S21 Plus 5G tālrunis gaistoši violetā krāsā skatā no aizmugures novietots uz gaistoši rozā S21 5G tālruņa, kas redzams no priekšas. No priekšpuses redzamā tālruņa ekrānā ir redzama ekrāna tapete ar koraļļiem.

Radīts iespaidiem bagātai ikdienai

Nekad vairs nepalaid garām perfektā attēla uzņemšanu. Iepazīsties ar Galaxy S21 5G un S21+ 5G. Izstrādāts, lai revolucionizētu video un fotogrāfiju funkcijas, kas sniedz kino cienīgu 8K izšķirtspēju, lai Tu varētu uzņemt izcilus fotoattēlus, eksportējot tos tieši arī no video. Tagad divos izmēros: 64 MP, mūsu ātrākais čips un iespaidīgs akumulators, kas darbojas visu dienu. Tava pasaule nupat kļuva iespaidiem bagātāka.

DIZAINS UN DISPLEJS

Radīts, lai pārsteigtu
Galaxy S21+ 5G 6,7 collas

INFINITY-O EKRĀNS1

DYNAMIC AMOLED 2X

AIZSARGS ACU KOMFORTAM

SUPER SMOOTH 120 HZ EKRĀNS

Galaxy S21 5G 6,2 collas

INFINITY-O EKRĀNS1

DYNAMIC AMOLED 2X

AIZSARGS ACU KOMFORTAM

SUPER SMOOTH 120 HZ EKRĀNS

PASŪTI IEPRIEKŠ

krāsas

Spilgts violetā krāsā

GAISTOŠI VIOLETS

Gaistoši violeta Galaxy S21 Plus 5G aizmugurējās kameras tuvplāns.

Spožs sudraba krāsā

GAISTOŠI SUDRABAINS

Gaistoši sudrabaina Galaxy S21 Plus 5G aizmugurējās kameras tuvplāns.

Pārliecinošs melnā krāsā

GAISTOŠI MELNS

Gaistoši melna Galaxy S21 Plus 5G aizmugurējās kameras tuvplāns.

Iepazīsties ar gaistošo krāsu sēriju2

Bauda acīm

Izcils un visos veidos aizsargāts.

GORILLA GLASS VICTUS™

Revolucionāra aizsardzība

Radīts, lai izvairītos no negadījumu mirkļiem, Gorilla Glass Victus™ sniedz aizsardzību pret skrāpējumiem un bojājumiem, padarot to par izturīgu viedtālruni.3

Gaistoši rozā krāsas Galaxy S21 5G tuvplāns slīpi plakanskatā ar koraļļu attēlu ekrānā, parādot ekrāna spožās un dzīvās krāsas.
Video revolūcija sākas šeit
Divi Galaxy S21 Plu 5G tālruņi gaistoši violetā krāsā attēloti slīpi no pretējām pusēm, viens redzams no priekšpuses, otrs no aizmugures.

PROFESIONĀLA LĪMEŅA VIDEO

Kaut kas pilnīgi jauns
8K
Katra diena aizraujošāka nekā kino

Trīs draugi brauc pikapa auto, divi ir izliekušies ārā. Aina nofilmēta ar 8K video režīmu, un viens nekustīgs attēls uzņemts ar 8K video momentuzņēmumu.

Radi izcilas fotogrāfijas no katra 8K video

8K video viedtālruņiem sniedz augstāko izšķirtspēju, lai Tavs video izskatītos labāk nekā kino. Un ar 8K formātu un 24 kadriem sekundē, katrs video blogs un atmiņa ir Tava iespēja kļūt par zvaigzni. Ieraksti, augšupielādē un skaties tieši YouTube.

Lieto 8K video momentuzņēmumu, lai no katra 8K video iegūtu augstas kvalitātes 33 MP attēlu albumu. Ir viegli ierakstīt tagad un uzņemt attēlus vēlāk.

*YouTube ir Google LLC preču zīme.

SINGLE TAKE

Viens piegājiens un gatavs

Kadri ar draugu grupu, kas brauc ar skrituļslidām, kļūst par vairākiem attēliem un īsiem video, kuriem piemēroti dažādi filtri un apgriešanas efekti.

Ieraksti vienu video un AI to pārvērš par publicējamiem attēliem un video.4,5 Tas ir kā personālais video redaktors, kas apgriež, palēnina un stabilizē, lai radītu saturu, kuru vari uzreiz augšupielādēt Instagram.

Īpaši stabils. Ieslēgt

atskaņot

Ar gaistoši melnu Galaxy S21 Plus 5G filmēta aina ar sievieti, kura uz ielas brauc ar skrituļdēli. Viens attēls uzņemts ar Galaxy S21 Plus 5G ar izslēgtu īpaši jaudīgo attēla stabilizatoru, un otrs attēls uzņemts ar ieslēgtu īpaši jaudīgo attēla stabilizatoru. Attēls, kas uzņemts ar ieslēgtu īpaši jaudīgo attēla stabilizatoru, ir skaidrs un detalizēts.

ĪPAŠI JAUDĪGAIS ATTĒLA STABILIZATORS IZSLĒGTS ĪPAŠI JAUDĪGAIS ATTĒLA STABILIZATORS IESLĒGTS

Pilns darbību un ārkārtīgi vienmērīgs

Īpaši jaudīgs attēla stabilizators, kura priekšrocības nepieciešams izmantot. Esam apvienojuši AI stabilizāciju, sniedzot iespēju ierakstīt 60 kadrus sekundē. Tavi piedzīvojumi var uzņemt apgriezienus — jo Tavs tālrunis ieraksta kā sporta kamera.

Īpaši jaudīgā attēla stabilizatora priekšrocība ļauj ierakstīt 60 kadrus sekundē un sniedz iespēju Tev atkal izdzīvot mirkli, neko nepalaižot garām. Tā dinamiskais kadru nomaiņas ātrums pielāgojas automātiski, lai Tu ierakstītu ārkārtīgi vienmērīgu video gan labā, gan sliktā apgaismojumā.6

Šī

izšķirtspējasrevolūcija

turpinās

10 MP SELFIJU KAMERA
Divi Galaxy S21 Plus 5G tālruņi gaistoši violetā krāsā, viens redzams no priekšpuses, otrs no aizmugures. No priekšas redzamā tālruņa ekrānā ir violeta ekrāna tapete un norāde uz 10 MP priekšējo kameru.
12 MP ĪPAŠI PLATA LEŅĶA KAMERA
12 MP PLATLEŅĶA KAMERA
64 MP TELEFOTO KAMERA
No aizmugures redzamajam Galaxy S21 Plus 5G ar norādēm uz 12 MP īpaši plata leņķa kameru, 12 MP platleņķa kameru, kā arī 64 MP telefoto kameru.
Skaitlis 64 ar dzeltenu ziedu centrā parādīts caur Galaxy S21 Plus 5G tālruņa izgriezumu.

PROFESIONĀLA LĪMEŅA KAMERA

Skaistums ir detaļās
Kamera pietuvina attēlu, kurā redzams violetu deserts ar dzeltenu puķi, režģa līnijām esot redzamām un parādot, kā vari iegūt augstas izšķirtspējas attēlu, pat apgriežot to.

Uzņemts ar 64 megapikseļu izšķirtspēju, lai vari pietuvināt un uzņemt tādus attēlus, kas izskatās kā mākslas darbi.7

PORTRETS

Uzreiz gatavs publicēšanai Instagram

Portreti nekad nav izskatījušies labāk. Uzņem sociālajiem tīkliem piemērotus attēlus bez rediģēšanas.

 • Redzama sieviete, kas sēž automašīnas pasažiera sēdeklī, skatoties pasažiera puses virzienā.
  ORIĢINĀLS
 • Sieviete sēž pie stūres, attēls uzņemts portreta režīmā ar izplūšanas efektu.
  IZPLŪŠANA
 • STUDIO EFEKTS
  STUDIO
 • Sieviete sēž pie stūres, attēls uzņemts portreta režīmā ar High-key Mono efektu.
  HIGH-KEY MONO
 • Sieviete sēž pie stūres, attēls uzņemts portreta režīmā ar Low-key Mono efektu.
  LOW-KEY MONO
 • Sieviete sēž pie stūres, attēls uzņemts portreta režīmā ar fona efektu.
  FONS
 • Sieviete sēž pie stūres, attēls uzņemts portreta režīmā ar krāsu punkta efektu.
  krāsu PUNKTS
Sieviete smaida, uzņemts portreta režīmā.

AI analizē sejas un dabīgo apgaismojumu un tā virzienus, pārliecinoties, vai cilvēks ir fonā un vienmēr izskatās neatvairāmi.

NAKTS REŽĪMS

Sieviete izveidojusi nometni pie savas automašīnas bagāžnieka. Viens attēls uzņemts ar Galaxy S21 Plus 5G ar izslēgtu Nakts režīmu, un otrs attēls uzņemts ar ieslēgtu Nakts režīmu. Attēls, kas uzņemts ar ieslēgtu Nakts režīmu, ir skaidrs, detalizēts un krāsaināks nekā otrs attēls.

Nav papildu apgaismojuma? Nepatīk zibspuldze? Tas nekas. Tagad vari izgaismot nakti un uzņemt to košās krāsās, naktī vai sliktā apgaismojumā bez papildu aprīkojuma.

30X SPACE ZOOM

Nekas vairs nebūs "pārāk tālu"

Auto ar pāri uz aizmugurējā sēdekļa. Tuvinot Tu redzi, ka kāds sēž pie stūres. Pietuvinot maksimālās 30x, redzi viņas smaidošo seju sānu skata spogulī.

Uzlabota kameras kvalitāte parāda 30X tālummaiņu, izskatoties, ka aizmugurējiem sēdekļiem teju var pieskarties.8 Zoom Lock funkcija stabilizē attēlu, kad tev trīc rokas.

SELFIJS

Ļauj Tev izcelties

Sieviete smaida un uzņem selfiju uz rozā fona sienas.

Selfija režīmu uzlabo AI, izceļot Tavas īpašības īstās, dzīvās krāsās.

Smaidoša sieviete, kas uzņem selfiju no zemāka leņķa uz rozā fona sienas.

10 MP priekšējā kamera ir aprīkota ar daudzām funkcijām, savukārt ātrā automātiskā fokusēšana nodrošina, ka ērti iegūsi maksimāli labus kadrus.

VEIKTSPĒJA

Neapstājies
Divi Galaxy S21 Plus 5G tālruņi gaistoši violetā krāsā, kas leņķī vērsti viens pret otru, viens redzams no aizmugures. Abi tālruņi atdalās un virzās prom viens no otra.

VIEDS AKUMULATORS

Darbojas ilgāk nekā Tu, kad neguli9, 10
Galaxy S21 Plus 5G no priekšpuses ainavas režīmā ar pilsētas skatu ekrānā. Pilsētas skata apgaismojums mainās no dienas uz nakti, parādot, ka tālrunis tiek lietots no rīta līdz naktij.
 • Superātrā uzlāde nodrošina stundām ilgu darbību pēc dažu minūšu uzlādes.11

 • Fast Wireless Charging 2.0 ātri nodrošina jaudu — bez vada.12

 • Bezvadu PowerShare ļauj izmantot tālruni, lai uzlādētu austiņas, pulksteni vai pat drauga tālruni.13

Sertificēts 25 W USB ātrās uzlādes logotips.

*USB Implementers Forum, Inc. (USB-IF) dibināts 1995. gadā, lai atbalstītu un attīstītu tirgu, un veicinātu ar USB saderīgu ierīču lietošanu. Galaxy S21 5G un S21+ 5G superātrās uzlādes funkcija ir sertificēta un atbilstoša USB standartiem, un tas nozīmē, ka produkti atbilst augstākajiem nozares standartiem. Šo sertifikātu iespējams skatīt vietnē www.usb.org.

5NM PROCESORS

Sastop visu laiku ātrāko Galaxy mikroshēmu

Lielāks ātrums, vairāk jaudas un viedāka darbība — 5nm procesors ir pietiekami ātrs, lai uzturētu darbības tempu, tāpēc varēsi izdarīt vairāk un vēl ātrāk.3

8 GB RAM

*Attēls simulēts ilustratīviem nolūkiem.

Trīs Galaxy S21 Plus 5G tālruņi gaistoši violetā krāsā leņķī no priekšpuses, salikti viens pret otru. Viena tālruņa ekrānā redzamas lejupielādētas epizodes, otrā — interneta saskarne, trešā — video rediģēšanas saskarne.

DROŠĪBA

Kopīgo tikai to, ko vēlies

Galaxy S21 5G un S21+ 5G piedāvā augstākā līmeņa drošību ar sertifikātiem — Samsung Knox nodrošina tālruņa drošību jau no mikroshēmām un Knox Vault šifrē biometrisko autentifikāciju. Ar lielāku ultraskaņas pirkstu nospiedumu sensoru, kuram ir zemāks latentums, vari atbloķēt vēl ātrāk.

Galaxy S21 Plus 5G no priekšpuses ar baltu Samsung Knox logotipu ekrānā.

ŪDENSIZTURĪGS

Ūdens? Vienalga
10 MP priekšējā kamera ir aprīkota ar daudzām funkcijām, savukārt ātrā automātiskā fokusēšana nodrošina, ka ērti iegūsi maksimāli labus kadrus.

Aizsardzības klase IP6816

5G

HyperFast 5G) auj lejupielādēt visu sava iemīļotā šova sezonu vienā mirklī. Ar 5G saderīgā mikroshēmu kopa nodrošina lielāku ātrumu, uzturot savienojumu augšupielādes vai lejupielādes laikā.17, 18, 19 Savukārt HyperFast Wi-Fi ātri un uzticami savieno ar jebkuru iecienīto vietni.20

Divas SIM kartes ļauj vienā ierīcē izmantot divus datu plānus.21

SPĒLES

Veiktspēja, kas nepieciešama spēlēm
Attēlā sieviete, kas atstāj kuģi, lai iepazītos ar jaunu pasauli.

KOMPLEKTĀCIJA

Viss nepieciešamais, lai ikdiena būtu lieliska

Sāc 2021. gadu viegli. Tas aprīkots ar visu Tev nepieciešamo — nav nekā, kas radīs nekārtību atvilktnēs.

Ierīce Galaxy S21 Plus 5G gaistoši violetā krāsā un iepakojums, abi novietoti ar priekšpusi uz augšu.

Ietverts:

USB C tipa datu pārraides vads

Atslēgadata

Instrukcija

*Ceļojumu adapteris jāiegādājas atsevišķi.

*Dažas no minētajām sastāvdaļām, tostarp austiņas, atkarībā no iegādātā modeļa un valsts vai reģiona var nebūt pieejamas.

AKSESUĀRI

Vēl labākas priekšrocības
Guļošs Galaxy Watch Active2 zeltīti rozā krāsā, Galaxy SmartTag auzu krāsā, Galaxy Buds Pro gaistoši violetā krāsā ar atvērtu kastīti un LED Smart View vāciņš rozā krāsā.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Tālruņiem Galaxy S21 5G un S21+ 5G ir trīs aizmugurējās kameras un viena 10 MP selfiju kamera. Aizmugurējās kameras ietver: vienu 64 MP telefoto kameru, vienu 12 MP platleņķa kameru un vienu 12 MP īpaši plata leņķa kameru.

 • Jā, tālruņiem Galaxy S21 5G un S21+ 5G ir 120 Hz Super Smooth ekrāns. Ekrāna atsvaidzināšanas ātrums pielāgojas diapazonā no 48 līdz 120 Hz atkarībā no skatītā satura.

 • Galaxy S21 5G aprīkots ar 6,2 collu ekrānu, tā izmēri 71,2 x 151,7 x 7,9 milimetri un svars 171 g (mmW), 169 g (sub6). Galaxy S21+ 5G aprīkots ar 6,7 collu ekrānu, tā izmēri 75,6 x 161,5 x 7,8 milimetri un svars 202 g (mmW), 200 g (sub6).1

 • Jā, tālruņos Galaxy S21 5G un S21+ 5G var izmantot elektronisko SIM karti, kas zināma kā eSIM. eSIM ļauj aktivizēt mobilā tīkla plānu tieši no tālruņa, tāpēc vari pārslēgt datu plānus vai pievienot ārzemju tālruņa numuru bez fiziskas Nano SIM kartes.