Biznesam  |  Blogs  |  RU
28.09.2016

Investējot 38 000 eiro, Saldū atvērts jauna koncepta “Tele2” Centrs

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” informē, ka Saldū, Jelgavas ielā 1, ir atvēris pirmo jaunā koncepta “Tele2” Centru. Investējot 38 000 eiro, “Tele2” Centru Saldū ir pilnībā pārbūvējis, ieviešot jauno dizaina konceptu, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu un pašapkalpošanās stendus manstele2.lv un manazz.lv.
“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Saldū izvēlējāmies atklāt savu pirmo jaunā koncepta “Tele2” Centru, jo Kurzemē iedzīvotāji augstu novērtē mūsu sniegtos pakalpojumus – vidēji mēnesī nodrošinām servisu vairāk nekā 57 000 esošo un topošo “Tele2” klientu. Jaunais Centrs priecēs apmeklētājus ne tikai ar modernu iepirkšanos un vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, bet arī plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. Jaunatklātajā “Tele2” Centrā uzstādīts arī Latvijā pirmais mobilo sakaru pašapkalpošanās stends, kurā var ērti veikt maksājumus un saņemt citus “Tele2” un” Zelta Zivtiņa “ sniegtos mobilo sakaru pakalpojumus. “Tele2” Centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā, un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”
 
Jaunatvērtajā “Tele2” Centrā uzņēmums ir saglabājis visas darba vietas, un apmeklētāji ir gaidīti darba dienās no plkst. 9.00 – 20.00, kā arī sestdienās no plkst. 9.00 – 19.00 un svētdienās no 10.00 – 18.00.
 
Jaunā koncepta Pirmais “Tele2” Centrs Saldū atrodas Tirdzniecības centrā “Rimi”, Jelgavas ielā 1.
 
Šogad, sekojot jaunākajām tendencēm, “Tele2” Centru konceptu plānots ieviest vēl 5 Centros Rīgā un citās pilsētās, kopumā investējot 242 000 eiro.
 
Latvijā darbojas 37 “Tele2” Centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.
 
“Tele2” Centru koncepts ir radīts “Tele2 AB” grupas uzņēmumā Zviedrijā un vēlāk piemērots Latvijas tirgum. Koncepta ideja ir veidot “Tele2” Centrus kā mobilo sakaru pakalpojumu konsultāciju centrus, kuru fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.

Sūtīt
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti