visām lietām ir jābūt ērtām un vienkāršām – arī mājas internetam. To ir viegli uzstādīt – ieliec SIM karti, un gatavs. Izmantojot Wi-Fi funkciju, internetu varēs lietot visa ģimene, turklāt to ērti iespējams paņemt līdzi arī uz vasarnīcu! Savukārt, ja izvēlēsies MiFi rūteri izbraukumiem, bezvadu internetu varēsiet lietot arī ceļā un brīvā dabā.

Izmēģini 7 dienas

Labākais veids, kā pārliecināties, ka Tele2 mājas internets tev patiešām der, ir to izmēģināt. Tieši tādēļ piedāvājam uz 7 dienām to paņemt līdzi uz mājām, laukiem un vasarnīcu, lai to notestētu visās iespējamās istabās un ierīcēs.
Izmēģini 7 dienas

Bezlimits drošam sākumam

Kurš var uzminēt, cik GB mēnesī notērē? Tomēr, izvēloties datu plānu, tas ir svarīgi! Tādēļ datu plāniem ar ierobežotu datu apjomu līdz nākamā mēneša beigām piešķirsim bezlimita datus bez papildu maksas! Lieto brīvi, cik vēlies, un pēc tam portālā mans.tele2.lv noskaidro, cik iztērēts.

Rūteris bez maksas

Izvēloties datu plānu Bezlimits, par rūteri mēnesī nebūs jāmaksā pilnīgi nekas! Taču arī tad, ja ņemsi datu plānu ar ierobežotu datu apjomu, par rūteri būs jāmaksā tikai 2,99 EUR mēnesī.
Rūteris bez maksas

Maksimāla izvēles brīvība

Izvēlies, kurš no četriem datu plāniem kombinācijā ar kuru no abiem rūteriem tev der vislabāk.