Biznesam  |  Blogs  |  RU
15.07.2013

Visa Positivus doto sajūtu gamma dzirdama Pieci.lv!

Lieliskas ziņas visiem mūzikas mīļotājiem - no 14.jūlija ikvienam ir pieejams jauns interneta produkts www.pieci.lv un aplikācija Pieci, kas veidotas ar mērķi – nodot festivāla sajūtu pirms Positivus, kā arī festivāla laikā. Turklāt, Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem ir īpaša dāvana - interneta radio klausīšanās mobilajā tālrunī no aplikācijas (tautā: strīmošana) laikā no 15.jūlija līdz 31.jūlijam ir bez maksas.


Produkts Pieci radīts ar Latvijas Radio iniciatīvu, iesaistoties mobilo sakaru operatoram Tele2, Positivus, Inbox.lv un Tomam Grēviņam.

 

Pieci  ir jauns produkts, kas ietver interneta platformu un to papildinošu klausāmu aplikāciju, kas nav ierobežota kādā konkrētā formātā. Pieci  ir par brīvu, un pieslēdzoties internetam, to var lejupielādēt un lietot datorā, telefonos un planšetdatoros. Šobrīd klausāmo aplikāciju var izmantot tālruņos ar Android operētājsistēmu, savukārt tuvākajās dienās būs pieejama arī aplikācija iPhone tālruņiem.

 

“Tele2 fokuss ir radīt jaunus un inovatīvus produktus, ko novērtē un lieto mūsu klienti, tāpēc sadarbībā ar citiem dažādu nozaru līderiem piedāvājam mūsdienīgu interneta produktu Pieci, kas ļaus izbaudīt Positivus festivāla muzikālo noskaņu,” stāsta Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis.

 

Noķer Positivus festivāla muzikālo noskaņu jau tagad ar Pieci! Uzgriez un ir!

 

Jaunā aplikācija tika prezentēta ar asprātīgu iepazīšanās video, kuru iespējams noskatīties:
http://www.youtube.com/watch?v=EBPTxywX7Sw&feature=youtu.be
 

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti