Biznesam  |  Blogs  |  RU
24.04.2018

ZZ Čempionāta finālisti sacentīsies par braucienu uz Berlīni, Amsterdamu un Parīzes Disnejlendu

ZZ Čempionāta fināls jau tradicionāli risināsies mācību gada beigās, 24.-26. maijā, un šogad sporta kompleksā “333” pulcēs trīsreiz vairāk finālistu, teju 540 klases. Katru dienu finālā startēs dažādas vecumu grupas, vidusskolēniem noslēdzot 2018. gada finālu un izspēlējot savā starpā vēl nebijušu balvu - ceļojumu uz Berlīni, Amsterdamu un Parīzes Disnejlendu! Pretendēt uz fantastisku ceļojumu varēs 180 10.-12. klašu komandas, kas veiksmīgi  izpildīs pusfināla uzdevumus un turpinās dalību Finālā.

Latvijā lielākās sporta un prāta spēles ZZ Čempionāts risinās jau 12.gadu, šogad piesaistot rekordlielu dalībnieku skaitu. Jau otro gadu spēlēs tiek aicināti piedalīties visi skolēni no 1. līdz 12. klasei, sacensībām notiekot četrās vecumu grupās - 1. - 4., 5.-6., 7.-9. un vidusskolas klašu grupās. Šajā sezonā no vairāk nekā 1950 ZZ Čempionātam reģistrētām klasēm pusfinālam kvalificējās 1043 komandas. Tikai 180 klases katrā vecumu grupā saņems ceļa zīmi uz finālu un turpinās cīņu par labākās klases titulu un vērtīgām balvām.

Uzvarētāji vidusskolēnu grupā šogad dosies fantastiskajā nedēļas garajā ceļojumā uz Parīzi un Disnejlendu, apciemojot arī Nīderlandi un Vāciju. Savukārt pirmās vietas ieguvēji 5.-6., 7.-9. klašu grupās tiks katrs pie sava sportiskā riteņa. Otrajām vietām dāvināsim viedierīces no “Samsung”, savukārt bronzas ieguvēji izpelnīs vienas dienas piedzīvojumu sporta kompleksā “333” ar ūdes un auto izpriecām. Arī paši mazākie tiks pie jauka ceļojuma – AHHAA zinātniskā centra apmeklējuma Igaunijā.

 

ZZ Čempionāta pusfināla posms, kas 2018.gada sezonā risinās digitālajā vidē, noslēgsies šonedēļ. Septiņu pusfināla uzdevumu izpildei klasēm tika atvēlētas trīs nedēļas. Neskatoties uz digitālo pusfināla formātu, komandām ir daudz jādarbojas, pildot gan fiziskos, gan radošos, gan arī ar dažādām zinātnēm saistītos uzdevumus. 540 klases jeb 180 komandas katrā klašu grupā, kas nopelnīs visvairāk punktu, iegūs tik ļoti kāroto ceļa zīmi uz ZZ Čempionāta finālu.

Rīkot ZZ Čempionāta 12. sezonas finālu galvenajam tā organizatoram un ilggadējam atbalstītājam mobilo sakaru operatoram “Tele2” palīdz Ropažu novada pašvaldība un sporta komplekss “333”.

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti