15.04.2014

Viens no pirktākajiem viedtelefoniem - Latvijas Just5 Spacer

Esam priecīgi paziņot, ka tieši Latvijas zīmola “Just5” viedtelefons “Just5 Spacer” ir viens no pirktākajiem viedtelefoniem Latvijā, liecina “Tele2” pārdošanas dati. “Just5 Spacer” ir pieejams “Tele2” klientu apkalpošanas centros kopš pagājušā gada nogales un ātri ieguvis iedzīvotāju atzinību, iekļūstot “Tele2” pārdotāko viedtelefonu TOP5. 

 

“Priecājamies, ka mūsu klienti ir novērtējuši Latvijas uzņēmuma veikumu, izrādot lielu interesi par jauno viedtelefonu. “Just5 Spacer” īpaši izdevīgā cena, lielais skārienjutīgais ekrāns un “Android” operētājsistēma ir vieni no galvenajiem iemesliem, kāpēc iedzīvotāji dod priekšroku iegādāties šo viedtelefonu,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

 

“Mums ir liels prieks par “Just5 Spacer” modeļa pārdošanas rezultātiem! Esam pateicīgi tiem iedzīvotājiem, kuri, izvēloties viedtālruni, priekšroku atdevuši Latvijas zīmolam, kā arī mūsu sadarbības partnerim “Tele2” par tirdzniecības iespējām plašājā “Tele2” klientu apkalpošana centru tīklā.” saka “Just5” valdes loceklis Dmitrijs Maceraļiks.

 

Pašlaik “Tele2” klientu apkalpošanas centros visā Latvijā pirktākie viedtelefonu modeļu TOP5 (alfabētiskā secībā): “Huawei Ascend P6”, “Just5 Spacer”, “Nokia Lumia 520”, “Samsung Galaxy Core”, “Samsung Galaxy Trend Plus”.

 

Pašlaik Tele2” tīklā viedtelefonu lietotāju skaits ir sasniedzis jau 300 000 jeb 30% no kopējā klientu skaita. Salīdzinājumam pirms pieciem gadiem, 2009. gadā, “Tele2” tīklā viedtelefonu lietotāju skaits bija 10 000 jeb 1% no kopējā klienta skaita.

Vēl neesi Tele2 klients?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies

Sūtīt
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti