× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit

Pirmais 5G
internets Latvijā

Latvija ir gatava nākotnei. 5G veicinās inovāciju attīstību un mainīs mūsu ikdienu, tāpēc Tele2 ir iedarbinājis pirmo 5G bāzes staciju Rīgā, Mūkusalas Biznesa centra teritorijā, un gatavojas pakāpeniski nodrošināt 5G iespējas visā Latvijā.
 
Kamēr strādājam, iepazīsties ar 5G priekšrocībām arī tu!

5G?
Jā, 5G!

Tā ir piektā un jaunākā mobilā tīkla paaudze, kas mainīs mūsu ikdienu. 5G būs par pamatu straujai inovāciju attīstībai, un nākotne kļūs par realitāti.

Interneta ātrums un zemais latentums jeb minimāla signāla aizture ļaus tehnoloģijām mijiedarboties reāllaikā. “Uzreiz” patiešām būs uzreiz.

Jauna virtuālā realitāte, bezpilotu automašīnas, lauksaimniecības darbu vadīšana no viesistabas dīvāna un roboti ražotnēs − cilvēks spēs kontrolēt ierīces attālināti reāllaikā, bet pašas ierīces sadarboties savā starpā.

5G priekšrocības

Ātrums

Ātrums

1 Gbps? Tas neko neizsaka? Salīdzinot ar 4G Tele2 vidējo lejupielādes ātrumu 2018. gadā (pēc SPRK mērījumiem), 5G ātrums būs 15 reižu lielāks. Tavā ikdienā tas nozīmēs apjomīgu datu lejupielādi sekundēs.

Piemēram 2,5 GB filmu 4G tīklā var lejupielādēt 3 minūtēs un 33 sekundēs, bet ar 5G – 19 sekundēs.

Jauda

Jauda

Telefons, dators, viedpulkstenis, gudrā kaklasiksna sunim − katram no mums ir vairākas viedierīces, kuras būs pieslēgtas internetam, un to skaits tikai augs. 5G tīkls tam ir gatavs un nodrošinās ātru interneta savienojumu visiem un visam.

Reāllaiks

Reāllaiks

5G tīkls ir veidots tā, lai novērstu signāla aizturi jeb latentumu (lag) un iekārtas varētu sadarboties savā starpā bez jebkādas aiztures.

Latvijā pirmais videozvans 5G tīklā

Tas ir sākums jaunu iespēju laikmetam

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti